Viróza v 40. tt. Nemůže to uškodit miminku?

2. kvě 2022

Ahojte, uz druhy den mam hroznú hnačku, dnes uz ani nevladzem chodit, boli ma cele telo ako pri chrípke. Nemôže to uškodiť dietatu? Len ležím snazim sa vela pit a co to zjesť. Dala som si aj smectu. Ak by na mna teraz prišiel porod nehrozí ze by som to fyzicky zvládla. Alebo to moze byt aj predzvesť samotného porodu? Dakujem

jjasmina
2. kvě 2022

kamoška se před porodem právě sama pročistila, takže to muze byt předzvěst i porodu

palja
2. kvě 2022

Já jsem pri prvním porodu měla taky průjem, myslela jsem, že je to viroza. Od večera a další celý den průjem a večer začaly nepravidelné kontrakce a začal porod. Po pár hodinách byly pravidelné a intenzivní a další ráno jsem porodila. Takže to opravdu může být předzvěst porodu.
U dalšího porodu jsem měla taky střevní potíže, bolest břicha jako když jsou zaražené větry ale bolest 1000x horší, myslela jsem že budu mít průjem a najednou praskla voda a malá byla do hodiny venku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru