Zpožděná menstruace, jinak žádné příznaky

adrianka1412
20. črc 2017

Ahoj. Mám nepravidelnou menstruaci ,občas mi i měsíc vynechá. Ted jsem ke konci června měla nechráněný sex ale přítel se neudělal. Menstruaci jsem stále nedostala měla jsem ji dostat 7.7. bojím se že jsem těhotná. Nemám žádné příznaky,prsa mě nebolí,nemám je nateklé,břicho mě také neboli ani nevolnosti nemám. Jen mě teď pár lidí vystrašilo. Břicho mám trochu nafouklé. Myslíte že mohu být těhotná? Děkuju za všechny odpovědi s přítelem oba ještě studuje tak by to byl problém.

lassii
20. črc 2017

Zajdi si na gyndu 😀

tulikiss
20. črc 2017

vytahnu utz bryle a kouknu...boze lidi tak pokud neprisla MS, tak udelam test a pak jdu na gyndu.

adrianka1412
autor
20. črc 2017

Jsem teď v cizině a na gyndu se teď jen tak nedostanu samozřejmě že si test udělám hned jak to půjde.

jaja01k
20. črc 2017

Udelej si tehotensky test.

jitulka89
20. črc 2017

sama nevíš jestli jsi těhotná a my to máme vědět 🙄 😅

nafuka
20. črc 2017

já neměla nevolnosti za celé těhotenství, může ti to meškat ze stresu.

annie24
20. črc 2017

mně nevolnost začala až ve čtvrtém měsíci a prsa mě nebolí vůbec, břicho mě taky nebolelo...to že se neudělal neznamená, že nemůžeš být těhotná..sice je to malá šance, ale i v preejakulátu je nějaké to procento spermatu. Na menstruaci má vliv hodně věcí, třeba ten stres..zbytečně neplaš..udělej si test a zajdi na gyndu. hodně štěstí 🙂

tsafarikova
20. črc 2017

jestli máš sex tak překvapivě můžeš být těhotná😲

shine2015
20. črc 2017

@adrianka1412 test přidávají i v cizině - častokrát i v drogerií...nebo lékárna. Pregnancy test....

adrianka1412
autor
20. črc 2017

@annie24 děkuju 😘

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru