Vyšší hodnota plodové vody ve III. trimestru

dasula10
1. srp 2014

Ahoj, ráda bych se Vás zeptala, zda máte zkušenost s naměřením vyšší hodnoty plodové vody ve III.trimestru? Jsem ve 39tt (38+5). Dnes jsem byla na prohlídce u dr., která mi při ultrazvuku oznámila zvýšenou hodnotu plodové vody, hned jsem se v obavách ptala, co to znamená? Prý to může znamenat větší hustotu plodové vody, ale to mi taky ve finále nic neříká ☹. Mám sledovat pohyby miminka, menší četnost nebo naopak "agresivnost", prudkost pohybů...jsem teď z toho celá rozhozená a bojím se ☹. Na kontrolu si mě pozvala už za 4dny. Prosím o Vaše zkušenosti? Moc děkuji 🙂

madre1
1. srp 2014

Jste v TP a docela se divím,že si Vás tam už nenechali na pozorování,když se doma staráte o další dítě.Budete mít vůbec čas ty pohyby miminka tak podrobně sledovat? 😕
Teď už Vám nezbývá nic jiného,než se opravdu sledovat.Určete si nějakou hodinu,po kterou budete každý den čárkami zaznamenávat pohyby miminka,abyste věděla,jestli jsou více či méně časté-takhle to po mě chtěli,když mě před vyvolávaným porodem hospitalizovali 🙂

aja215
1. srp 2014

Nestresovala bych,asi neviděla důvod proč si vás tam nechávat....A uvidíte na další konrole,uvidíte že to bude ok 😉 ...Kolikrát mě tak vyděsily,dvakrát si mě tam i nechávaly,když se jim nelíbil tlak a malá a nakonec ok.Takže si myslím že kdyby nebylo něco ok tak si vás tam ihned nechaj 😎

venika86
1. srp 2014

já jsem měla taky vysokou hodnotu plodové vody ve druhém těhotenství, ale nic extra to pro mě neznamenalo. Měla jsem jen opravdu hodně velké bříško a doktor to hlídal, aby ji tam nebylo čím dál víc.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru