Změna antikoncepce a problémy - pálení, kvasinky...

nathalka22
8. led 2019

Dobrý večer,mám dotaz před dvěma lety jsme se snazili s byvalym partenerem o dite ve finale jsme se rozesli..
Zacla jsem pak brat zpet antikoncepci ale doktorka mi dala jinou nez jsem uzivala pred tim..
Od teto doby mam porad problemy zanet,kvasinky,svedeni,paleni...Mam i jineho partnera...
Nikdy predtim jsem tohle nemela...
Dotaz zni muze to byt tou zmenou antikoncepce???

sudylichozrout
8. led 2019

@nathalka22 Antikoncepce na tohle moc vliv nemiva. Spis muzes pri nevyhovujici antikoncepci spinit, mit problemy se zadrzovanim vody a narustem hmotnosti, muzes mit vykyvy nalad. Jsou to hormony. Tohle muze mit vice pricin. Od nevhodneho stravovani, brani leku, nevhodneho pradla az po nakazy z tretich stran (bazeny, virivky, telocvicny, nevera partnera).

korneliusa
8. led 2019

@sudylichozrout Nemusí jít o nevěru. Jestli nebyl chlap pořádně přeléčenej spolu s ní, tak jí vždycky znovu nakazí tím samým hegešem.

sudylichozrout
8. led 2019

@korneliusa Ano, i to je mozne.

nathalka22
autor
9. led 2019

@sudylichozrout nemam pocit ze mame ve vztahu neveru ...pozivame oba intimni mydla takze hygienu taky dodrzujeme...

sudylichozrout
9. led 2019

@nathalka22 tim lepe, ja to napsala jako jednu z moznosti. Je mozne, ze si to fakt predavate, zkuste se oba prelecit. Pro nej zanety a kvasinky skodlive nejsou, ale tobe by opakovane a dlouhodobe problemy mohly prinest potize s otehotnenim.

korneliusa
9. led 2019

@nathalka22 Za prvé, to není o hygieně. Kvasinky opravdu nezlikviduješ mýdlem. Za druhé, naopak to mýdlo, byť intimní, ti může ten problém způsobovat. Není to nic zdravého a dobrého, je to jen hnusnej byznys.

hermij
9. led 2019

@nathalka22 Sice tu jsou komentáře, že HA vliv nemá, ale už jsem konzultovala s několika ženami, že tyto problémy měly při HA a potíže přešly po vysazení. Měly i stálého partnera beze změny. Kvasinky a infekce jsou i hodně o životním stylu, ale rozhodně bych nebagatelizovala škodlivost HA.

nathalka22
autor
11. led 2019

@hermij dekuji za radu asi se na to pujdu zeptat protoze tyhle problemy jsem nikdy nemela zaclo to az zmenou antikoncepce

nathalka22
autor
11. led 2019

@korneliusa ja ale ted momentalne nemam kvasinky,pouze kdyz se utiram po wc me pali pri curani ne ale jen kdyz se utiram

gruyerre
11. led 2019

@nathalka22 Může to být to antikoncepcí, zkusila bych ji vysadit nebo změnit

ejmate
11. led 2019

@nathalka22 Ano, může, sestřenice měla též tyto problémy, po změně antikoncepce to zmizelo.