Těhotenství a tetanie. Máte zkušenost?

eficka
5. únor 2012

Máte nějaké zkušenosti s tetanií a těhotenstvím???

megy
19. říj 2013

@majinka77 tak já ti to napíšu asi tak, ano jsi sice 28+3, ale miminka i přes toto krásně prospívají a přežívají 🙂 takže to bych se nebála. zkus myslet pozitivně. já u prvního jsem měla cca kolem 30tt taky zkrácení čípku ze 4,2 na 2,5 a ještě jsem v podstatě přenášela 🙂 snaž se být v klidu, odpočívat, nic nezvedat a uvidíš 🙂užívej hořčík 😉

siska3
13. čer 2014

@alenavy ahoj mozem sa ta opytat ake homeopatika beres na tetaniu, konkretne nazvy? tiez mam tento syndrom a planujeme babatko, tak by mi tvoja rada pomohla...a verim ze aj ostatnym kockam 🙂

alenavy
14. čer 2014

@siska3 Ahoj, já brala argentum nitricum 30CH. Ale nějak mám pocit, že nejvíc mi asi pomohlo, že jsem se rozhodla, že tetánii dám po držce😀 A trochu jsem změnila životosprávu (občas hodně tedy prasím, ale snažím se), nechala jsem si udělat vlasovou analýzu prvků a tu pak konzultovala s doktorem (tam tedy taky rady s tou životosprávou).

daja17
12. únor 2015

megy.Dobry večer.pohla by jsme svama komunikovat přez email?jsem taky tetanik ale novaček,trpím už 3 roky po všech vyštr.v nemocnici mi diagnostikovali tetanii,ale nic moc mi k tomu nerekli,spíš se venovali nalezu na krční páteři kde se naslo zužení ale ne zas takove aby delala takové problemy a cc syndrom.oboje prej mužu spusobocat zavrate,ale jak rikali doktori rehabilitujte a bude vam lip,tak ja rehabilituju 3 roky a je mi čím dál huř?chtela sem se vas zeptat holky vy co trpíte zavratěma od tetanie jaky jsou a jak to u vas probíha?potrebuju stimhle moc poradit,prídeme občas ze tyhle šílené stavy jsou skoro stejne co tady čtu.ja tedy trpím silnyma zavratema,bolestmi hlavy jako ze stran,tlak za ocima nekdy se mi blbe vidí,mušky pred očima,takove divne motaní a špatna stabilita nejak se nemuzu udrzet na nohou,kdyz stojim mam pocit ze spadnu,ted semi posledni dobou pridalo takove divne houpaní i kdyz lezi nebo sedim mam pocit ze se to semnou houpe,myslim ze to tady psala i jedna paní.no a z tutech stavu se uz zacinam bat chodit ven s prckem,mam strech ze nekde spadnu a tak dale.ta stabilita houpaní a ocasne paleni a brnení prstu se mi pridali 3 m po porodu.ma to nekdo stejne problemy,moc rada bych si odradila krcní pater od tetanie ale nevím jak.neznam moc lidí co tatanii trpí tak se obracím na vas.daja

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru