Zkrácený čípek 31. tt. Co myslíte, měla jsem se nechat hospitalizovat?

lenulka211
23. kvě 2022

Ahojte..

Mam otázku.. Ve čtvrtek 19.05. jsem měla kontrolu ve 30tt.. Paní doktorka mi řekla, že mám cipek bez nalevky zkrácený na 25mm.
V pondělí v noci 23.05.mě bylo špatně, tvrdilo břicho, tak sem jela do nemocnice. Cipek 18mm, bohužel pokud nalevka, nebo ne to nevím 😒 vůbec mě z toho šoku se nenapadlo zeptat. Mám předepsaný progeste tón 0-0-2.
Chteli mě hospitalizovat, ale já odmítla. Vím, že by to pro mě Psychicky bylo ještě horší než doma.
V pátek další kontrola. Mám dodržovat klidový režim.
Jen teď nevím, jestli sem se neměla vážně nechat radši hospitalizovat 😐děkuji za názor ❤️
Děkuji za názor ❤️ hospitalizovat..

rovenska
23. kvě 2022

@lenulka211 od 26 týdne bez čípku s nálevkou prvne 4 dny nemocnice maturaci plic malé ,pak doma pak zas týden nemocnice nález stejný a stále doma dnes 36+2 klid hlavně klidnou hlavu ☺️ Možná kvůli té maturaci pro jistotu,uvidíte co vám řeknou hlavně ten progesteron zavádět ☺️☺️

lenulka211
autor
24. kvě 2022

@rovenska jeee a pořád ještě držíte? ❤️.. Držím palce a dekuji

rovenska
24. kvě 2022

@lenulka211 ano stále ☺️ věřte tělu a miminku hodte se do klidu a nic neprehanet

veruuu_kubesovic
24. kvě 2022

Jasne, že se to dá zvládnout ❤️ nemysli hned na nejhorší, snaž se dát do pohody a věř miminku, já měla problém od 25tt co byl prcek koncem pánevní, pěkně si tam hovel a pak se přetočil a byl moc nízko, od 33tt jsem měla mít zaručeně "odrozeno" podle mého nálezu, ale rodila jsem až v 38tt...

rovenska
24. kvě 2022

@veruuu_kubesovic Tak to mám i já minule koukala že sem došla 😂 Sem zvědavá co teď 😂řekne

veruuu_kubesovic
24. kvě 2022

@rovenska
hlavně lež, lež, lež nic není důležitější než donosit miminko, prď na okolí jestli ti bude kdo co říkat, teď je to jen na tobě a miminku a každý další týden navíc je pro miminko +

rovenska
24. kvě 2022

@veruuu_kubesovic Já už sem 36+3 takže kus cesty máme za sebou ☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru