• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Anovulační cyklus - otěhotněly jste?

20. ledna 2013 
Zdravim vsechny.Ppodarilo se nekomu otehotnet i pres anovulacni cyklus?Ja mam ke vsemu problemi s tim ze nesmim zadne hormony... :frowning2:
20. led 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladus88 bez ovulace nejde otěhotnět
Mám také problémy s anovulačními cykly - při prvním se nám podařilo až po clostilbegytu. Teď bychom chtěli druhé miminko a podle grafu BT - zatím opět anovulace. No zatím zkouším srovnat cyklus bylinkami a vitamíny. Takže uvidíme, zda se to povede a jestli se mi dá cyklus dohromady. Nicméně ovulaci (u mě spíš anovulaci) sleduji grafem BT, abych měla jistotu. A to jsem se radovala, že po odstavení přišla do 1,5 měsíce MS samovolně, no od té doby už uplynulo zase 1,5 měsíce a MS nikde, těhotná nejsem... chjo....doufala jsem, že tentokrát cyklus naskočí.
20. led 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladus88 Ahoj, s anovulačním cyklem otěhotnět nelze. Také jsem na to trpěla, ale dr mi nasadil clostil a hned napoprvé s ním se zadařilo. Zkus na srovnání cyklu třeba nějaké bylinky, když nesmís hormony. Někomu prý zabral gynex. Mně teda bohužel žádné bylinky nepomohly, až právě ten clostil. Držím palce :wink:
20. led 2013 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek