Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

monasek84
23. dub 2010

iriel: bratranec ma autistu... zajimava osoba....

iriel
23. dub 2010

monasek - On ten autismus ma tisice podob, taky znam dospeleho autistu, ale ten treba mluvi a ma zas uplne jine projevy... no proste to bude zkusenost, snad to zvladneme, je to i pres noc, prijedou az v nedeli odpolka...

monasek84
23. dub 2010

iriel: ale tak zaklad je dodrzovat ten jejich rezim ne? pravidelnost, zvyky atd, No vsak uvidis 🙂

iriel
23. dub 2010

On prave zas tak uplne na tohle haklivej neni, nema treba vubec zadne veci, na ktere se mu nema sahat, i ten rezim je takovej, ze kdyz veceri o hodku pozdejc nebo neni vecerda, tak nic nedela... tak snad to bude v pohode, trochu se bojim toho, ze s nama bude poprve sam, jestli se necha prevlect, pomoct na zachode a tak, na tohle je citlivej, minule jsem ho prevlikala za tatovy pritomnosti a i tak se branil ☹

monasek84
23. dub 2010

iriel: no tak to opravdu bude zajimave. Tak budeme drzet pesti 😉

prinzesz
23. dub 2010

jooj, deniii ty si expertka, ty furt nieco najdes.. jak to robis? inac na nas asi aj sedi, inac este by som podotkla ze ja som lev vo vodnarovi a drahy baran v panne, cize otras 🙂 ale na neho sedi!!! bo on je tvrdohlavy ze az 🙂

ja mam dnes inac hoodne prace.. tak dufam ze sa mi to podari do konca dna urobit.. lebo sa mi uz fest nechce 🙂

moja kamoska ma autistu syna, on ma tu "verziu" achochilia ci ako sa to vola, prosto len opakuje to co sa mu povie, neodpoveda na otazky ale inac je bozi, a poslusny.. fakt som si s nim uzila kedysi.. vraj z toho moze vyrast..

deniiiii
23. dub 2010

Monasek: doufam, ze bude hezky, jinak asi lenosit, i kdyz okna by potrebovaly umyt 😠
Iriel: to jste odvazny 🙂

skrecko
23. dub 2010

som zvedava ako to zvladnete!
inak perfektne video
nejdeme uz domov?

deniiiii
23. dub 2010

Iriel: vyborny klip 🙂
Skrecko: neeeee, nechodte ja tu musim byt az do 6 eeeeeee

iriel
23. dub 2010

Deniii, ja budu drzet basu s tebou 😉 I kdyz dneska je toho nejak moc, tak jen nakoukavam...

monasek84
23. dub 2010

deniiiii: hmm...taky u nas padl takovej napad s oknama 😒

deniiiii
23. dub 2010

Iriel: super 🙂
Monasek: ehm napad z oknama vychazi ciste ode mne, mm je to jedno, tak myslim, ze o tom zatim tento vikend budu jen premyslet, pristi vikend si vytycim ten dalsi, kdy bude prset a to se okna mit nedaji 😀

iriel
23. dub 2010

Ty jo okna! No jako sul... ale kdy se k tomu dostanu, to teda nevim... ja mam tak nabitej probram, ze to neni mozny 😀 Bych mela zvolnit nebo se znicim 😉

skrecko
23. dub 2010

kaslite na okna! bude prsat
deniiiii: to co su za napady v piatok do 6? 😖

monasek84
23. dub 2010

deniiii: no u nas je to prave napad druhe strany, ale uspesne ho presouvam uz od brezna 😀

skrecko
23. dub 2010

tak ked je to napad druhej strany tak sa moze realizovat 😎

iriel
23. dub 2010

Ja ani nevim, kdyz jsem je myla naposled... ostuda, fuj fuj. Ale tenhle vikend to teda nebude, chjo. A az zacne leto a festaky, tak zas nebude cas, tak to musim stihnout predtim 😉

monasek84
23. dub 2010

skrecko: no rikal ze pomuze, ze on zvenku, ja zevnitr 😀

iriel: ja to vim naprosto presne, pred rokem 😖 😀

skrecko
23. dub 2010

holky, ja v novembri ked bol sviatok, takze ja mam este do dalsieho novembra 7 mesiacov. Ak este vidite von, tak by som to neriesila

monasek84
23. dub 2010

skrecko: tak maximalne zatahnu zaluzie 😀

skrecko
23. dub 2010

monasek: no vidis, treba len dobry napad. Ja inac okna umyvat nemusim teda. Raz za rok bohate staci. Aj tak vzdy prsi smerom k nam, tak to hned vyzera rovnako. Viac si potrpim na rolety, su tmavohnede. Ked su spinave, tak to uz nevyzera dobre. Ale okna....haha

monasek84
23. dub 2010

skrecko: no ja to taky moc nemusim, takze jak pises, tak jednou za rok je maximum 😉

iriel
23. dub 2010

Ja uz bych chtela pristi patek, abych mohla testovat 😀

monasek84
23. dub 2010

iriel: jaaaaaaaaaj vlastne, uplne mi to vypadlo, ze vy uz cekate na takovej vysledek 😉 pristi tyden bude ale napjatej 😉 a pak uz nebudes moct umyvat okna 😀

iriel
23. dub 2010

a pak tu dalsi stredu, 5.5. prijedou do Prahy moji kolegove, poprve. Jsme tri clenny tym, ale jeste nikdy jsme se nepotkali 🙂 Greg dela v Polsku a Dusan v Srbsku, ale komunikujeme pouze virtualne nebo telefonicky, tak je konecne uvidim i tvari v tvar 🙂

iriel
23. dub 2010

jee, no vida, to je dobra vymluva 😉 Pak je naopak budu myt pred porodem, aby uz to bylo! 😀

monasek84
23. dub 2010

iriel: no takze te cekaji same pozitivni veci, tfuj tfuj tfuj 😉

iriel
23. dub 2010

A budu moct pak jeste prijit mezi vas, i kdyz treba budu tehu? 😕

monasek84
23. dub 2010

iriel: jasne ze, prijdes nas pekne tehu-nakazit 😉

iriel
23. dub 2010

Naplivat tehu bacila. Tak jo, no uvidime, uvidime...