Vcestná placenta 23+5. Někdo se stejným problémem?

katanovobran
2. kvě 2022

Ahoj holky je tu někdo se stejným problémem naposledy jsem byla na utz ve 20 tt a teď nevim jestli se ta mrcha už rozhodla stoupnout,naposledy byl v plice močového mechyre

gracinka7
2. kvě 2022

@katanovobran na vytažení má času dost 😉

janina92
2. kvě 2022

@katanovobran v 16 tt jsem s tím ležela v nemocnici, začala jsem dost krvácet. Teď jsem 38 tt a placenta je 7 cm od vnitřní branky, což je v pohodě pro spot.porod 🙂to bude dobrý 🍀

janina92
2. kvě 2022

@katanovobran buď na sebe opatrná 🙂

glk
2. kvě 2022

@katanovobran já ji měla od 20tt a bohužel se ne vytáhla. Měla jsem centralis.

katanovobran
autor
2. kvě 2022

@glk a porod tedy císařem? A v pohodě?

glk
2. kvě 2022

@katanovobran ano císař. Dělá se pro jistotu před termínem. Já rodila 37+0 v červnu 21. Pro jistotu už jsem 14 dní před porodem byla hospitalizovana a 2 dny před porodem jsem začala krvácet tak jsem byla ráda, že jsem pod dozorem. A měla jsem tes podezření na prorustajici placentu do močového měchýře. Byl přítomen i radiolog pro jistotu. Až na větší krevní ztrátu vše v pořádku. Pokud to jde snaž se držet klidovejsi režim. Držím palce ať vše dobře dopadne.

katanovobran
autor
2. kvě 2022

@glk já mám placentu na přední strane přes pliku močového mechyre mám psáno,tak jestli nebudu podobný případ jako vy každopádně jsem hodně zvědavá toho 16 na kontrolu jestli se ta mrcha začala zvedat

glk
2. kvě 2022

@katanovobran někomu se zvedne. Mě už, ale paní doktorka na 2. Screeningu upozornila, že u mě to nejspíš nebude. Takže už jsem pak automaticky s císařem počítala. Důležité je aby bylo miminko v pořádku 😊

katanovobran
autor
2. kvě 2022

@glk mě řekla na tom 2 ze je ještě moznost ze se zvedne,no jako mám z toho strach ze všeho když to slyším nebudu lhát 🙁

lotta1234
6. kvě 2022

Pridavam sa aj ja 😔 Zistili mi to na 2. screeningu a o mesiac mam kontrolu, ci sa to nezlepsilo.
@katanovobran mohla by som sa opytat, ak vam to udajne zasahuje do mocaku, nemate caste nutkanie na curanie? Ja som sa na to stazovala gynekologicke a zistila mi zrovna vtedy aj zapal mocovych ciest, ale po liekoch sa to zlepsilo len spolovice, tak neviem, ci to nesuvisi aj s placentou.

katanovobran
autor
7. kvě 2022

@lotta1234 ano přijde mi ze mě kolikrát páli při curani,já mám taky problémy s močových měchýřem ale to ještě než sem byla těhotná. Já sme teď na kontrole byla a placenta pomalu leze nahoru tak věřím ze i ta vaše se umoudri 😘😘

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru