Platonická láska, túžba, potreba to dostať von

pucha
15. říj 2014

Prestahovali sme sa pred 9 mesiacmi, oproti nam cez ulicu byva manzelsky par. Obaja velmi sympaticky ludia. Zacala som travit viac casu so susedom, behavali sme spolu, prechadzky so psom az som si jedneho dna uvedomila ze ma neskutocne pritahuje, ze je to typ chlapa s ktorym by som vedela prezit zivot. Ma neskutocne krasny usmev a aj vrasky ma neskutocne sexy. Prosim neodsudzujte ma, aj teraz mi je zo seba spatne ked to tu pisem ale mam neskutocnu potrebu to niekomu povedat, vyzalovat sa no zial sa tak hanbim ze nemam komu tak aspon tu takto anonymne.
Nestretavame sa uz tak casto, behavat nechodime ale navstevujeme sa ako rodiny. Naplno si uzivam tie spolocne momenty, citim sa ako pubertacka, hlavu mam plnu zmiesanych pocitov, nedokazem sa sustredit, koncentrovat, som plna tuzby moct ho objat. Milujem sa s manzelom a v mysli mam ineho chlapa. Podotykam he z jeho strany nic nehrozi verny a poslusny manzel, za co som velmi vdacna.
Zazili ste nieco podobne? Ako ste to riesili? Nechcem nikomu ublizit
Dakujem

bunny123
15. říj 2014

Ztrata casu.

tarra27
15. říj 2014

@pucha dej tomu čas....to přejde... 😉

pucha
autor
16. říj 2014

Dakujem asi som to len potrebovala dat von ....

luckiesj
16. říj 2014

Jestli ti to s manželem klape, tak tohle nech být, ono to přejde... ;)

pipistrelli
16. říj 2014

@pucha Mozno suseda je zamilovana do tvyho chlapa a ani o tom nevis 😀

weru88
16. říj 2014

Taky si myslím, že to přejde. Jestli svého chlapa miluješ, klape Vám to, tak to bude jen chvilkové poblouznění 🙂 Se stává 🙂

ludmilad
16. říj 2014

@pucha máte vy nebo druhý pár děti?

anushka111
16. říj 2014

@pucha Rozhodně si to nijak nevyčítejte, pocity a emoce nejdou ovládat. Mám pocit, že když je člověk dlouho ve vztahu, i krásném, tak tomu mozku zřejmě někdy chybí ten hormon zamilvanosti či co, a zkrátka si tu zamilovanost obstará. Za svoje pocity se tedy rozhodně nestyďte. To co je v této situaci důležité, je rozum - tím myslím jak se člověk zachová, a to zvládáte na jedničku 😉 Také jsem přesvědčená jako ostatní, že jak cit přišel, tak zase časem odejde 😉

myskin
17. říj 2014

Říká se, že největší blbosti se dělají z nudy 😀 , takže radím najít si nějakou jinou činnost.

espada
19. říj 2014

@pucha To je normální. I ve spokojeném vztahu. Důležité je nedovolit to zajít dál a nevyvolávat situace, kdy by se to mohlo zvrtnout ... To za to nestojí. Ono se to v životě stane ještě několikrát. Si aspoň myslím 🙂

pucha
autor
19. říj 2014

Ludmilad pytala si sa na deti oni maju 18 rocnu dceru a my dvoch chlapcov vek 9 a 4. Takze medzi nami je 16 rocny rozdiel, ked si to tak beriem aj otcom by mi mohol byt. 😉
Dakujem vam vsetkym za povzbudive slova, ano mate pravdu ze sa to stava ale je to prvy krat od kedy som s manzelom spolu (10 rokov) tak troska panika. Musim povedat ze manzel o tom vie a je velmi emapticky a dost mi svojim pristupom a halvne tym ze sa mozem porozpravat pomaha, ale na druhej strane nechcem to pretriasat zakazdym ked mam slabu chvilku.
Este raz vdaka

sulemina
19. říj 2014

@pucha tak to klobouk dolů, jak o tom ví a nedělá tyátr, to reakce můžou být mnohé a hlavně hodně zlé

espada
20. říj 2014

@pucha Myslím, že bys mu o takových věcech říkat neměla. To, že se ti někdo líbí vědět nemusí. Některé věci by si měla žena uchovat jako tajemství. Podle mě jsi ho tím jen ranila a to není k ničemu. Já bych to teda nenesla dobře, kdyby mi to manžel říkal.... Může to ten vztah i narušit.

myskin
20. říj 2014

@pucha promiň, ale chováš se jako malé dítě. Ano, to se může stát každému že se do někoho poblouzní, ale snad jsi dospělá ženská, která by si to měla vyřešit sama v sobě. Ještě to rozebírat s manželem 😖 a oceňovat jaký je empatický. To je vrchol sobeckosti a bezohlednosti. A co je na tom nejlepší je to, že vlastně k ničemu mezi tebou a sousedem nedošlo, jsou to pouze tvoje touhy a představy. Nejlepší bude, když to ještě probereš se sousedem a ještě lépe s jeho manželkou, jistě bude taky empatická, protože jí určitě bude trhat srdce jak to máš těžký. Představ si to z druhé strany. Kdyby tohle dělal tvůj manžel, ty by jsi sledovala jak slintá u okna když se venku mihne sousedka a ještě by to s tebou probíral jak trpí. A ty coby empatická manželka by jsi šla postavit na kávu a nad štrůdlem by jste si báječně pohovořili o jeho zlomeném srdci 😀 😀

eimmy
20. říj 2014

to je jak z blbýho americkýho slaďáku...............

evulina77
20. říj 2014

@pucha no jsi na nejlpší cestě zničit svoje manželství. Nechápu, jak jsi to mohla manželovi říct, prostě mi to hlava nebere. Co od něho jako čekáš? Že se ti taky svěří, že někoho platonicky miluje a nakonec si dte čtyřku, nebo budete mít volný vztah a budete si užívat bokem? Nebo, že jsi tak úžasná, že o tebe bude bojovat? Manžel není tvůj psychiatr, ani nejlepší kamarádka ze střední školy. Jsou věci, který se prostě ve vztahu neřeší. Představ si sebe, kdyby to na tebe vybalil manžel třeba o sousedce. Asi by ti to moc radosti nepřidalo a asi by jsi z toho nebyla šťastná. Pro mě jsi naivní husa, promiň...

sulemina
20. říj 2014

píšeš, že nechce nikomu ublížit a přitom víc už jsi ani nemohla, když jsi to manželovi řekla natvrdo 😔

pucha
autor
21. říj 2014

dakujem vam za vase nazory...