• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ambulantní hysteroskopie, máte ji někdo za sebou?

25. června 2016 
Máte někdo za sebou? Čeká mě příští pondělí a mám z toho celkem nervy, dr.to bude provádět ambulantně.... :frowning2: :wink:
7. říj 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem na hysteroskopii byla.... Je to jen prohlédnutí děložní dutiny kamerkou... Vůbec z toho nemusíš mít strach!!! U žen, které chtějí děti oni volí tu nejmenší možnou kamerku, takže Tě ani neuspí... Byla jsem na tom u Apolináře a všechno to bylo ambulantní, ráno tam, po obědě už na cestě domů:slight_smile:  Opravdu se neboj.... Bolest asi jako když si na důkladnější prohlídce na gyndě, nebo jako když máš silnou mensku, prostě -- vydržet se to dá! A po zákroku nic necítíš.... Já jsem se toho strašně bála, a ten strach byl úplně zbytečnej.... Kdyby ses toho jó bála, tak oni by Tě uspali, ale pokud nic nebudou uvnitř dělat a budou tam jenom koukat, tak je to fakt zbytečný.....po zákroku je potřeba dodržet šestinedělí, žádný bazén, pohl.styk apod
8. říj 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj...Mě právě doktor říkal že to trvá jen 15-20minut a udělá to u sebe normálně v ordinaci :confused: ale i tak :fearful:
8. říj 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělá se někde v Brně?
24. čer 2016 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek v heliosu 100% :wink:
24. čer 2016 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak tam chodím a dr. mě posílá do Jihlavy
25. čer 2016 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek fakt? To cumim :astonished:
25. čer 2016 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek