Špinění 9 dní před termínem porodu

hanina88
31. črc 2017

Ahoj holky mám dotaz 🙂 jsem prvorodicka v pátek mě můj gyn. Poslal do nemocnice kvůli nálezu krve v moci... vysokému tlaku a bolesti v krizi... Ti mě poslali domů s tím že se jen otevírám a je ztm zbytečné mě hospitalizovat. Jenže pak od soboty jsem začala spinit... je to nahnedle a nepříjemné. Do toho v sobotu večer mě začala strašně bolet hlava...a vydrželo to do neděle do 5h večer. Dnes opět ten hnusné vytok. Bolesti v bedrech a krizi... bojím se hrozně... už mi ž toho hrabe hledám všechny bolistky abych něco nezameskala a nechci zas doma partnera plasit a tahat z práce :(

kudrlenkaa
31. črc 2017

A nemůže to být hlenová zátka ? MOžná se už mimi chystá 🙂 . Ale ta krev v moči nevím 😒

hanina88
autor
31. črc 2017

Taky mě napadla hlen. Zatka ale pokaždé je popsána jinak a člověk v tom má jen bordel ... ☹ ohledně té krve ... těžko říct... poslali mě domů ... Ty bolesti v bedrech?? Mám to od rána a v kuse jako bych měla dostat menstruaci

kudrlenkaa
31. črc 2017

Nevím jak je popsaná, ale já jí každopádně měla "nahnědlou" a trvalo mi to déle. Termín by tomu odpovídal. Bedra nevím, možná bych to přisuzovala už opravdu k tomu, že se blížíš ke konci těhotenství a porodu. Pokud Ti nebude opravdu dobře, jela bych do nemocnice máš na to nárok 🙂 Hlavně jestli miminko kope. Ono v tomhle horku se není ani čemu divit. Odpočívej 🙂

simirek1
31. črc 2017

já jsem špinila hnědým hlenem stejně jako vy a to 10dní před termínem porodu...byla to hlenová zátka, s manželem jsme jeli do porodnice a večer v osm hodin se nám narodil nádherný SYN 🙂
doporučuji zajet do porodnice, at vás vyšetří a podle nálezu zhodnotí další postup, ale nárok na porod už určitě máte, 9 dní do termínu nenídlouhá doba 🙂

latkovkybrno
31. črc 2017

U obou dětí mi začal porod slabými kontrakceni a špiněním, prvně malým, v teplé sprše už to bylo silnější krvácení, asi hlenová zátka a otevírání branky... Syn se narodil 7dní před termínem, dcerka 8dní před 🙂 Syn asi 16hod po začátku krvácení, dcerka asi 7hod po něm 🙂 Nebojte a jeďte do porodnice, třeba už dnes bude vaše děťátko s vámi.

latkovkybrno
31. črc 2017

Jo a rozhodně raději jeďte dříve, nevím jak daleko to máte do porodnice, ale raději jet dříve (podle mě na 99% vám začíná porod) než pak křičet a kroutit se někde po cestě v autě 🙂 A nebojte se ničeho. Zvládnete to.

hanina88
autor
31. črc 2017

Tak půjdu si dát sprchu a uvidíme 🙂 kdyžtak večer... hrozně se porodu bojím. Těch bolesti a zda to zvládnu ☹ malou jsem dnes cítila jenom 1x což je málo... v jejím případě

latkovkybrno
31. črc 2017

@hanina88 Strachem si nepomůžete. Bolet to bolí, ale zvládnete to levou zadní, nebojte se !

hanina88
autor
31. črc 2017

Tak děkuji moc za podporu 🙂 to člověka potěší nejvíc 🙂

kudrlenkaa
31. črc 2017

Držím palce 🍀 a budeme čekat na zprávičku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru