Anovulační cyklus - otěhotněly jste?

ladus88
20. led 2013

Zdravim vsechny.Ppodarilo se nekomu otehotnet i pres anovulacni cyklus?Ja mam ke vsemu problemi s tim ze nesmim zadne hormony... ☹

simasla
20. led 2013

@ladus88 bez ovulace nejde otěhotnět
Mám také problémy s anovulačními cykly - při prvním se nám podařilo až po clostilbegytu. Teď bychom chtěli druhé miminko a podle grafu BT - zatím opět anovulace. No zatím zkouším srovnat cyklus bylinkami a vitamíny. Takže uvidíme, zda se to povede a jestli se mi dá cyklus dohromady. Nicméně ovulaci (u mě spíš anovulaci) sleduji grafem BT, abych měla jistotu. A to jsem se radovala, že po odstavení přišla do 1,5 měsíce MS samovolně, no od té doby už uplynulo zase 1,5 měsíce a MS nikde, těhotná nejsem... chjo....doufala jsem, že tentokrát cyklus naskočí.

naomi6
20. led 2013

@ladus88 Ahoj, s anovulačním cyklem otěhotnět nelze. Také jsem na to trpěla, ale dr mi nasadil clostil a hned napoprvé s ním se zadařilo. Zkus na srovnání cyklu třeba nějaké bylinky, když nesmís hormony. Někomu prý zabral gynex. Mně teda bohužel žádné bylinky nepomohly, až právě ten clostil. Držím palce 😉

avokaroh99
19. únor 2019

Anovulační graf? 😏

mimig
4. dub 2020

@avokaroh99 Zkusím obnovit diskuzi... Já mám poslední 2 měsíce úplně stejný graf, teploty bez vyššího rozdílu. Chtěla jsem se proto s odstupem času (vidím, že už je to rok zpátky) zeptat, jak to vlastně dopadlo? Řešila jste tuto anovulaci nějak? Zadařilo se nakonec? 🙂

avokaroh99
28. dub 2020

@mimig zadarilo, už máme doma 4 měsíčního chlapečka. Tento graf už je s otěhotněním.

avokaroh99
28. dub 2020

@mimig brala jsem fertipronu a duphaston. Ale co opravdu zabralo, to nevím. Kdyby jste se chtěla na něco víc zeptat, tak se ozvěte 😊

mimig
28. dub 2020

@avokaroh99 Tak to je krásný, moc gratuluji 🙂 Můžu se jen zeptat, jestli daný cyklus byl jediný anovulační nebo se to stalo i dříve?

avokaroh99
1. kvě 2020

@mimig nejspíš i dříve, ale to jen kvůli tomu, že jsem brala duphaston(měla jsem ho na ustaleni cyklu a snažili jsme se to nějak resit) 16.den cyklu, jak mně řekla doktorka. Jenomže ovulaci jsem měla až pozdis, tím pádem ani neproběhla. Až po přečtení různých diskuzi jsem na to prisla, že to může být problém. Tak jsem duphaston začala brát až pozdis a vyšlo to 😊