Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

monasek84
8. dub 2010

skrecko: to me mrzi, ze to tam mas takto :( mam ji tam dojit zbit? 😉

prinzesz
8. dub 2010

hm, monasek uz je to aj v blave? teraz je toho fakt vela, u nas v praci to ide postupne.. cez oddelenia.. teraz som na rade ja.. cize mi je trosku blbie, ale uz nie tak ako vo stvrtok pred tyzdnom a vobec cele sviatky.. v utorok mi bolo asi najhorsie.. take krce a pak zimnica.. ziadna slava.. vcera hnacka cely den.. dnes uz lepsie..

skrecko, no ja uz by som chcela ist na IVF koncom augusta, priatel by mal ist na M/T niekedy v maji? este neviem, termin si este neurobil.. tak uvidime.. ide ku Dr. Kocimu 🙂 pak vam dam urco vediet..

skrecko
8. dub 2010

prinzesz: drzime silnoooooo palce!!!!

monasek: kludne ju mozes prist zbit, ja ti ju aj podrzim 😠 Ale neviem, ci by to pomohlo, lebo je to arogantna potvora (takych je tu viac). Taky clovek ta este presvedci, ze ti vlastne tymi cigaretami pomaha - perfektna schopnost otocit veci na svoju stranu (nielen co sa fajcenia tyka).

monasek84
8. dub 2010

prinzesz: ano, uz je to tu :( taky nas to tu na oddeleni postupne koli ☹ uz si tu ze me delaji srandu ze jsem tehotna 😒
Tak na M/T u Kociho jsem zvedva, urcite pak davej vedet
🙂

monasek84
8. dub 2010

skrecko: bohuzel takovy pipi jsou vsude :( a vetsinou se maji nejlip 😠

skrecko
8. dub 2010

monasek: no to mas pravdu, ved ja im vlastne tu robim poskoka, co sa im nechce supnu mne a sefa maju omotaneho, takze mozem byt akurat ticho. Len ta arogancia ma neuveritelne vytaca. Sak ja rada hocico spravim, ale ked ta beru ako nieco menej, nez su ony..... ach

monasek84
8. dub 2010

skrecko: no jo, to znam 🙂 proto se clovek musi naucit byt trochu svina a neskakat tak jak nekdo takovej piska, jen si to umet obhajit 😉 v jakym odvetvi vlastne delas?

skrecko
8. dub 2010

monasek: napisem ti do IP 😉

prinzesz
8. dub 2010

skrecko, tak to aj mna zaujima kde robite, napiste aj mne.. a ja napisem vam 🙂 ok?

monasek84
8. dub 2010

prinzesz: ja delam v pojistovnictve (back office) 🙂

prinzesz
8. dub 2010

tak ja delam na csc -zakaznicke odd, a sme olejova firma.. 😀

monasek84
8. dub 2010

prinzesz: a muzes nam nejakej olej propasovat?? 😀 zhodnotime 😀

prinzesz
8. dub 2010

hm, myslim ze nie.. to nam tu nedavaju.. ale nie su to oleje na jedenie 🙂

monasek84
8. dub 2010

prinzesz: vsak ja myslela motorovy olej 😉
ach jo, ted mi volal MM ze se dneska driv nedostane, tak to tu budu muset odtrpet ☹

deniiiii
8. dub 2010

Dobre poobedove kaficko 🙂
monasek: strevni chripka je hnusna, ale zase behem 2 dnu, ktere musis pretrpet (prozvracet) pomine 🙂
skrecko: ja ti tu potvoru podrzim s monaskem 😉
prinzesz: vitej zpatky, budu drzet palce
holky: ja chci taky vedet, co delate 😀 napiste mi taky

monasek84
8. dub 2010

deniiii: jo a shodim nejaky to kilo do plavek 😀 ja psala o kousek vys co delam 😉 a pred chvilu jsem usnula tady na stole, protoze tu nikdo neni, tak jsem ted vylitla co se deje 😎

deniiiii
8. dub 2010

monasek: ha ha at zije pracovni vytizenost 😎 ja si dala to kafco, akoratr doslo mliko eee

monasek84
8. dub 2010

deniiii: bych si taky dala, ale bojim se cokoliv si dat, piju jen caj a colu a do obeda sem mela Bebe susenky 😕

deniiiii
8. dub 2010

monasek: vis, co je dobry? koupit sprite, nalit ho do hrnicku a dat tak na 30s do mikrovlnky, fakt to pomaha 🙂

monasek84
8. dub 2010

deniii: to zni strasne 😀

deniiiii
8. dub 2010

monasek: ucinne na zvraceni a prujem a chutna to dobre..tak ti jsem takova nejaka ☹ ...dostala jsem m o 4 dny driv , ze by to ty svatky urychlily 😉 a jeste jsem se dozvedela, ze k nam v so prijde na obed par - ona ve 4 mesici 😔

monasek84
8. dub 2010

deniiii: tak priste vyzkousim, ted se zaludek tvari ok, jen me vsechno neskutecne boli, klouby atd, tesim se az si lehnu 🙂
to s tim obedem me mrzi, ale hlavu vzhuru, za chvilu se tka budes kulatit ty, jen proste musime pockat 😉 a ta ms, mozna ten posun casu nebo neco 😀
Ja si merim BT a ted po ovu mam jit jeste na krev na HP... se vsadim, ze tady ty zdr.problem mi po*erou cely graf a nebudu presne vedet kdy ovu byla 🙄

prinzesz
8. dub 2010

monasek, tak to ta nepotesim ale hej, graf ti toto zvracanie a vsetko znici.. teplota ti najskor vyskoci asi hore.. inac ja som si slubila ze budem merat a este som sa k tomu nedostala.. a dnes som uz 14DP ovu by som mala mat dnes zajtra.. teraz niekedy.. hlienu mam straasne vela ale neviem z coho ma boli brucho, ci z tej chripky alebo z ovu.. stale mam hrozny strach ze sa oneeee... pototo 🙂

deniii, dikes za privitanie.. inac ja mam kolegynku ktora je teraz tehulka, je na konci 4 mesiaca, je velmi stastna, lebo hrozne moc chcela tehu byt a nedarilo sa a nedarilo a potom sa to podarilo 🙂 zelam jej to, lebo viem cim presla.. ale chcela by som aj ja.. no co uz?! jednou.. snad

monasek84
8. dub 2010

prinzesz: ze se takova vec vzdycky stane, kdyz potrebuju aby byl graf presnej 🙄 no uvidime ..... tak si hold budu muset typnout 😨

prinzesz
8. dub 2010

vidis ty teraz chodis na HP? alebo co ti sleduju? ale neboj vysetrenia vsetko odhalia spravne.. len meranie moze byt trosku obplyvnene.. hod sem graf.. nemozes?

monasek84
8. dub 2010

prinzesz: jj, muj gyn mi dela HP, on mi tvrdi ze mam polycysticke vajecniky a nemam ovu a ja mu tvrdim ze mam 😀 hodim,
momentik 🙂

monasek84
8. dub 2010

prinzesz: http://www.fertilityfriend.com/home/288372
dneska jsem nemerila 😒

deniiiii
8. dub 2010

monasek: to je typicky murphy law, kdyz potrebujes, tak se to se.. a se..ted mi prisla zprava: Anna 3.2, 51cm dopr.... proc se musis merit? ja myslela, ze to zjistej presneji ultrazvukem?

monasek84
8. dub 2010

deniiii: na jeho zakony uz si zvykam 😉

prinzesz
8. dub 2010

monasek, tak ja som kukla ten tvoj graf, no vyzera ze ovu mas.. podla neho, tak som fakt zvedava co ti vyde podla HP.. kedy budes vediet vysledky?