• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Azoospermie. Co s tím?

9. srpna 2017 
presne tak kocky, netreba sa vzdavat. Ale zase si myslim, ze sa netreba sustredit len na tu jednu vec a zabudat na nas zivot!!!!

no mam nove spravy: MM bol dnes u endokrinologicky. Neviem vsetky podrobnosti, ale dala mu spravu, tak uvidime. Poslala ho na vysetrenie genetiky na Kramare!!! Povedala, ze mame stopnut vysetrenia v CAR. A hlavne ze este nemame vsetky vysetrenia, tak je zbytocne tam chodit, lebo nas budu tlacit do nemoznosti (to je nam jasne). A ze chce aby tu genetiku urobil niekto, kto nie je financne zainteresovany! Ale ze na kontrolny spermio tam mame ist urcite.
Este mu zhodnotila tie hormony a povedala, ze ma mierne zvacsenu stitnu zlazu, ale ze to nie je na liecenie.
19. dub 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj deniiiii: no na teba mam otazku. Vy mate tiez tie zmensene semenniky. Ma v nich tvoj m nejake tahanie? Mojmu sa casto stava, ze ho tam taha, najcastejsie po sexe, ale niekedy aj inokedy. Vtedy mu najlepsie spravi ich niecim chladit. Urolog mu povedal, ze je to zrejme tym, ze su zmensene. Co ty na to?
19. dub 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
skrecko, waw tak to su aspon nejake spravy, genetika je dolezita ja bych posielala na genetiku automaticky hned na uvod, trva to dost dlho a medzitym si mozes urobit dalsie vysetrenia, okrem toho tu genetiku tak ci onak budes potrebovat, inac na genetiku chod rovno aj ty s manzom, usetrite si cas! ak by ste sli na IVF budu ju chciet aj od teba..

denii idem ti napisat :slight_smile:
19. dub 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skrecko: souhlasim, my jsme si o vikendu slibili, ze o tom nebudeme mluvit (teda hlavne ja to porad chtela resit, coz vlastne nejde, pokud nemame vsechny vysetreni) a fakt to pomohlo...
19. dub 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
skrecko: no pekny obrat :slight_smile: to zni dobre.... tak jsem zvedava jak se to bude vyvijet dal :wink:
19. dub 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No aj ja som zvedava. Len my sme teraz objednani na genetiku aj do CAR v maji. Tak neviem, ci to mam tam zrusit. Lebo na tie Kramare ma odporucanie len MM. Mne to tam zrejme nespravia.
19. dub 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skrecko: ne, on v nich zadne tahani nema..a nema tam nakonec tu varikokelu? to by bylo dobre reseni, odstranili by ji a spemijky by byli :slight_smile: tady jsem na strankach nekde na zacatku cetla, ze to jednomu muzi zjistili az snad na 3 vysetreni...my ji nemame, na to jsem se ptala.
19. dub 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prinzesz: tesim se :slight_smile:
19. dub 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
skrecko: tak se asi domluvit s CAR, ze oni udelaji tobe a manza si to necha udelat tam na doporuceni endokrin.
19. dub 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
skrecko: ip
19. dub 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je cudne deniiiii, teda to, ze vy to tahanie nemate. Ani ma nenapadlo skor sa ta na to pytat. Neviem teda, ci by to mohla byt varikokela. Ale pamatam si na ten pripad, ze mu to zistil az neviem ktory doktor. Ako to zistuju? Len sonom? Sak sono mojmu robili uz asi traja URL. Ach ach.

Ak by tu bol niekto s podobnym priznakom - tahanie v semennikoch, ohlaste sa :wink: Patram po pricine.
19. dub 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
monasek: aj ja tak rozmyslam. Resp. ked budeme objednavat muza, tak sa spytame, ci to tam spravia aj mne.
19. dub 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skrecko: na str 4 je primo od te divky, co zalozila tento chat - rcruella
19. dub 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
skrecko: dobry napad :wink:

jinak, bavily jsme se, ze nemyslet na to..... ted jsem si byla pro obed... cesta tam... predemnou nejaky baby, tema - planovane rodicovstvi... cesta zpatky, za mnou nejake cizi baby, tema - vybava pro novorozene :grinning:
19. dub 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
monasek: jo, vsude je baby boom, je to opruz :wink:
19. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniii: uz asi ani nechci byt tehotna, to je ted kazdej, hnus :grinning:
19. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chci :slight_smile: ale ked to pride tak to bude...
19. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
prinzesz: vsak aj ja, jen tak melu :wink:
19. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, treba sa obrnit!!!! Minuly tyzden sa ma kamoska pyta, ze co my a bajby, lebo vsetci uz maju a cakaju a blabla, tak som jej na to , ze my sme este mladucki na take veci. Hotovo.
19. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
skrecko: presne tak, taky ty otazky vzdycky nejak odbiju :slight_smile:
19. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to taky odbiju, ale pak si doma zalezu a je mi to lito, nastesti mam vypozorovano, ze je to jen 5 dni (u ms), zbytek jsem v pohode :slight_smile:
19. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniiii: to je asi u vsech stejny :wink: (myslim vliv MS na naladu atd :slight_smile: )
19. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, napiste mi do ip mail adresu, dostala jsem vyborny mail, jmenuje se Relax, ja vam ho preposlu :slight_smile: ps neni o detech, tehotnejch a porodech :grinning:
19. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
monasek: uz ti dosel? :slight_smile:
19. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniiii: jo :grinning: jinac to bych si dala rict, musim se objednat na masaz :wink:
19. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak skrecko to ma taky :slight_smile:
19. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
monasek: tak ja jdu zase pracovat joj navi zitra :slight_smile:
19. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniii: tak hezky zbytek dne :wink:
19. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak utikam domu, takze vsem krasny zbytek dne :wink:
19. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano damy :wink:

prinzesz: nechodiiiiii, staaaaaaaale nechodi ..... http://www.fertilityfriend.com/home/288372
20. dub 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek