Podrážděná děloha. Setkaly jste se s tím?

evikk
26. lis 2008

Ahoj holky,jsem v 34tt,vcera jsem byla na kontrole a doktor mi rekl,ze mam podrazdenou delohu a ze hlavicka se trosku tlaci dolu,napsal mi magnezko magnosolv a mam lezet,setkali jste se s tim nekdo?Hrozi predcasny porod?

evikk
autor
18. pro 2008

nef:No ja jsem chtela na vanoce mimco,ale hlavne nechci byt pres svatky v porodnici,to fakt ne,takze by bylo dobry,kdyby malej prisel na svet az po vanocich,pak uz by mi to nevadilo byt v porodnici treba na silvestra

nefertitka
18. pro 2008

to znamena ze odkedy mi zacali do mesiaca najneskor rodim?fuha...a to magnezko sa berie do zaciatku alebo do konca 36tt?
ani ja by som nechcela byt na vianoce v nemocnici

evikk
autor
18. pro 2008

Myslim,ze do konce 36tt.To nevim,je to individualni s tema poslickama,jsou to vlastne falesny kontrakce,pripravujes se na porod 😀

nefertitka
18. pro 2008

cize pri porode to bude boliet podobne asi, co?

dagina
18. pro 2008

Holky, já ležela od 32 do ukončeného 36tt v nemocnici skrz hrozící předčasný porod, do 34tt jsem byla na gynipralu + magnézko, pak jenom na magnézku, ale brát ho mám pořád 3x1 tbl, třeba budu ještě přenášet..., na kontrole se dr. zeptám zda ho mám ještě brát.

nefertitka
18. pro 2008

mne dr. povedala, ze ked sa dostanem do 36tt, uz je zbytocne to predlzovat nejakym magnezkom, ze tam je mimi uz plne vyvinute,ze uz nabera len na vahe

nefertitka
18. pro 2008

kazdy lekar povie inak

dagina
18. pro 2008

No já už bych docela ráda porodila, tak si asi sama naordinuji vysazení. Ono na mě stejně dvakrát nezabírá, brala jsem ho cca od 20tt a stahy byli a jsou stále.

nefertitka
18. pro 2008

no mi hovor ani mne nezabera...a vyslovene si len lezala?

evikk
autor
18. pro 2008

nef:no pri porode to bude asi bolet vic 😀

nefertitka
18. pro 2008

no hej viac, ale asi podobne 😀
evikk uz chodis na prechadzky a tak?krcok drzi?uz netvrdnes?

dagina
18. pro 2008

Nef, v porodnici jsem musela samozř. jen ležet, při propuštění mi doporučili klid, občasné procházky, prý žádné mytí oken 🙂 ..., pro mimčo je přeci jen lepší když je plně donošené, což je v 38tt, takže už bych docela ráda porodila. Ale jelikož mě už jakákoliv aktivita zmáhá jak čert, tak volím opravdu jen klidový režim 😉 .

evikk
autor
18. pro 2008

nef:na prochazky chodim,teda hlavne nakoupit a tak,ale netaham se s vecma,jinak brisko mi tvrdne,hlavne pri delsi chuzi,ale uz to neresim 😀

nefertitka
18. pro 2008

no uz nemusis riesit🙂 tak vidim, ze obcasna prechadzka neuskodi

petusii
21. kvě 2011

Ahojky ja jsem 32tt a včera jsem byla u doktora a ten mi taky řekl ze mam podrazdenou delohu a ze mam brat ten mg .

jennyska
4. lis 2013

@petusii
@nefertitka
@evikk
@dagina

Ahoj snažillky, těhulky a maminky,

ráda bych Vás oslovila ke vložení Vašich osobních zkušeností do naší koníkovské Wiki knihovničky na téma Děloha. Knihovničku si spolu se všemi těhulkami, snažilkami a maminkami z MK tvoříme, abychom v ní našly vše, co potřebujeme a rychle a přehledně 😉

Proto, prosím, vložte své zkušenosti s různými problémy týkající se ženské dělohy, např. Podrážděná děloha, do tohoto článku https://www.modrykonik.cz/deloha/ a pomozte ostatním ženám, které si právě prochází podobným obdobím a hledají radu, pomoc, podržení...

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji krásný den 🙂
Janča

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru