Zánět močových cest 4+3 tt. Máte zkušenost?

sishina
31. říj 2022

Ahoj,
protože mě přes víkend začalo pálit při močení, vyrazila jsem dnes k obvodní doktorce. Jsem zatím 17DPO, 4+3 dle MS, na gyndu ještě nejsem ani objednaná.

Mám bohužel v moči krev i bílkoviny, takže opravdu regulérní zánět močáku. Do pátku budeme prý vyčkávat - ležet, prolévat se čajem, blokurimou a brusinkami a pak se uvidí co se mnou. ATB mi zatím nechtěla hned dát, kdyby se stav zhoršil mám hned volat.

Bolí mě bedra i podbříšek (pálení naštěstí ustalo, jak hodně piju) ale bohužel nelze zjistit, jestli to boli od zánětu nebo kvůli těhotenství.

Tak už lezim a jsem z toho smutná. Doufám, že to malé je silné a neohrozím ho tím 😢.

Máte někdo zkušenost? Myslíte, že to bude OK?

Jsme na začátku, přidávám ještě testy. Pomalu sílí.

katherine177
31. říj 2022

@sishina testy sílí pěkně ,nebojte.I kdyby jste dostala antibiotika, řekněte lékaři že jste těhotná a dá vám ty která se mohou v těhotenství 😊🍀

sishina
autor
31. říj 2022

@katherine177 děkuji, já mám bohužel za sebou jedno ZT, tak jsem z toho nervózní.

katherine177
31. říj 2022

@sishina také jsem měla v dubnu zamlklé těhotenství v 8 tt ,další těhotenství se bohužel nedaří

jjasmina
31. říj 2022

@sishina testy sílí, nicméně o prosperitě nic nevypovídá, musíte počkat na ultrazvuk no

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru