Zvracení krve v těhotenství. Máte zkušenost?

22. kvě 2022

Ahoj holky.Předem se omlouvám za anonym,ale je to pro mě citlivé téma.Jsem ve 14tt a zvracím jen občas a to buď stravu nebo šťávy.Dnes jsem dostala silné bolesti břicha a když se to trochu zlepšilo a já se šla napít,najednou ze mě vyšlo kromě vody i trochu krve.Chci se zeptat,jestli s tím má některá zkušenosti?Děkuji

mia_von_prag
22. kvě 2022

Mne sa to stalo v 9 tt. Mala som virozu a dost som v ten den vracala, aj trochu krvi. Poslali ma na gastroskopiu, vsetko bolo ok. Zevraj to mohlo byt z podráždenia. Ak by sa ti to stalo viackrát, určite by som šla na tvojom mieste k lekárovi, minimálne by som konzultovala s obvodnou

srnii
22. kvě 2022

Taky jsem zvracela krev, byly to takové nitky. Jenže já zvracela hodně. Jela jsem pak do nemocnice na kapačky, ta krev byla prý z podráždění.

drep
22. kvě 2022

Trochu krve je obvykle z podráždění, v těhotenství sliznice otékají (při retenci vody) a jsou tudíž křehčí a náchylnější k drobným poraněním a krvácení.

autor
22. kvě 2022

@mia_von_prag děkuji.Ano to určitě mám v plánu,kdyby to bylo znovu,abych měla jistotu.

autor
22. kvě 2022

@drep je to možné.Každopádně,kdyby se to opakovalo,tak to proberu s doktorkou

autor
22. kvě 2022

@srnii tak hlavně,že to nebylo nic horšího.Já práclvě zvracím už málo naposledy v pátek a pak až dnes

karkulka1283
23. kvě 2022

Zrovna včera jsem četla o nevolnostech v těhotenství jelikož je to pro mě bohužel aktuální téma a tohle je jeden z případů kdy by se měl vyhledat lékař 🤷🤷

nina004
23. kvě 2022

Koncom tehotenstva som vykašliavala krv,ale brala som clexane a šla som teda hneď k dr.

jako_mala_holka
23. kvě 2022

Já to tak měla, bylo to z podráždění, zvracela jsem a zároveň kašlala

journals
23. kvě 2022

Zvracela jsem krev hodne, bylo to z podrazeni, u me nic vazneho

autor
23. kvě 2022

Díky holky😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru