Špinění 4 dny před menstruací. Může to být těhotenství?

lory303
25. led 2017

Ahoj holky,

založila jsem tuhle diskuzi, abych zjistila, zda jste měli podobný případ jako mám teď já. S přítelem se snažíme o miminko a dnes jsem 25DC (8DPO) a MS by měla být v neděli 29DC. Minulou neděli 22.1. kdy jsme byla 5 DPO jsme měli s přítelme sex a začala jsem hnědě špinit, moc jsem tomu nevěnovala pozornost, protože jsem si říkala, že to může být podráždění po sexu, ale dnes jsem 8DPO, 4dny před menstruací a zase hnědě špiním. Může to být příznak těhotenství? Nikdy se mi tohle nestalo. Budu ráda za každou odpověď. Předem děkuji.

mruk
25. led 2017

Ahoj, u jednoho těhotenství jsem měla cca 8 dní po ovulaci trošku špinění a byla to nidace - tedy uhnízdění. Tak budu držet pěsti ať to vyjde ;)

lory303
autor
25. led 2017

@mruk děkuji moc za odpověď. A špinění bylo hnědé nebo to byla krev?

lenusaak
25. led 2017

Ja tez spinila pri nidaci a bylo to hnede špineni

lory303
autor
25. led 2017

@lenusaak Díky za odpověd 🙂 a nevís kolikátry DC jsi špinila?

travnulee
25. led 2017

zkus si ráno udělat test a když bude pozitivní, běž k dr., může to být cokoliv.

lory303
autor
25. led 2017

@lenusaak nebo spíš kolikatý den po ovulaci.

lenusaak
25. led 2017

@lory303 bylo to od nejakeho 7DPO do 9DPO 😊Trvalo mi to skoro tri dny, ale treba cele dopoledne nic, odpoledne jen nepatrne, druhy den o fousek vic, ale porad jen spineni, posledni den jen na utreni toaletakem..

mruk
25. led 2017

@lory303 Já taky hnědé špinění 🙂 a teď na to koukám a bylo to 10 dní po ovulaci

lenusaak
25. led 2017

@lory303 stalo se mi to vickrat. Jsem po IVF a podstoupila jsem víc transferu embryjek podvakrat kdy transfer vysel( pak to bohuzel nedopadlo ) tak jsem špinila v tomto obdobi po ovulaci, potreti jsem spinila znovu a je z toho ted prosperujici tehu, pak byl i transferkdy se embryjko nechytlo vubec, takze k nidaci ani nedoslo a to jsem nespinila vubec. Spineni teda bylo vzdy kdyz se snazilo zakousnout a vzdy to bylo v tomto rozmezi, takze to vidim nadejne i u Tebe 😉

lory303
autor
25. led 2017

@lenusaak Moc ti gratuluji, že ti to vyšlo 🙂 to je super 🙂 ... Uplně jsi mě ted zvedla naladicku. Já 5DPO špinila spis jen po sexu, pak 6DPO fakt jen trošičku 7DPO vubec a dnes když je to 8DPO špiním celkem dost, tak nevím, zda to není predčasná MS, když ji mám mít v neděli, ale zase nikdy se mi tohle nestalo, abych měla o 4 dny dříve MS. Ale radeji se na tu myslenku, ze by to mohlo vyjit nebudu moc upinat, to bych byla pak jeste vic zklamana. Snazime se s pritelem jiz 7 . mesic o mimi.

lory303
autor
25. led 2017

@travnulee není na test brzy? jsem 8DPO, myslim ze jsem nekde četla, že až 10DPO se má delat, ale nevim to jiste.

lory303
autor
25. led 2017

@mruk jééé, kéž by to konečně vyšlo 🙂

mruk
25. led 2017

Na test je určitě brzy. HCG se zacne do krve dostávat až po uhnízdění, takže test by to mohl ukázat v době očekávané menstruace. ještě tedy počkej :o)

travnulee
25. led 2017

@lory303 maximálně se může stát, že bude test negativní i když jsi třeba těhotná...pokud ti nevadí, že zbytečně vyhodíš peníze za test, tak bych to udělala. Pokud jsi neměla v měsíci pouze jeden sex, tak je otázkou, kdy k oplodnění došlo, takže se klidně ten test může ukázat pozitivní už teď. A v tomhle případě, pokud bych věděla, že jsem těhotná a špiním, tak minimálně polehávám. Teda pokud nezastáváš přístup, když se to má udržet, tak se to udrží...

lory303
autor
25. led 2017

@mruk jj.taky si myslím, že je brzy. Uvidim zítra jestli se mi to rozjede nebo ne. Moc díky za rady 🙂

lory303
autor
25. led 2017

@travnulee Myslíš, že bych měla ležet? já jsem ted v praci a po praci me čeka velky uklid, tak ja nevím... Pokud zítra se mi to jeste víc rozjede, tak bych asi test udelala, ale pokud to bude porad jen špinení, tak si test udelam v nedeli.

lenusaak
25. led 2017

@lory303 děkujuu😊 To je rozumne se na to moc neupinat i kdyz uplne Tě chápu, človek se rad chytá každé naděje 😊Budu drzet pesti aby se prďolka hezky zavrtával!!! Jinak na test si myslim taky, že je brzo. Az se dokonči nidace, tak pak se teprve zacina tvořit hcg a nez bude pokrazatelne na testu z moči, bude to pár dni ješte trvat. Zkusila bych nejdriv v den očekavane menstruace. Jinak leženi mi přijde krapet přehnane, ano netahat se s ničim težkym samozřejme, ale jinak bych fungovala normalne. Mne v centru asist.reprodukce primar řikal, že uchyceni embryjka se nevylezi, pote co se dostane do delohy, deloha ho zcvakne jako maslo mezi dvema chleby a naopak pry aby deloha byla spravne vyživena na hnizdeni, potrebuje byt prokrvena a to docilis pohybem. Leženim se tolik neprokrvi. Nam po transferu vždy kladli na srdce, ze se mame chovat, jako bychom na žadnym nebyly, ze kdyby na to doslo tak muzeme jit skakat i bungee jumping 😁 ( samozrejme je to trosku schvalne prehnane, ale vime co nam tim chteli rict)

lory303
autor
25. led 2017

@lenusaak Moc ti děkuji 😘 a už víš co budeš mít? zda holčičku nebo chlapečka? jééé, uplně se na to těším až jednou budu mít // 🙂 ... Já mám celkem krátkou luneární fázi... za 12 dní od ovulky mam MS, tak se bojim, kdyby se to povedlo, tak aby to neodeslo s MS ☹ jinak s tím lezením mas pravdu, moje kamaradka nevedela ze je tehu a chodila az do 2.měsíce do fitka. Ja na to fakt nechci zatim moc myslet, i kdyz ted to uz nejde vubec protoze to spineni mam poprve. Navic poslednich par dni nemuzu spavat, budim se v noci i 4x za noc...

travnulee
25. led 2017

@lory303 kdybych byla těhotná a špinila, tak jo. Ale kdybych nevěděla, tak to asi neřeším, proto píšu o tom testu. Se divím, jak tu všichni píšou, že je brzo, já slabou čárku na testu už pár dní před MS měla, ale je pravda, že jsem měla delší cyklus (36 dnů).

lory303
autor
25. led 2017

@travnulee ja mam prave kratke cykly jsem 8 DPO a MS mam mit v nedeli, takze jakoby 12 DPO a delka cyklu 28-29 dni. Pokud se zitra pribudim a budu mit klasickou MS, tak si test udelam, ale pojud budu porad jen spinit, tak test udelam asi v sobotu, to budu 10 dni po ovulce 😊

travnulee
25. led 2017

@lory303 vidíš a já bych to udělala asi přesně obráceně, tak každý to má jinak. No každopádně, ať ho budeš dělat kdykoliv, držím pěsti na dvě čárky 🙂

lory303
autor
26. led 2017

Ahoj holky, tak dnes jsem se probudila se šílenou bolestí břicha a ještě víc špiním než včera ☹ do toho mi klesla teplota viz.graf... Těhotenský test negativní, takže asi se mám smířit, že těhu nebudu, že? To je poprvé co mám MT tak brzo.

vanea
26. led 2017

@lory303 ahoj, dle grafu i sílícího špinění bych to bohužel viděla na přicházející MS:X ale hlavu vzhůru, zkusíte kdyžtak příští měsíc!

lory303
autor
26. led 2017

@vanea asi jo ☹ ach jo, nejak jsem si tento mesic byla jista, ze to vyjde, protoze nikdy jsem po ovulaci nespinila a nemela MS driv nez 28DC, ale uz se s tím smiruji.. Dekuji za rady 🙂 objednam si tento mesic ovulacni testy a budu testovat jako ty
.

vanea
26. led 2017

@lory303 nebuď smutná🙂 mně v prosinci přišla MS o 9 dní dřív, přitom všechny naznačovalo, že by to mohlo vyjít... no a nakonec to vyšlo v lednu🙂 taky jsem měla strach, že se mi to teď celé rozhází...a naštěstí dobrý =) ono to asi občas může takto zablbnout no...dej tomu čas🙂 jak dlouho se vlastně snažíte?

lory303
autor
26. led 2017

@vanea asi máš pravdu ☹ ted se budeme snazit 8.měsíc. Ty ses snazila jak dlouho nez se ti to povedlo? 🙂 .. ta teplota mi vzdy v den MS klesne max. na 36,72 a dnes rano klesla az na 36,51 to je poradny pokles ☹

vanea
26. led 2017

@lory303 půl roku jsme se snažili..tak doufám, že bude všechno v pořádku:X ještě je furt brzo na nějaké závěry..člověk může jenom doufat🙂 a tak to je mazec, že ti to nejde níž 🙂 je sranda jak jsem fakt každá úplně jiná..já mám ty nejnižší teploty 36.2 :D

lory303
autor
26. led 2017

Holky, dnes ráno jsem špinila hodně, dopoledne jen málo, a ted vubec. Je to pořád jen hnede špinění. Mám tento měsíc brát clostík od 3 dne MS, ale vubec nevim kdy ho mam brát, kdyz uz druhy den jen špiním a po krvi žádna stopa 🙄

vanea
26. led 2017

@lory303 špinění ještě není bráno jako MS, první den MS je den, kdy už bude vážně krev, alespoň mi to tak vždycky dr vysvětlovala🙂 tak bych ještě asi počkala..ale ty prášky neznám, takže ani netuším, k čemu vlastně jsou :X

lenusaak
26. led 2017

@lory303 vypada to na holčičku, tak uvidime na dalsim velkem ultrazvuku, zda nedorost pinďourek. Určite se brzy dockas 🤰
Jinak prvni den menstruace se považuje za krvaceni až, špineni jeste ne. Tak jeste s clostilbegytem počkej. Uživas ho jak dlouho? A chodis na ultrazvuky v polovine cyklu na premereni foliku? Pichate Pregnyl na ovulku?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru