• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Alergie na sperma. Máte ji? Otěhotněli jste přirozene?

26. května 2012 
@fori oba krat to zacalo haprovat v 6 TT a skoncilo v 10 TT. normalne si ma vystrasila, ze sa nedonosi...
doktor mi nechce dat tie lieky, ze ide o velky zasah do organizmu a chcel by to inak riesit. ale este neviem ako...
17. lis 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvilka neboj, nechtěla jsem tě vystrašit. at zvýšené nebo snížené výsledky na trofoblast nebo spermie jsou prostě špatné a měla by jsi chodit někam na imunologii. jinak si myslím že kortikoidy v malých dávkách, když je nejíš moc dlouho tělu zase moc neublíží. jedna moje známa potratila cca 4x. vždy na začátku.... byla v Podolí. měla také sníženou BI. po půl roce braní prednisonu otěhotněla..... rodí za měsíc. dělej přeně co ti tam řeknou, a uvidíš že se to podaří.
18. lis 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvilka ale chodíš do Podolí ne??
18. lis 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bola som v Podoli 1x, urobili vysetrenia, poslali vysledky. a bola som s vysledkami u mojho gynekologa.
18. lis 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimochodom, ešte k tejto téme. Ja mam tiež alergiu na spremie partnera aj cudzie spermie a otehotneli sme vždy na prvykrat. Takze alergia na sperma asi nie je dovodom na neplodnost.
24. lis 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ešte niečo. dnes som volala do Podoli. povedali mi, že antigeny sa mozu casom upravit ak budem dodrziavat chranený styk. Upravit aj bez liekov. Co je podla mna super sprava. A ze treba len preliečiť eventualne zapaly. A mam prist o pol roka na kontrolu, ci sa tie hladiny antigenov hybu smerom dole. A ak nie, budem brat tie lieky. Prednison - ale ak chcem nieco miernejsie ale rovnako ucinne, tak mi doktorka predpisala Medrol 4 mg. Tak existuje alternativa asi pre nas vsetky...:slight_smile:
Uvidime, co prinesie cas.
24. lis 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtěla bych se zeptat, pravě nám dorazili výsledky z imunologie. A přítel má zvýšenou hodnotu protílátek na spermie(tedy asi alergii na své spermie!) :confounded: Co s tím??? Jak se to léčí?? A měli jste to někdo z vás??? A otěhotněli jste??
Předem dík za odpovědi. :wink:
29. lis 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry můj přitel to měl trochu zvýšené taky, a řekli nám at jen používáme kondom.
30. lis 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori no jo, ale to pak nejde teda otěhotnět normálně jako??
30. lis 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry jo jde. měli jsme se normálně snažit v době ovulace, a potom používat kondom. měli to měli jen trochu zvýšené a jinak jsme spermio docela slušný. co přesně má zvýšený??
30. lis 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori aha, koukam na tu zpravu a je tu napsané přesně toto: Zachycena vyšší hodnota protilátek proti spermiím. Ve vyšetření lymfocytárních subpopulací je vyšší hladina B lymfocytů včetně autoreaktivních 5/19. Pravděpodobně jde o stimulaci polyklonální na podkladě v.s. infekce, ale po čase by vyšetření b lymfocytů mělo být opakováno. Na snížení imunlogické paměti lze podat 1tbl.Prednisonu denně po dobu asi 2 měsíců.
30. lis 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry no vidíš, bud v klidu. my byli na spermiu asi 4 behem roku měl to až na tom posledním... my máme teda zvýšený autoprotilátky IgA. norma je do 1O. a my máme 18. nějak jmse to neřešili. at jí ten prednison a ono to klesne, tohodle bych se já osobně teda moc nebála. :grinning:
30. lis 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori nevím co od toho očekávat, teprv teda pojedem na konzultaci do sanusu. Ale stejně, jsem si říkala třeba se to zaléčí, a přirozené těhu by bylo možné..... nebo myslíš, že při takovýmhle "problému to normálně nepůjde??? přítel má jinak spermio v pořádku.
30. lis 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry půjde to. to by vám tam napsali, at spolu třeba nespíte. kde jste byli?? v podolí?? uvidíš co vám řeknou v caru ale normáně bych se dál snažila otěhotnět doma a pak hned pomocí caru. pokud máte spermio jinak dobrý...... tak toto neřeš. to se spraví. a doma se snažte taky. držím palce. my jsem na 5 IUI. už poslední........
30. lis 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori byli jsme v Hradci ve fakultce na imunu. No, my už podstoupili 5 IUI taky.... :pensive: a pak jsem si vydupala ty testy, jeli jsme na ně, a zjistilo se tohle. Tak jsem ted zvědavá, co s nama budou dělat v Caru, co navrhnou... tak to ti držíííííííííím pěstě na IUI :dizzy_face: :dizzy_face: ! já bych furt radši šla do IUI než do IVF,ale uvidime co nam řeknou.
30. lis 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalka ta alergia sa akoze ako prejavuje ?
30. lis 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry já se na IVF těším, IUI už neveřím. na IVF jdem asi v unoru. jinak imuno navštěvuji pravidelně. no tak ržím palce a dej pak vědet co ti řekli v caru
30. lis 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori ok, dám vědět. No, my už taky planovali IVF na unor březen, ale uvidíme třeba to ještě není ztracený, to zkusit přirozeně nebo přes IUI. Počkáme na verdikt v sanusu :grinning:
30. lis 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby potrebujem poradit snazime sa s manzelom otehotniet a teraz od pondelka berem tabletky na otehotnenie Clostybegyt a Estrofen. Lenze vyskytol sa problem s malou dcerkou a vcera sme mali s manzel styk a ja mam ist zajtra s dcerou na rengem nemoze sa nic stat?? alebo nemozem to tym pokazit?? prosim poradte mi dakujem
30. lis 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maria33 prostě jim tam řekni že jsi možná těhu, a oni by ti měli dát takovou olověnou zástěru. ne bo fakt nevím jak se toto řeší. a tvoje dcera je malá?? nemůže tam být sama??
30. lis 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja dcera ma rok ale dakujem za radu nakoniec sme ani na rengene neboli a le dakujem za radu
2. pro 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cmeliatko ahojky, omlouvám se, ale nechodím se teď často. Tu alergii zjisti při imunologickém vyšetření. V podstatě ty o tom vůbec nevíš. Na dva měsíce jsem dostala léky. A dva měsíce jsme se museli milovat jen s ochranou a pak jsme šli znovu na testy.
10. únor 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalka ahoj mne minulý rok pred 3 pokusom IVF zistili protilátky voči spermiám a nasadila mi dr.prednison a milovanie s kondomom ale nepomohol,momentálne ss chystáme na 4 pokus a akurát som začala brať opäť prednison tak uvidíme či teraz pomože.
11. únor 2012 v 00:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivka3901 no, tak to je přesně ono..prednison... , nám sice tenkrát pomohl, že testy na protilátky vyšly po dvouměsících dobře, ale to bylo tak všechno... mimís nikde... poslední KET 9/2009 od té doby se nic neděje... CAR jsme zatím odpískali a nechali to přírodě... a stále nic.. a to jsme oba zdravý...
28. únor 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalka tak to teda už moc tomu prednisonu neverím zajtra idem na krv do blavy a 16 marca ideme na konzultáciu a tam sa dohodneme čo dalej skúsime ešte tento pokus a potom to vzdáme na dlhšiu dobu aj my a pojdeme na dovolenku a trochu vypneme :slight_smile: lebo moja psychika je dosť nalomená :frowning2:
28. únor 2012 v 18:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, chcem sa Vas opytat, je alergia na spermie spojena s palenim v posve po ejakulacii? Alebo je to uplne nieco odlisne? Zaciname sa snazit o dieta a mna to stipe a pali po pohlavnom styku. Dakujem
26. kvě 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek