• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Azoospermie. Co s tím?

7. listopadu 2016 
skrecko: taky se mi to stava, pak listuju nekolik stran zpatky :wink: Ja jen tak, ze jestli hned nekdy na zacatku nebo jak :slight_smile: ale no tak, neboj :wink:
16. dub 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jinac, za par minut mi zacina vikendik, takze vam preju na vikend slunicko a odpocinek a v pondeli se tu zase uvidime :wink:
16. dub 2010 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
monasek: jeeej, ides skor domka? ty sa mas, aj ja by som isla. Ale po obede to uz pojde snad rychlejsie. Len neznasam piatky, lebo vtedy sa u nas zacina straaaaaasne pracovat. A najradsej od takej tretej popoludni.
16. dub 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak kocky, pomaly balim. Prajem vsetkym krasny vikend a tesim sa na vas v pondelok!!!!
16. dub 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
pekny vikend aj ja zelam :slight_smile:
16. dub 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, moc vás zdravím. Sem tam na vás kouknu a přečtu si, co je nového. Byli jsme u Dr. Kočího. Byli jsme moc spokojeni, je to fakt borec. Konečně jsme měli pocit, že jsme u dokrota, který svojí práci rozumí a dělá ji rád. Zjistil, že má manžel rozhozené hodnoty hormonů a předepsal mu léky. Za 3 měsíce kontrola, tak uvidíme. Říkal, že nám nic neslibuje, ale že se dá toho ještě hodně udělat. Nelíbilo se mu, jak manželovi provedli M/T, tak na podzim jdeme na další operaci u něj. No, tak uvidíme. Mějte se hezky, užijte si víkend a bojujte, bez dětí jim nedáme pokoj :wink: . Papa :dizzy_face:
17. dub 2010 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano mile damy, tak uz jsme tu zas :slight_smile:
19. dub 2010 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
aladin: no z toho co pises mam aspon pozitivni pocit a citim nejakou sanci, takze drzim pesti, moooooooc :slight_smile:
19. dub 2010 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko vsetkym, tak aky bol vikend? my doost pracovny a v podstate skoro vobec sme neboli doma, cize monasek som sa vykaslala aj na meranie a dnes rano som to zas nezvladla bo som bola taka leniva vstat ze az, ale od buduceho cyklu zacnem merat poctivo :slight_smile:
19. dub 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kocky!

prinzesz: my sme mali taky olopracovny vikend. Ale boli sme doma, tak sme si aj trosku oddychli :slight_smile:

aladin: moc drzim palce. Ja som sa rozhodla, ze ked s nami na SK nebudu chciet pred operaciou nic robit, tak tiez skusime toho Kociho. Musim si precitat dozadu co mate za sebou, lebo si vobec nepamatam :dizzy_face: Ale predpokladam, ze pri operacii nic nenasli. Ake mate hodnoty hormonov? Moc moc drzim palce a zas daj o sebe vediet!!!!
19. dub 2010 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
prinzesz: u nas vikend pohodovy a odpocinkovy, konecne, takze ja jsem spokojena :grinning: no ty si teda jaka, zadny mereni jo? :wink: Ja dneska cekam MS, tak uvidime :slight_smile:

skrecko: krasne ranko :slight_smile: mam ten stejny nazor, jestli ho budou chtit hned rezat, tak zajedeme na konzultaci do Prahy, kazdy ho tu chvali, tak chci znat jeho nazor :wink:
19. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
monasek: ja by som asi doverovala niekomu aj tu, keby bol len trochu ochotny liecit. Ale nechapem preco sa tu tomu tak brania. Neda sa nic robit, dovidenia. Som z toho smutna. Ziadna snaha.
Predstavte si, ze nemate internet a neviete o tom ako sa to robi inde. Slepo by sme im doverovali.

A ja som mala dostat v sobotu a nic. Tak mam aj z toho depku :frowning2:
19. dub 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte ,
ja len vam chcem dat nadej.
moj muz nema ziadne spermie bol aj na mesa/tesa a nic tak sme púouzili darcu.
boli sme na 2IVF a 3KET az druhe 2IVF sa nam podarilo mamr krasnu dceru aj ,ked je trosku narocna,ale je zlata.
len nestracajte nadej.
19. dub 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
kuspitka: dakujeme, nadej este nestracame :sunglasses: este chvilu budeme bojovat, vdaka za podporu. napisem este do IP
19. dub 2010 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre kludne
19. dub 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
skrecko: a mas pravidelnou MS? neni to z nervu nebo tak? no tak,nebud smutna :wink: vsechno dopadne tak jak ma, takze dobre :wink:

kuspitka: dekujeme a gratulujeme ke krasne slecne :wink:
19. dub 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
monaseek aj teba to caka.je pekna aj narocna
19. dub 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
monasek: pravidelnu ako tak. Vacsinou sa trafim do 28 dni +/- 1-3 dni. Ale obcas mi meska 2 tyzdne. To sa mi stane vacsinou v lete a asi len 1x alebo 2x do roka. V oktobri mi to zacalo viac blbnut, tak mi dala dok. duphaston. Ale vo februari som vysadila, tak sa bojim, ci sa mi to zas nerozhadze. Ach ach. No a nervy samozrejme, kto ich nema :slight_smile:
19. dub 2010 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
kuspitka: v to doufame vsechny :wink:

skrecko: no tak uvidis no.... kdyz dlouho neprijde, tak bud vyvolavacka a nebo cekat :unamused: a nebo // ?? :wink:
19. dub 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
monasek: :grinning: :grinning: :grinning: to posledne mi vcera aj MM povedal, len som trpko zhodnotila, ze to sotva. Ale ak by sa stal zazrak....
19. dub 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
skrecko: i zazraky se deji :wink: treba verit a doufat :slight_smile:
19. dub 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: skrecko nazdar :slight_smile: hmmmm a mozno aj hej, ja napr. si stale predstavujem ze sa stane zazrak.. neviem preco ale ja stale na to verim.. a predstavujem si kadejeke ako napisala monasek ze vedeckofantasticke pocity :grinning: tak ale co uz?

jooj, holky ja mam dnes nejaku na prd naladu.. asi sa mi tez uz blizia kramy... no jo no.. taky je zivot..
19. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
prinzesz: ale ja taky mivam ty pocity, neboj :wink: to je asi porad nejaka ta nadeje :slight_smile: me taky kdyz dneska neprijde MS, tak budu doufat a verit a i zitra verim, ze se najde par mrzacku.... a kupodivu, na to ze cekam MS mam vyyybornou pozitivni naladu, nejaky divny :grinning:
19. dub 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
mna tentoraz nic neboli, len kustik mam prsa naliate ale inac nichts, len som nejaka podrazdena ale viem z coho.. napisem ti do IP
19. dub 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
prinzesz: pisni, cekam :slight_smile:
19. dub 2010 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
uz som
19. dub 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
monasek: presne tak, dufat neprestavam a verime v nieco ine, tak snad mam sancu :sunglasses:
19. dub 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
prinzesz: aj ja :wink:

skrecko: to je asi dulezity, aby tam porad bylo to doufani a nadej... si myslim... jako nevzdavat to....
19. dub 2010 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Krasne slunecne ranko diftky :slight_smile:
vikend byl odpocinkovy, koupila jsem si drevene, rozkladaci, duhove kreslo na zahradu :grinning:
Aladin: my k nemu jdeme na konci kvetna, tak jsem zvedava, jake mel tvuj manzel hladiny hormonu?
Skrecko: to je psychikou, bud rada, ze se ti to zpozdilo a ne zkratilo :wink:
19. dub 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
prinzesz: mne taky do IP! :sunglasses: ja mam zase dobrou, (mam po ms) snad ti zvednou naladu sopecne anekdoty na str.2 v MF: Dear Iceland, we asked for casch, not asch! (Drahy Islande, chtely jsme penize, ne popel). Posledni prani islandske ekonomiky: rozptylte muj popel po cele evrope :grinning:
19. dub 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek