8 týdnů po revizi

vikca85
15. lis 2017

holky, které jste po revizi.. zajímalo by mě, jak vám je psychicky? já jsem dnes přesně 2 měsíce a trošku to na mě znovu padlo.... měla jsem podezření na těhotenskou molu, sice jen podezření, ale musím chodit jednou za měsíc na krev (měříme HCG). HCG jsem tedy měla negativní hned 3 týden po revizi... otěhotnět ale mi lékař nedoporučuje do ledna.. je to těžké..... a teď ráno v lékárně těhotná lékarnice.. nějak to na mě znovu padlo ☹

kacasa
15. lis 2017

@vikca85 ja se to snazim nejak zpracovat..a rikam si, ze to tak proste melo byt a muzu se tesit na dalsi obdobi.. (poceti)
Ale je fakt, ze tak nejak tez vnimam kolem sebe same tehotne a pristihla jsem se, ze jim koukam na bricha..tak nejak posmutnele...ale verim, ze to s dalsim tehotenstvim bude lepsi.
Tez pry pomaha se "rozloucit" s dusickou toho nenarozeneho miminka, ktere odeslo..udelat ritual rozlouceni..melo by se ulevit a my budeme pripraveny privitat dalsi miminko..asi to vyzkousim

jezz1e
15. lis 2017

@vikca85 Bohužel to na tebe občas bude padat ještě dlouho a zhojí to asi až úspěšné těhotenství. Moje sestra má 3 děti, mezi prvním a druhým jednou potratila a přiznává, že doteď jí občas napadne, kolik by mělo tohle dítě let a jak by vypadalo. Mě s tím trochu smířilo, když po mém druhém potratu musela kamarádka na vyvolávaný porod ve 14 tt kvůli vývojové vadě. Od té doby si říkám, že prostě příroda věděla, co dělá a alespoň mě ušetřila ještě většího trápení. Vím, to čekání je hrozné, ale určitě Ti to v lednu vyjde.

ejmate
15. lis 2017

@vikca85 Já byla na revizi 8. září. 8. října jsem dostala ms a na kontrole 23. října mi doktorka řekla, že mám počkat do prosince, ale že kdybych otěhotněla dřív, že se vůbec nic neděje, že pokud na to tělo ještě nebude připravené, těhotenství nedovolí. Takže pokud nemáš nějaké zdravotní problémy, tak bych asi nečekala. Jinak pocitově ten den po revizi jsem se cítila dobře, byla jsem ráda, že to mám za sebou, ale pak několik týdnů se střídal pocit uvědomění, že se to prostě stalo a příště to vyjde s pocitem naprosté bezmoci hlavně z toho čekání, a aby se to nestalo znovu...všichni od nás ze vsi kdo na to už mají věk, mají děti, batolata nebo novorozeňata, takže každý den potkávám delegace s kočárkama. Sousedka (švagrová) má 3 měsíční holčičku. Když jsem byla na revizi, byl jí zrovna asi měsíc, takže to byl pro mě konec a nechtěla jsem tam vůbec chodit. Všichni se nás s přítelem vždycky všude ptají, tak co my, že už jsme na řadě, je to dost nepříjemný.
I když se na to člověk snaží nemyslet, tak to prostě nejde. Tohle podle mě nepřejde dřív, než budeme mít to svoje miminko v náručí. Ale teď už se to snažím brát pozitivně a spíš koukám do "budoucna", momentálně sjíždím kočárky na internetu, čtu o plenách atd. atd. ....někomu se to asi bude zdát ujetý, ale mě to pomáhá 🙂 Přeju hodně štěstí holky, ať to brzy přebolí 🍀

nita1984
15. lis 2017

Dnes bych začínala 36tt. Jsem v háji od rána. Neb opět 1 DC

jezz1e
15. lis 2017

@nita1984 Holka drž se. Okolo data porodu je to nejhorší. ☹ Zase bude líp. V novém roce začnete znovu, ne?

nita1984
15. lis 2017

@jezz1e no, tím spíš že mi TP vycházel na 24.12. takže se na to těžko nemyslí 😒 uvidíme, musíme vyřešit finance a tak. Navíc asi zatím nejsem připravená to všechno absolvovat znovu.

jezz1e
15. lis 2017

@nita1984 Hm, to budou smutné vánoce. ☹ Ale určitě už poslední a příště už ve 3. 🍀 Kdyby něco, pořád platí nabídka, co jsem ti psala.

nita1984
15. lis 2017

@jezz1e jsi zlatá, díky. Ale jak jsem psala nabídku přijmout nemohu, musime to zvládnout. Uvidíme co bude po Novém roce. Zatím dáváme prostě pauzu. Uvažovala jsem, že začneme na chvíli s IUI, kdo ví, co bude

markyzzaa
15. lis 2017

Já jsem podstoupila revizi v 9tt. 24.srpna revize, 25.září první
MS, další už nedorazila. Jediné co můžu poradit.. dejte se psychicky dokupy, začnete se těšit předem na další těhotenství,. Sebelítost ještě nikdy nikomu nepomohla ani nic nevyřešila. Hodně štěstí.

vendelinka08
15. lis 2017

Byla jsem minuly mesic na reiki a moc mi to pomohlo. Myslela jsem ze je zo za mnou ale nebylo. Vsechny emoce jsem drzela v sobe. Pak to vyplavalo ven...strasne jsem brecela...ale od te doby jsem s timto srovnana a je mi dobre. Uz na to nemyslim a ziju pritomnosti. Vim..ze to tak melo byt a az bude chvile tak otehotnim. Ted to nechavam byt...je ted hekticke obdobi...miluju Vanoce a tesim se na ne...myslim ze uz to mam srovnane. Kdyz jsem byla opet na reiki minuly tyden..uz jsem byla klidna. Nekdo na to neveri...ale mam s tim sve zkusenosti a me osobne to moc pomaha.

jezz1e
16. lis 2017

@vendelinka08 Taky chodim. Zacala jsem uz behem tehotenstvi, prave kdyz jsem mela pocit, ze je neco spatne a doktor ze me delal hysterku. I kdyby samo reiki nefungovalo, beru to jako psychoterapii a uklidnuje me to.

vikca85
autor
16. lis 2017

díky holky za příspěvky.. je to těžké... zvlášť, když ještě máte zákaz otěhotnět do ledna ☹