• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Azoospermie. Co s tím?

7. listopadu 2016 
skrecko: no nam rikal, ze se to plati, tak nevim :zipper_mouth: no ale kazdopadne, dneska bysme to meli na Kramaroch zjistovat, tak uvidime, co bude dal. Jak pises, trpelivost a deti :wink:
29. dub 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je dneska nejak podezrele ticho :confused: :wink: :grinning:
29. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tu tiez nakukujem a nikto nikde :grinning: sa vonku opaluju asi :slight_smile: a cez vikend ma prsat :frowning2:
29. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
skrecko: no pekne na nas kaslou :wink: a ja dneska musim byt v praci aspon do 5 :unamused:
29. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: do piatej, neblazni! No ale zajtra uz je piatok, huraaaaaaa
29. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
skrecko: sem to flakala a mam na svem dochazkovem uctu miiiiiiinus :rolling_eyes: :grinning:
29. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pohodovy den budouci trpelive maminy :grinning:
venku je krasne, slnecno, teplo a my musime makat a ja jsem tu az do 6 fuuuuuuuj
Monasek: to je bezva, ze nezminoval darce, ja jsem psychicky pripravena, ze ta druha spolecna navsteva bude nabita timto slovem, proto jsem nas objednala jeste jinam, ted budu mit 3 nezavisle konzultace, v utery se na kafe stavovala kamaradka, ptala se, co deti a ja na to, to vis, snazime se a ona se jen tak podivala, vzala mobil a zavolala sve zname dr do caru a dala mi ji na telefon! ja jenom, ze bych chtela konzultaci a ona me objednala na 17.5 na pul sedmou vecer! :slight_smile: moje kamaradka polozila telefon a rika: "Nic nechci vedet, je to tvoje vec :slight_smile: fakt mam stesti na kamarady :grinning:
Skrecko: muzes byt zaroven realista i optimista :grinning:

holky mate nekdo zkusenost s parnim mopem?
29. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniiii : ahojky :slight_smile: no super, vic hlav, vic vi :wink: :slight_smile: tak jsem zvedava jak moc se budou rady a nazory lisit :slight_smile:
29. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniiiii: s parnym mopom skusenosti nemam, ale raz sme kupili tu parnu kačku. A bola na figu, sme ju aj vratili. Nic to nevycistilo. Inak sa mi najviac osvedcila drsna strana hubky na riad+prasok :rolling_eyes:
29. dub 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zajtra kocky!
29. dub 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mela dnes dva dulezite meetingy, jeden s reditelem Supply chainu pro stredni Evropu, kde jsem mu skoro dvě hodiny prezentovala svoji vizi IT :grinning:
Takze jsem vubec nemela cas.. Jsem taky do sesti, ale asi uz nenakouknu, nestihaaam. Doctu poradne zitra :wink:
29. dub 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iriel: ja tady jsem taky do 6, alespon nekdo mi udelal radost, skrecko a monasek se flakaji do 3 :wink:
29. dub 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skrecko: kdyz je jsem taaaak lina, tyk jsem myslela, ze by uklid za me mohl udelat parni mop :sunglasses:
29. dub 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky :slight_smile: no skoro mesiac som tu nebola prihlasená mala som dosť práce a nešiel mi dokonca aj net hrôza :angry: v pondelok ideme ja z mužom na genetické vyšetrenie do GIN-FIVU a neviem kolko budeme platit, neviete ci sa to plati a ak nahodou áno neviete koľko? :frowning2:
29. dub 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano babulky :grinning:
30. dub 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky!
monasek, ty si tu este od vcera? :grinning: :grinning: :grinning:

ihlicka: mne v gynfive povedali ze sa za to neplati, nakoniec ale ideme na kramare na genetiku :slight_smile:
30. dub 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniiiii: to by si mala skusit ten vysavac, co chodi sam po byte. Uz sa to da kupit za celkom prijatelnu cenu. Mame takych exotov v rodine co to uz maju :slight_smile:
30. dub 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
skrecko: ne-e, jen jsem se vas nemohla dockat :grinning: :wink:
A ten vysavac co chodi sam bych taky potrebovala, jenze u nas by chodil nonstop, protoze je neskutecny co tam to maly rezavy cudo dokaze nanosit :rolling_eyes: :grinning:
30. dub 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
monasek: tak to som rada, ze koli nam chodis tak skoro :slight_smile: Aj ked takto rano sme tu len my dve :slight_smile: :slight_smile:
30. dub 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
skrecko: no od vcerejska mi pripada ze jsme tu JEN my dve :wink: tak snad se holky dneska polepsi :slight_smile:
30. dub 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. dub 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ano, holky sa niekde opaluju a vraj maju vela roboty :grinning: :grinning: :grinning: Ale nie, aj ja mam toho az nad hlavu, v piatok ma vzdy chyti depka, ze som toho malo spravila a bude ma to po vikende cakat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
monasek, tusim sa blizi ovulka :wink:
30. dub 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
skrecko: no jeste tak tyden a pul v mem pripade :slight_smile: a ted sem si vzpomnela na to jedno prislovi "Prace neni penis, postoji klidne i dva dny" :wink: :grinning:
30. dub 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
monasek: :grinning: :grinning: :grinning: ano, to je dobre prislovie, ale ja tu stale nieco prerabam, dorabam... takze praca nestoji, len nema konca kraja :unamused:
30. dub 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
skrecko: no tak :slight_smile: hlavne se tim nenech zavalit :wink:
30. dub 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano :slight_smile: Ja dneska budu mit snad volneji, vcera jsem jeste vecer pekla dort, tak vam hodim behem dneska fotky. Co mate v planu na vikend?
30. dub 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj iriel, a kedy si isla spat? :dizzy_face: Tesim na foto! Cez vikend ma u nas zas prsat :frowning2: Ale su prvomajove akcie, chceli sme ist pozriet nejake stanky, dufam, ze aj cukrova vata bude, huraaa
30. dub 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
iriel: ahojky :slight_smile: tesime na fotky a na fotky pozitivnich testiku :wink: A vikend? sportovne zalozeny :wink:
30. dub 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko diftky :slight_smile:
dnes mi volali z caru (sami od sebe!), ze konecne dostali moji genetiku po 11 tydnech, vsechno v poradku :slight_smile: aspon vim, ze nejsem klon :wink:
akorat uz od stredy bojuju s nejakym bacilem, mam uplne otekle mandle, v noci jsem nespala, ach jo, a dnes po praci mame listky do opery na La Traviatu, rano jsem byla jako matoha, tak tam jdu v cernych kalhotach a cernem svetru s halenkou, budu jako bezdomovec.
Skrecko: ja uz ho 3 tydny mam :wink:
Monasek: vyborny vtip :grinning:
30. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniiii: gratulujeme k uspesne zvladnutym genetickym testum :grinning: co bude ted dal?
30. dub 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek