Zase ten Gynex (dávkování,nežádoucí účinky prostě vše co o něm víte)

maminkaodsofinky
10. srp 2018

Ahoj holky 👧 tak hlásím,že Gynex už mam doma 🙂.A teď tedy k dotazu ...Ptala jsem se gynekoložky i v lékárně na dávkování a každý mě řekl něco jiného někdo,že mam brát neustále ráno a večer 7 kapek do vody a někdo,že mam během MS užívání přerušit tak jak tedy 😢?Jinak bych ráda věděla za jak dlouho jste pociťovaly změny ať už MS/tělesné a po jaké době se Vám podařilo otěhotnět při braní 🙂 (chápu,že to nemuselo být zrovna po Gynexu😉 ! )A stalo se některé z Vás,že jste musela přestat Gynex brát např kvůli nežádoucím účinkům ? Děkuji 🌹🌸

moly001
10. srp 2018

@maminkaodsofinky já užívala 3kapky ráno a 3vecer, užívala jsem 3tydny a týden má být pauza. Otěhotněla jsem hned po prvních 3tydnech užívání, ale bylo to biochemické těhotenství...takže teď pokracuju nanovo.🙂

milisent
10. srp 2018

Ja uzivala 6 kapek rano a vecer, cca pul hodky pred jidlem. Brala jsem tri tydny a v tydnu prestavky jsem zjistila, ze cekame. Nekde pisou, ze se ma zacit brat prvni den MS, ja zacala tyden po, kdyz mi prisel domu. A taky jsem ho sem tam kapla manzelovi. Nezadouci ucinky jsem nemela, ale jedna znama ho vysadila, protoze se ji hrozne zhorsila plet

1nelinka
10. srp 2018

@maminkaodsofinky ja kapal 2x denne 5-7 kapek nalacno a poradne lahvicku protrepat..muzes zacit uzivat kdykoliv a kapat 3tydny a tyden pauza..

maminkaodsofinky
autor
10. srp 2018

@moly001 Děkuji za komentář a moc držím palečky ať se zadaří i podruhé již šťastně ❤ 🙂 .

maminkaodsofinky
autor
10. srp 2018

@milisent tak pleť mam o hodně horší již teď od vysazení antikoncepce což je cca 6 měsíců.S tím dávkováním to také zkusím tak a týden pauza vlastně je to jako u braní antikoncepce 🙂.

sadovka
10. srp 2018

@maminkaodsofinky ahojky,ja beru rano,odpoledne,vecer po 7.kapkach. vcera jsem dokoncila druhy mesic,zatim nepozoruju zadne zmeny,snad jen trochu lepsi psychika

lachtanice86
10. srp 2018

Tři týdny kapky. 7kapek ráno a večer potom týden pauza. Brala jsem dva měsíce. Tehotenstvi nepřišlo, zhoršila se mi pleť, rozhodil cyklus a musela jsem přestat brát kvůli potvrzení endometriozy.

wyn
10. srp 2018

Ahoj, já beru třetím týdnem, ale začala jsem ho užívat kvůli gynekologickým problémům. Beru tři kapky třikrát denně a až dokapu třetí týden, tak si dám týden pauzu. Začala jsem ho užívat bez ohledu na cyklus. Pokud je problém chronický, užívá se málo kapiček třikrát denně, pokud je problém akutní, užívá se až sedm kapiček denně. Jinak v začátku užívání se může stav zhoršit a může dokonce poukázat i na jiné zdravotní potíže, které se dosud neprojevovaly - nepociťovali jste je, ale ve skutečnosti tam už byly. Potom dojde k nápravě. Pokud je problém dlouhodobějšího rázu, tak doporučuji brát méně kapiček.

loylii
15. srp 2018

@maminkaodsofinky já ho brala rok a vůbec na mě nepůsobil..jako kdybych nic nebrala.. zabrala kombinace a to si myslím velmi rychle po 4 měsících- Kontryhel čaj, Femibion, vitamin E. Vek 38, dvojcatka😉 od lékařky Duphaston na upravení cyklu.

maminkaodsofinky
autor
16. srp 2018

@loylii Já mam Gynex,kyselinu listovou,Magnosolf ,kontryhel čaj 🙂 a věk 23 let a tříletou dcerku 😊

kacomora
16. srp 2018

My se snazili 9 mesicu o poceti, pak jsem zacala brat Gynex a po tydnu uzivani se potvrdilo mimodelozni tehotenstvi. Ted se bojim ho znovu brat, nahoda je blbec. Brala jsem 5 kapek denne..

maminkaodsofinky
autor
18. srp 2018

@kacomora já beru dvakrát denne 7 kapak .První tehotenství jsem měla v poradku tak doufam ze i druhe 🙂

maminkaodsofinky
autor
18. srp 2018

@sadovka Ahoj,nevís prosím tě na jak dlouho jsi měla jednu lahvicku ja dnes koukala ráno jak blázen za 6 dní lahvička vypotrebena 😢.Mam nastestí nskoupeno do zásoby 😁... ale prekcapilo me to 😡

sadovka
19. srp 2018

@maminkaodsofinky ahojky,jedna lahvicka vyjde presne na 3 tydny. Za 6 dnu? To ti musi nekdo upijet 😏

maminkaodsofinky
autor
19. srp 2018

@sadovka mam lahvičku 30ml beru rano 7 kapek a večer 7 kapek a opravdu za 6 dní nemam v lahvičce ani kapku 😢

sadovka
19. srp 2018

@maminkaodsofinky no ja beru rano,odpoledne,vecer po 7 kapkach a mam to na ty 3 tydny. Tak to mas mozna nejake spatne kapatko? 7 kapek je docela male množství, treba do čajové lžičky by se vlezlo cca 30 kapek.

wyn
Autor odpověď smazal
Zobraz
wyn
19. srp 2018

@sadovka Jestli třeba nevypouštíš celé kapátko místo jednoho kápnutí 😲😉.

maminkaodsofinky
autor
19. srp 2018

@wyn Teď si teda fakticky připadám jak blbec 😂😂.Nikdy jsem neměla dávkovač s kapátkem teď až u Gynexu ...kolik je tedy kapek v 1 plném kapátku cca ? Mě jedno plné kapátko vychází na cca 4-5 kapek

sadovka
20. srp 2018

@maminkaodsofinky jedno kapatko bych rekla tak tech 30kapek

moly001
20. srp 2018

@sadovka přesně tak, taky bych řekla, že tak nějak to bude👍

maminkaodsofinky
autor
20. srp 2018

@moly001,sadovka : Holky asi mě zastřelíte jsem fakticky blbec 😂😂 já to kapátko mačkala az moc 😢 tak dneska od rána kapu 7 kapiček správně 😊....no jen doufám,že jsem se předtím nepředávkovala 😀😀😀😀

moly001
20. srp 2018

@maminkaodsofinky tak pokud jsi na sobě nepozorovala žádné obtíže, tak to bude ok😀. Snad jen zvýšit příjem tekutin.... ale myslím, že to bude v pohodě👍😂

maminkaodsofinky
autor
20. srp 2018

@moly001 Snad jo 😉😂😂😂😂

sadovka
20. srp 2018

@maminkaodsofinky to je nekdy takovej zkrat,ja to znam 😁 tak hlavne ze jsme to tu vyresily 😊