Problémy v těhotenství. Kde by mi pomohli?

shellie
6. únor 2023

Ahoj všem, potřebovala bych poradit. V podstatě celé těhotenství mě trápí pálení a nepříjemné pocity v pochvě, nyní jsem ve 24tt. V listopadu mi z kultivace vyšel enterokok, na kterého jsem brala vše možné. Macmiror, Tetraborico globule, Betadine čípky, ale nic moc nezabíralo. V lednu jsem dostala atb Urifos, protože se mi přidaly nepříjemné pocity při močení a jako zázrakem mi zabraly i na pálení v pochvě. Jenže nyní je vše zpět. Nepříjemný pocit v pochvě, svědění až pálení okolo poševního vchodu, občas svědění močové trubice při močení. Doktorka mi bez vyšetření napsala antimykotika, zkoušela jsem i Tetraborico globule a nic. Občas mě i píchne v podbřišku. A doktorka už na mě kouká jak kdybych si to vymýšlela. Prosím, poraďte mi, kde by mi byli ochotní udělat kultivaci moči i pochvy a nasadit podle toho adekvátní léčbu? Dojedu klidně i na kraj světa. Už jsem vymýšlela i že si kultivace zaplatím jako samoplátce a s výsledkem naběhnu za svojí doktorkou. Jsem naprosto zoufalá a mám šílený strach o mimčo. Podotýkám, že jsem byla i v nemocnici, ale tam mi prozměnu napsali jen Pymafucin a šla jsem. Děkuji.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru