Výsledky screeningu a další postup

vercy88
11. črc 2016

Ahoj, měla to některá z Vás také podobně s výsledkem zdravého dítěte? Screening ve 12. týdnu mi vyšel negativně, ale riziko 1:410, ultrazvuk v pořádku, hodnota Papp-A, nebo jak se to píše 0,22. Bylo s lékařem dohodnuto, že počkáme na další výsledky. Tripple testy mi riziko upravily na 1:12000, ale zase jedna hodnota z krve byla nižší nějaké betaHcg, zatím nevím kolik, jdu tak zítra. Byla mi doporučena genetická konzultace, na kterou mě objednal na zítra. Mám obavu, aby mě paní doktorka akorát nenutila do odběru plodové vody, což bych docela nerada podstupovala. Kamarádka po odběru potratila, tak mám prostě strach. O co se jedná na té genetické konzultaci?

lucccinek
11. črc 2016

Taky jsem měla riziko ale, 1:140

vercy88
autor
11. črc 2016

@lucccinek a byla jsi na plodovce?

lucccinek
11. črc 2016

Ty dvě hodnoty také nizsi 0,22 byli jsme na genetice chtěly mi dělat plodovou vodu ale,odmítly jsme uz pred tím jsem měla nižší hodnoty ale,syn je úplně zdravý a teď i dcera takže jsem doufala v to ze,bude i ona a je mam skoro 8 mesicni dcerku 🙂 držím palecky uvidíte ze,bude vše v pořádku

lucccinek
11. črc 2016

@vercy88 Veru ja odmítla ja měla v tu dobu tři děti uz doma a ten třetí syn byl ještě malinkej bYlo mu 15měsíců takže jsem to neriskovala na tu plodovku jít 🙂 jsou zdravý a to je hlavní určitě te pak pošlou na kontrolní ultrazvuk což u nás byl také v poradku

vercy88
autor
11. črc 2016

@lucccinek díky 🙂 , věřím že je vše OK tak uvidím zítra co ta genetika

lucccinek
11. črc 2016

No moc rádi to neslysej to odmítnutí ale,je to každého rozhodnutí nemůžou do toho nikoho nutit držím moc palecky Veru a pisnete 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru