Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

monasek84
26. dub 2010

skrecko: noooo, takze pristi mesic se k nam pridavas 😀 akorat ja mam ten problem, ze mam delsi cykly, takze ja budu zas asi pozdeji jak prinzesz 😒
a ja na to ze jsem blond, tak jdu hned do hneda 😉

deniiiii
26. dub 2010

Prinzesz: necti dopredu komplikace, tvoje telo se si s tim poradi samo, jinak jsem cetla, ze ty injekce jsou jednoduche, ale musis si priplatit, aby ti je dali v takovem tom peru..

skrecko
26. dub 2010

monasek, budeme na teba vplyvat aby sa ti to zrovnalo, aby sme to amli vsetky pravidelne

monasek84
26. dub 2010

skrecko: dekujuuuuuuuuuuuuuu 😀

deniiiii
26. dub 2010

skrecko: neopoustej me! 😉 i kdyz to ma taky svoje vyhody, az ja budu mit ms a budu rozlitostnena, tak budu mit hned 3 baby, ktery mi zvednou naladu 🙂

skrecko
26. dub 2010

prinzesz: iriel nestimulovala, zda sa mi ze mala len IUI

skrecko
26. dub 2010

deniiiii: no ved to je vyhoda, ze by sme to nemali celkom naraz. Ja som to citila teraz naposledy, strasne depky, ale vy ste boli vesele a optimisticke 🙂

monasek84
26. dub 2010

deniiii, skrecko: no dobre, tak si to kazda mejme kdy chceme, hlavne at se nam tu toci ty nalady 😀
btw: ve stredu jdeme k URL do CAR ...tak sem zvedava co "noveho" nam povi 😒

prinzesz
26. dub 2010

inac monasek ja mavam zvycajne tiez tych 30 dni cyklus, tz. ze ms dostavam az na 31 ale teraz sa mi to nejak posunulo.. cudne, ono mne to tak chodi bude na 29 alebo na 31 tak sa mi to vzdy zjavovalo co si pamatam, este z cias davnych, ja mam vlastne ms uz 18 rokov.. panacku, celkom vela rokov nie? :D

skrecko
26. dub 2010

monasek, drzim palce na dobre spravy. Ty v stredu, iriel v piatok bude vediet co a jak. Tento tyzden mame celkom napinavy

deniiiii
26. dub 2010

Monasek: budu drzet palce, jsem zvedava, co vam rekne k tvoji ovu, mel by preci uz vedet, jestli jo nebo ne 🙂
Prinzesz: jezisi ja to ted spocitala a ja ji mam 20! tedy na me hygienicke potreby fakt vydelavaji 😉 vlastne i lekarny, to bylo za posledni rok ovulacnich testu, kyseliny listove, kontryhelu..ted kdyz si postesknu - a na co? radsi jsem mela jit a ty penize utratit na masaz 😠

monasek84
26. dub 2010

prinzesz: ja to prave nikdy nejak nesledovala a s HAK uz vubec 🙂 to me donutila az ted ta nejistota, ze kdy to prijde 😒

skrecko: no uvidime, nejak nic necekam...jen ze nas objedna na genetiku a bude.... 🙂

monasek84
26. dub 2010

deniiii: diky 😉

skrecko
26. dub 2010

Pocujte kocky, davate muzom nejake vitaminy. Lebo jeden cas sa tu rozoberali vitaminy dokola. Ale ja som mu este nic nenasadila.
(URL nam odporucil profertil, som ho s tym poslala do...)

deniiiii
26. dub 2010

Skrecko: uz druhy mesic Profertil, je tam spousta vitaminu, kdyz uz to nepomuze na spermijky, tak alespon bude zdravy 🙂

monasek84
26. dub 2010

skrecko: ne-e, my nedavame nic... nejak neverim ze v nasem pripade by to neco ovlivnilo....

skrecko
26. dub 2010

Ja si nemyslim, ze vitaminy by mohli uskodit, ale ten profertil sa mi zda strasne drahy. To radsej kupit nejake vitaminy zvlast.
Aj Koci nejake vitaminy na stranke odporucal. C-cko tusim, a este cosi, ale nepamatam presne.
Keby som tomu profertilu verila tak to kupim, ale v nasom pripade som skor skepticka, ako monasek pise.

prinzesz
26. dub 2010

my papame, ja davam mojmu centrum, selezin ACE, zinok a zelezo ja beriem vsetko tiez len selezin ACE nie 🙂 ja tomu verim, vitaminky pomahaju na bunecnu tvorbu atd. cize do operacie som mu povedala bude musiet ich brat, potom uz bude mat klud 🙂 hehe..

skrecko
26. dub 2010

ja nehovorim, ze tomu neverim, len neverim tomu profertilu

prinzesz
26. dub 2010

btw. moj profertil bral pol roka a vysledok ziadny, cize do toho by som uz nesla.. teraz len vitaminy.. tie sa hodia vzdy! inac profertil obsahuje vitaminky ale nedostatocne mnozstvo, napr. sa velmi odporuca kotvicnik pre muzov ale moze sa to brat len mesiac.. pak musi byt dva mesiace pauza.. pomaha na testosteron.. zvysuje sa 🙂 ale pri dlhodobom pouzivani telo zlenivie a nevyraba si svoj vlastny a to by mohol byt problem.. inac v nasom HP sme mali trosku testosteron znizeny ale vraj v norme.. povedal Koci 🙂

iriel
26. dub 2010

Ahoj holky, normalne se i pri IUI stimuluje, popravde jsem jedina ze zdejsi IUI diskuze, kdo nestimuloval, ja jsem jen dostala injekci pregnylu a utrogestan, ale pred IUI nic, asi to proste nebylo potreba, mela jsem hodne folikulu a velke i bez stimulace. 10DC jsem mela 15mm, coz je slusny i na ovulaci 🙂
Jinak Pregnyl mi pichla kamaradka, je potreba jen nezatinat zadek a pak je to v poho, ja jsem necitila vubec nic, holkam z IUI vadil uz jen ten pocit, ze musi uplne cela jehla zajet dovnitr, ja s jehlama nemam problem 🙂
Testovat budu v sobotu, mooozna, ze v patek, kdyz to nevydrzim 😉

monasek84
26. dub 2010

iriel: budeme drzet pesti a netrpelive cely vikend nakukovat 😉 😀

skrecko
26. dub 2010

ja nemam doma net, takze budem nervozna 😀

monasek84
26. dub 2010

skrecko: se budes muset zabavit abys to prezila 😀 ted me napada, ze ja vlastne o vikendu taky nebudu na netu 😒 max v sobotu do obeda, pak jedu pryyyyyyyyc, dalekoooooooo 🙂

a jeste jsem chtela dodat... uz se tesim az tu budeme vsechny takto cekat na testovaci carky 😉

iriel
26. dub 2010

Ja vam klidne poslu sms 😉

iriel
26. dub 2010

Jsem se ted lekla, protoze mi doslo, ze za 14dni letim do Istanbulu a nevim, jak je to s letanim v takhle brzkem tehu, pripadne, ale dobry, co jsem nasla info na netu, tak v pohodo, v nejhorsim si mam rict jen o vyssi prisun kysliku a to staci...

iriel
26. dub 2010

monasek - kam jedes? dalekooo?

skrecko
26. dub 2010

iriel, co ja viem, tak by sa nemalo lietat ku koncu tehotenstva, asi posledne dva mesiace. Take malicke niekolkodnove babo je este dobre chranene, hlboko 🙂

monasek84
26. dub 2010

iriel: taky myslim ze se muze litat takto v zacatcich 😉 z Bratislavy az za Plzen, tzn nejakych 400km 😖 to jen takt daleko, staci 😀

iriel
26. dub 2010

Monasek - A ty bydlis v Blave? Nebo tam zrovna budes? Za Plzen, to jedes mym smerem, tak nezapomen mavat, az pojedes kolem exitu 22 na D5 🙂)

Skrecko - to jo, na netu pisou, ze pokud uz jsi jednou potratila, tak bys nemela letat do druheho trimestru take, ale co, uvidime, jestli vubec jsem tehu, ja uz premyslim jako bych to vedela jiste, to je osemetne 😉