Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

deniiiii
13. dub 2010

monasek: kdyz ty bydlis na Slovensku, tudiz se nevyznas na Budejovicke nebo ano? 😉

monasek84
13. dub 2010

deniiiii: nevyznam, ale muzes mi tam napsat neco jinyho 😀 na rozveseleni 😀

deniiiii
13. dub 2010

monasek: jak to budes delat s volbama, uz si se v Bra nahlasila na ambasade do seznamu volicu? jsem zvedava, kolik cechu bude na Slo volit...

deniiiii
13. dub 2010

monasek: tak jo, neco vymyslim 😀

monasek84
13. dub 2010

deniii: no ja nechodila volit ani v CR, takze se tu do toho nejak nehrnu 😉

deniiiii
13. dub 2010

monasek: uz to tam mas, ale nevim, jestli muzes v praci na yoz tube 🙂 fuuuuj jen se hezky nahlas, pak to tady ma k necemu vypadat, kdyz vy mladi 😝 nechodite ani volit 🙂

monasek84
13. dub 2010

deniiiii: na youtube nemuzeme, ale na to druhy uz koukam 😀

Kdyz ja mam pak deprese z toho, koho si vybrat 😠

prinzesz
13. dub 2010

deniiii 🙂 odpisala som ti

prinzesz
13. dub 2010

monasek, aka bola dnesna teplota? ja som si dnes tez odmerala a mala som 36.95 🙂 vid moj graf
http://www.fertilityfriend.com/home/prinzesz

monasek84
13. dub 2010

deniii: diiiiiiik, mrknu 🙂

monasek84
13. dub 2010

prinzesz: 36,8 🙂 takze jsem 5.DPO a ve ctvrtek skocim na ty odbery 🙂
no tak to je jasna teplota po ovu 🙂

monasek84
13. dub 2010

prinzesz: http://www.fertilityfriend.com/home/288372 to by byl muj prvni 28.dnovy cyklus, kdyz to vyjde, asi zabral ten kontryhelovy caj 😀

prinzesz
13. dub 2010

hm, ty mas len 10dni lutearnu fazu? to je dost malo!! ja mam tych 15 cca

monasek84
13. dub 2010

prinzesz: jj, jen 10 dni 😒 ale beru to tak, hlavne ze je ovu (asi), ta lut.faze uz se da posunout praskama 🙂

monasek84
13. dub 2010

prinzesz: a jinac, cetla jsem, ze je dulezite aby lut.f. byla aspon tech 10 dni, tak snad to bude stacit 🙂

monasek84
13. dub 2010

prinzesz: a tuto streanku o BT mam nejradsi 🙂 http://merenibt.xf.cz/

deniiiii
13. dub 2010

Co to je lutearni faze? asi chcete jet na mesic 😀 ja zadnou bt nemerila, jen jsem si koupila ovu.testy, prislo mi to jednodussi, jsem laidak, moje krivka by asi nemela ani hlavu ani patu 😉

monasek84
13. dub 2010

deniii: precti si tu stranku, myslim ze je to napsany jednoduse a je z toho jasny jak cyklus probiha 😉

deniiiii
13. dub 2010

Monasek: diky, zas jsem o neco moudrejsi, ale i tam odkazuji na stranku s ovu testy, ktere pry jsou z 99% presne...

monasek84
13. dub 2010

deniiiiii: tak to urcite jo 🙂 ale ja zacala merit BT kvuli tomu ze mam nepravidelny cyklus, tak abych vedela kdy dostanu MS. Ted uz vim, ze muzu zacit merit az tak okolo 17.dne cyklu a hned jak mi vylitne teplota, tak kdy presne dojde MS, to mi staci.... jooo kdyby sme meli spermijky, tak kupuju testy vsechny 😀

prinzesz
13. dub 2010

monasek, hej viem o tom ze staci tych 10 dni 🙂 ale je to naozaj minimum.. a je zas pravda ze niektore zenske mali aj kratsie a v poho otehu aj porodili 🙂 cize no problem..
len teda s tymi spermosami :D
inac jasne ze tu stranku poznam, na nej som kedysi zacinala.. a pamatam si ze som ju studovala uplne od zaciatku po koniec, aj som sa ucila pracovat s grafom podla tej stranky a vsetko.. fest vela mi to dalo 🙂 teraz uz viem o tom veeelmi vela..

zajtra odmeram zas nech viem ako to so mnou vyzera 🙂 inac stava sa aj tebe ze ti tam obcas ten teplomer nejde? teda pokial merias dole.. nie v puse..

monasek84
13. dub 2010

prinzesz: merim dole, myslim ze tam je to nejjistejsi 🙂 a stava, zrovna dneska 😀 a vetsinou po vecernim keksiku 😉

prinzesz
13. dub 2010

aj mne to dnes neslo, ale keksik vcera nebol.. 🙂 bol sport 🙂

inac vsimla som si ze ked mam asi "ovulu" tak moja suska vyzera inac.. je taka akoby otvorena.. napisem to takto rovno lebo neviem ako inac.. vsimla si si to aj ty? alebo niektora ina?

monasek84
13. dub 2010

prinzesz: 😀 jake poobedni tema 😀 ano, to je mozne, predpokladam ze s tim souvisi i ovu hlen 😉 hold priroda to usnadnuje 😵

lea20
13. dub 2010

Ahojte, som tu prvy krat a budem velmi rada, ak by mi niekto pomohol odpovedat na tuto otazocku. Partnerovi diagnostikovali azoospermiu a po dlhom uvazovani sme sa rozhodli pre IUI darcovskymi spermiami. Rada by som zistila, ci je podmienkou podstupit predtym vysetrenie priechodnosti vajickovodov alebo to robia aj bez toho, pripadne ake dalsie vysetrenia zeny su potrebne pred zakrokom. Dakujem Vam vopred za odpoved.

monasek84
13. dub 2010

lea20: ahoj, zalezi od CARu v jakem budete. Nekde to delaji a nekde ne (az po nekolika neuspesnych pokusech. Predpokladam ze ti udelaji horm. profil a budou te jeden cyklus sledovat a na zaklade toho ti daji stimulaci.
Jen tak pro zajimavost.... jak dlouho to vite? co jste vsechno udelali pro to mit vlastni mimi? diky

deniiiii
13. dub 2010

Lea20: rada bych poradila, ale my tam jeste nejsme, zatim jsme ve fazi kontrolnich vysetreni, zkousime srovnat hladiny hormonu etc vy uz jste prosli Tese? jakou ma tvuj muz azoo? nezlob se, ale my jsme holky zvedave 😉

monasek84
13. dub 2010

deniii: kdyz jsme u tech prvnich vysetreni, jakpak nam asi dopadl Skrecko 😕 snad maji nejake dobre zpravy 🙂

deniiiii
13. dub 2010

monasek: taky na ni myslim, positivum je, ze kdyz prsi, tak urcite zaparkovali 😀