Těhotenské deprese. Co vám pomohlo?

sellynka2
13. srp 2022

Zdravím velmi se zato stydím ale mam strašně deprese 3roky jsme se snažili o miminko a když se nam to konečně povedlo byla sem max 2 týdny šťastna pak to všechno začalo strašné nevolnosti zhubla jsem 8kg a k tomu deprese kdy mě vůbec nic nebaví neumím byt šťastna několikrát denně brečím a vůbec se z miminka neumím těšit ačkoliv jsem si to moc přála citim se jinak jako bych to nebyla ja nevím jak dal jsem v 16tt a úplně zhroucena trápí mě velke nechutenství a ještě občas zvracim prosím vas řekněte že je to normální nebo mam to řešit s dr. Ma někdo podobnou zkušenost

dianemash
13. srp 2022

Pokud hubneš tak bych to s Dr. řešila,to není ideální stav. Jinak tvoje pocity naprosto chápu, semlelo mě to úplně stejně, až do porodu mi bylo špatně, neuměla jsem se z těhotenství radovat, a ani tomu nepomohl předčasný porod, ale věřím, že ta radost z miminka nakonec dorazí a budeš ho milovat 🤗 ze začátku je to těžké, je to podle mě vztah jako každý jiný, který se musí postupně vybudovat, ale mateřské pouto tomu dost napomáhá 😊

klokanka31
13. srp 2022

@sellynka2 Já v těhotenství neměla žádné zdravotní problémy, ale nervy na pochodu snad pořád. Pomohl až porod...

vikinkav
14. srp 2022

Bachovky, nevim jestli pomohly nebo to odehnelo 1. trimestrem u me🤷‍♀️

uzivatelkapetra
14. srp 2022

A není to tím, že jsi třeba doma na nemocenské a máš spoustu času malovat čerty na zeď?
Hormony jsou sviňa a nuda tomu nepomáhá. Zkus najít nějakou činnost, která odvede tvou pozornost, třeba nějaké větší puzzle, něco rukodělného, četba.
Jinak moc přeji ať to brzy přejde, věř tomu, že to jak tady holky píšou k počůranému testu jak ho strašně milujou už teď, že tohle nebývá zdaleka pravidlem. Láska se může dostavit i nějakou dobu po porodu jak jsem to měla i já.

sellynka2
autor
14. srp 2022

@uzivatelkapetra mam.strach se i najíst abych ne zvracela ano jsem na PN ale dělám věci které sem měla rada a vubec mě to teď netěší přítel se mi snaží delat radost ale sem ze všeho smutná asi to začnu řešit s dr.o mimi jsme se moc snažili ale teď se z něho nedokážu tešit

sellynka2
autor
14. srp 2022

@uzivatelkapetra přemýšlela jsem že se vrátím do práce ale dělám v restauraci a kvůli zvraceni mám strach že to bude horší ty vůně atd. To bych asi nezvládla

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru