Po 3 císařských řezech, můžu mít ještě miminko?

samcuska
10. dub 2013

Ahoj holky...Mam za sebou 3cisarske rezy a chtela bych se zeptat,jestli muzu mit jeste miminko?Moc bych si prala jeste jedno.Myslite,ze je to realne???Vsechny cisare byly bez komplikaci a bez nejakych nasledku...Nekde jsem slysela,ze uz bych nemela.Mate s tim nektera zkusenost nebo slysela jste o tom.Diky za rady... 😉

speedygon
10. dub 2013

Nejlepší bude, když se o tom pobavíš se svým gynekologem a uvidíš, co si o tom myslí on....

kaculka46
10. dub 2013

Mám kamarádku co má čtvrté dítě císařem,doktoři z ní nadšení nebyli,ale má krásnou zdravou holčičku bez komplikací ovšem nemusí to být pravidlo.Hlavní nebezpečí je ruptura dělohy,která je po opakovaných řezech v tom místě zeslabena a s rostoucím miminkem může prasknout.Prober to s gynekologem.

samcuska
autor
10. dub 2013

@speedygon
@kaculka46 : dekuji holky,za tyden jdu na gyndu,tak uvidim,co mi dr. rekne.. ☹ Ach jo....

helcenka
10. dub 2013

@samcuska
Zkus tady maminku Ellan (myslim, že má tenhle nick), ta je po 4 císařích.
Také tu byla ještě jedna maminka po 4 císařích, už není aktivní, ale psala, že žádný problém, lékaři jí prý po třetím císaři řekli, že další není problém, když ty tři byly v pohodě. Po čtvrtém jí pátý už nedoporučili, ale kdyby prý byla popáté těhotná, tak by se to prý také zvládlo.
Držím palce.

samcuska
autor
11. dub 2013

@helcenka Dekuji moc,zkusim ji napsat. 😉

samcuska
autor
11. dub 2013

@helcenka : ja jsem ji na MK nenasla tu holku..Asi tady uz neni a nebo ma mozna jiny nick... 😉

helcenka
11. dub 2013

@samcuska - určitě jo, je aktivní, má nick ellan. Najeď do fotoblogů, vlevo dole zadej hledat maminku a pak v pravo nahoře je zadej jméno nebo nick. Tak tam zadej ellan a vyjedou ti asi 4 maminky a ona mezi nimi, má v profilu foto s dítětem, je to blondýnka 😉 .

samcuska
autor
12. dub 2013

@helcenka : me to proste nic neukazuje... 😠

helcenka
12. dub 2013

@samcuska - tak jí zkus napsat interní poštu, já když zadám hledat maminku a její nick, tak mi tam vyjede ještě se třemi dalšími. Je to ale divný, protože je normálka aktivní a já jí v pohodě najdu.

daisyjane
12. dub 2013

@samcuska helcenka asi myslela tuto maminku: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/ellan/

samcuska
autor
12. dub 2013

@helcenka
@daisyjane :jo tak ted uz ji vidim,ale kdyz jsem dala do vyhledavace jeji nick,tak mi to ukazalo jen nejakou vestkyni a to bylo vse...!!!Dekuji moc,zkusim ji napsat. 😉

helcenka
12. dub 2013

@daisyjane
@samcuska
To je ona, já ji najdu úplně normálně. Takže když teď klikneš na ten odkaz, tak najedeš rovnou do jejího fotoblogu.

samcuska
autor
12. dub 2013

@helcenka : jj,uz jsem ji nasla a uz jsem od ni i informovana..:Diky holky... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru