Výtok od začátku těhotenství, měly jste to taky tak?

nikdo17
24. říj 2015

Ahoj holky, prosím chtěla bych asi spíše jen uklidnit🙂 Jsem ve 23. týdnu a už téměř od začátku těhotenství mě trápí výtok. Dr. jsem to říkala, udělala mi stěr, že je to prý úplně normální, žádný zánět, nic. Říkám mu to vlastně téměř pokaždé na kontrole, když se mě ptá, zda je vše ok. A on jen, že to už jsme kontrolovali a je to dobré. Trochu mě jen znervózňuje, zda to nemůže být třeba plodová voda. Ten výtok přichází jakoby tak ,,nárazově", kus dne třeba o něm vůbec nevím a najednou, jako třeba dneska cítím jak to ze mě ,,vyteče" a zas mám nějakou dobu pokoj. Už jsem si i říkala, zda to nemůžu mít spojeno i nějak s únikem moči. nevím. Prosím měly jste to taky taky některá? Nebo mám se nějak plašit a řešit to? Kontrolu mám až 2.11.

pekkaa
24. říj 2015

@nikdo17 ja jsem ted resila to same.. Jsem v 15tt a mam to cele tehu. Uplne to sedi na to co pises..
Holky tady uklidnivaly, ze takoveto vytoky jsou v tehu normalni..
V utery jdu ma kontrolu, tak se na to urcite zeptam.

nikdo17
autor
24. říj 2015

@pekkaa jeeee tak prosim te napis pak jak jsi dopadla v to utery, zda to je fakt jen tak debilni otravny vytok😀 asi to je normalni a ja se jen moc sleduju😀

pekkaa
24. říj 2015

@nikdo17 ja asi taky vsechno moc resim🙂. Urcite napisu

nikdo17
autor
24. říj 2015

@pekkaa dikyy😉

zuz34
25. říj 2015

Maminky mam to stejně..a dokonce včera jak jsem byla na wc tak se me vysel takový hustý dlouhy ciry jakoby hlen..mam strach jestli to nemohla byt zatka....zdá se mi to strašně brzo jsem v 25 tt...což se mi zdá jako hloupost když jsem měla všechny vyšetření v pořádku..mam strach..jinak se nic neděje..nemám bolesti a nic..snad to byl jen nějaký vytok ...na kontrolu jdu az 4.. co na to rikate. l

nikdo17
autor
25. říj 2015

@zuz34 ja myslim ze to zatka nebyla. to by byla spise tmava s primesi krve ne? asi je to opravdu jen a jen obyc vytok. ale otravne to je ze?😀

zuz34
25. říj 2015

No nevim cetla jsem ze nemusi byt s primesi krve..ale je to strasne bylo opravdu něco divného..to jsem v životě neměla..je to neuvěřitelně otravné.. a pak se jen pořád strachovat co to je..zda je to normální nebo se něco děje..no hruza😈 ..

nikdo17
autor
25. říj 2015

@zuz34 pokud normalne mivas vytok takovy jak jsem psala treba ja tak si myslim ze zrovna jak jsi byla na tom wc tak to bylo ono akorat jsi to videla ,,primo,, jak to vypada. takhle to akorat vetsinou jen citis. podle me to zatka fakt nebyla

nikdo17
autor
25. říj 2015

@zuz34 ale souhlasim s tim ze je to nfakt hruza kdyz prijde neco neobvykleho a clovek resi zda to je ci neni normalni

zuz34
25. říj 2015

Trosku si me uklidnila☺..uvidíme.. taky si myslim ze nejspíš to byl vytok..ale raději se teď hlidam..kdyby náhodou se něco dělo... .

nikdo17
autor
25. říj 2015

@zuz34 jasne to chapu. ja mam pocit ze sebhlidam/sleduju az moc ale i na jinych diskuzich psaly holky ze to proste nektere taky tak mely jak popisuju takze si na to clovek musi asi zvyknout 😒

nikdo17
autor
27. říj 2015

@pekkaa tak co kontrola?🙂

pekkaa
27. říj 2015

@nikdo17 akorat jsem po.
Mimisek je uplne v poradku. A to co mam je pry jenom vytok a je to pry uplne normalni😉

nikdo17
autor
27. říj 2015

@pekkaa parada! to je super ze je mimco v poradku🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru