Akné po vysazení antikoncepce

elu001
21. lis 2017

Holky prosím o radu. V červnu jsem vysadila antikoncepci a můj obličej je horší než obličej kdejakýho puberťáka, samý pupínek. Pracuji s lidmi a je to velice nepříjemné, když mám obličej samý pupen a bolák
Už nevím co používat a jak se toho zbavit. Prosím o tip na mastičku, vodičku...cokoliv.
Dle Dr. je to normální a srovná se to, ale trvá to už nějak dlouho ☹

alush
21. lis 2017

Ahoj, pokud je to větší problém, od masticek z drogerie se nedá čekat žádný zázrak, nejlepší je zajít si na kožní pro mast na předpis. Asi by ti dali antibiotickou, nebo jinou podle přesne diagnózy. Ze zkušenosti - mě i moji kolegyni výrazně pomohla až kožní Dr.

elu001
autor
21. lis 2017

@alush mastičky z drogerie nemám, používám čistící pěnu, tonikum a krém na akné od ryoru ... nejspíš na kožním asi skončím

alush
21. lis 2017

@elu001 Me se na čištění osvědčilo používání micelární vody a místo masti kokosový olej, i když bych tomu dřív sama nevěřila. Ale to až poté, co mi z nejhoršího pomohli na tom kožním - to fakt doporučuji. Vyčítal jsem si, že jsem tam nešla dřív.

ester34
23. lis 2017

Sama jsem si ověřila, že nemá cenu investovat do krémů a mazání, když je potřeba vyřešit problém uvnitř...sama jsem brala a od každého 4 ks denně a asi 3 týdny po začátku se to zhosršilo, jak se tělo čistí, ale pak to bylo jen lepší...možná by nebyla od věci ani ta pleťová voda...

jaanicce
23. lis 2017

Tak po mé zkušenosti pít hooooodně vody, fakt cpát do sebe čistou vodu. Přece jen ti tím tělo dává najevo, že se něco děje a potřebuje se vyčistit. Klidně si dej i 2x denně šálek nějakého čajíku, který ti pomůže rozběhnout čištění. Nemusí to být hned detoxikační, ale třeba kopřiva nebo jiná bylinka. Já třeba, protože jsem předtím byla lempl na pití a pila jsem málo, dávala jsem si dva šálky urologického čaje. Navíc já třeba ryor dvakrát moc nemusím, nemáš tu plet třeba podrážděnou/přečištěnou? Možná by to chtělo změnu. K tomu pití vody mi navíc pomohla obyč jarischova voda z lékárny, používám jí na dočištění. Zkus si z ní udělat zábal. No názoru tu přečteš asi hodně, uvidíš co ti sedne, každý jsme jiný. Držím palce.

elu001
autor
23. lis 2017

@jaanicce super díky moc. Jeden čas jsem používala mixu, po té to bylo ještě horší, po ryoru se to trochu zlepšilo ale pořád des. Na pití jsem taky lempl, zkusím si na to dát pozor

jaanicce
23. lis 2017

@elu001 Musíš hledat co ti vyhovuje, taky záleží jak moc citlivou máš plet. Mně třeba pomohla ze začátku korejská kosmetika holika holika ( koupíš jí v notinu) mají tam takové čistící vajíčko smooth egg skin, vyber podle sebe. ALE být tebou nekupuju nic super extra mega čistícího na akné atp, podle mě máš ted tu plet prostě přečištěnou a podrážděnou. Takže bych spíš volila něco na citlivou plet, opravdu jemně si tu pleť umyla, pak třeba použij tu jarischovku a nějaký jemný krém. Aby se Ti ta plet zahojila. Pošlu ti odkaz do SZ na jednu youtuberku, mluví o tom moc pěkně. Ona teda používá asi milion přípravků, ale důležité je to gro. Jo a fakt HOOOOOOOOODNĚ pít. držím pěsti

rendula91
7. pro 2017
Uživatel rendula91 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rendula91.

Ahoj, mela jsem podobne problemy a pak jsem si koupila doplnek stravy Eladen. Plet se mi zlepsila uz behem prvniho mesice a cim dele jej beru, tim vypadam lepe 🙂

kulicka_45
8. pro 2017
Uživatel kulicka_45 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kulicka_45.

Ten mi teď doporučovala lékárnice. Prý má nové složení a tím že je před Vánoci, tak nabízejí 90 tobolek za akční cenu 😉 Je jak na pleť, tak pomáhá i na vlasy a nehty. Přemýšlím, že ho koupím sestře pod stromeček. Každá chceme být přeci krásná, takže tím rozhodně nic nezkazím 😀

janka_kr22
8. pro 2017
Uživatel janka_kr22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janka_kr22.

Eladen mi narozdíl od jiných doplňků stravy nezpůsoboval nevolnost, takže můžu doporučit :D po jiných značkách se mi občas trochu bouřil žaludek a taky mi přišlo že ty tablety nějak divně zapáchají. A efekt na vlasy a nehty Eladen po těch třech měsících měl, takže spokojenost 🙂