4 dny zpožděná menstruace, test negativní. Co teď?

kamca00
27. bře 2014

Ahoj. mam 4 dny zpozdenou menstruaci. test byl negativni. priznaky menzesu mam ale on nikde. co ted? Bojim se, ze je neco spatne

ladaf
27. bře 2014

@kamca00 Mě se první duch na těhotenském testu u obou těhotenství ukázal až za 6-7dní zpoždění.U prvního těhu jsem měla příznaky MS celý týden 🙂 Zkusila bych si těhotenský test udělat zase za dva dny ráno 😉

missymici
27. bře 2014

Bud si udelej test za par dní...nebo o tehotenstvi jit ani nemusí.Coz jsem zjistila nedavno pred par dni ja.Spoždeni 15 dni,test negativny...Ms boelsti.Nq gynde : tehu nejsem a dostala jsem vyvolavačku.Jinak u holky jsem si test delala na 4 den spoždení MS a byli tam už jasne dve dalnice.

lennaaa
28. bře 2014

řešim ted něco podobného...ms zatím nikde...příznaky na ms by i byly...břicho začlo pobolívat.test negativní.každej den dlouhej:( ale při mé smůle to vidím taky na vyvolávačku.těhotenské příznaky mám vsugerované každej měsíc, už 10 měsíců se snažíme.chystám se k mudr.

tarra27
28. bře 2014

musíš tomu dát čas....a uvidíš. ale 4 dny není žádná panika, ani tak ani tak, je to normální.....

heliik
28. bře 2014

Mě se // ukázaly druhy den vynechane MS. Ale jen duch to byl... 🙂 dej tomu čas.. HCG se v ranném tehu hodně mění...