Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

monasek84
29. dub 2010

skrecko: no nam rikal, ze se to plati, tak nevim 🤐 no ale kazdopadne, dneska bysme to meli na Kramaroch zjistovat, tak uvidime, co bude dal. Jak pises, trpelivost a deti 😉

monasek84
29. dub 2010

Tady je dneska nejak podezrele ticho 😕 😉 😀

skrecko
29. dub 2010

ja tu tiez nakukujem a nikto nikde 😀 sa vonku opaluju asi 🙂 a cez vikend ma prsat ☹

monasek84
29. dub 2010

skrecko: no pekne na nas kaslou 😉 a ja dneska musim byt v praci aspon do 5 😒

skrecko
29. dub 2010

😲 do piatej, neblazni! No ale zajtra uz je piatok, huraaaaaaa

monasek84
29. dub 2010

skrecko: sem to flakala a mam na svem dochazkovem uctu miiiiiiinus 🙄 😀

deniiiii
29. dub 2010

Pohodovy den budouci trpelive maminy 😀
venku je krasne, slnecno, teplo a my musime makat a ja jsem tu az do 6 fuuuuuuuj
Monasek: to je bezva, ze nezminoval darce, ja jsem psychicky pripravena, ze ta druha spolecna navsteva bude nabita timto slovem, proto jsem nas objednala jeste jinam, ted budu mit 3 nezavisle konzultace, v utery se na kafe stavovala kamaradka, ptala se, co deti a ja na to, to vis, snazime se a ona se jen tak podivala, vzala mobil a zavolala sve zname dr do caru a dala mi ji na telefon! ja jenom, ze bych chtela konzultaci a ona me objednala na 17.5 na pul sedmou vecer! 🙂 moje kamaradka polozila telefon a rika: "Nic nechci vedet, je to tvoje vec 🙂 fakt mam stesti na kamarady 😀
Skrecko: muzes byt zaroven realista i optimista 😀

holky mate nekdo zkusenost s parnim mopem?

monasek84
29. dub 2010

deniiii : ahojky 🙂 no super, vic hlav, vic vi 😉 🙂 tak jsem zvedava jak moc se budou rady a nazory lisit 🙂

skrecko
29. dub 2010

deniiiii: s parnym mopom skusenosti nemam, ale raz sme kupili tu parnu kačku. A bola na figu, sme ju aj vratili. Nic to nevycistilo. Inak sa mi najviac osvedcila drsna strana hubky na riad+prasok 🙄

skrecko
29. dub 2010

ahoj zajtra kocky!

iriel
29. dub 2010

Ja mela dnes dva dulezite meetingy, jeden s reditelem Supply chainu pro stredni Evropu, kde jsem mu skoro dvě hodiny prezentovala svoji vizi IT 😀
Takze jsem vubec nemela cas.. Jsem taky do sesti, ale asi uz nenakouknu, nestihaaam. Doctu poradne zitra 😉

deniiiii
29. dub 2010

Iriel: ja tady jsem taky do 6, alespon nekdo mi udelal radost, skrecko a monasek se flakaji do 3 😉

deniiiii
29. dub 2010

Skrecko: kdyz je jsem taaaak lina, tyk jsem myslela, ze by uklid za me mohl udelat parni mop 😎

ihlicka
29. dub 2010

Ahojte babulky 🙂 no skoro mesiac som tu nebola prihlasená mala som dosť práce a nešiel mi dokonca aj net hrôza 😠 v pondelok ideme ja z mužom na genetické vyšetrenie do GIN-FIVU a neviem kolko budeme platit, neviete ci sa to plati a ak nahodou áno neviete koľko? ☹

monasek84
30. dub 2010

dobre rano babulky 😀

skrecko
30. dub 2010

Ahoj kocky!
monasek, ty si tu este od vcera? 😀 😀 😀

ihlicka: mne v gynfive povedali ze sa za to neplati, nakoniec ale ideme na kramare na genetiku 🙂

skrecko
30. dub 2010

deniiiii: to by si mala skusit ten vysavac, co chodi sam po byte. Uz sa to da kupit za celkom prijatelnu cenu. Mame takych exotov v rodine co to uz maju 🙂

monasek84
30. dub 2010

skrecko: ne-e, jen jsem se vas nemohla dockat 😀 😉
A ten vysavac co chodi sam bych taky potrebovala, jenze u nas by chodil nonstop, protoze je neskutecny co tam to maly rezavy cudo dokaze nanosit 🙄 😀

skrecko
30. dub 2010

monasek: tak to som rada, ze koli nam chodis tak skoro 🙂 Aj ked takto rano sme tu len my dve 🙂 🙂

monasek84
30. dub 2010

skrecko: no od vcerejska mi pripada ze jsme tu JEN my dve 😉 tak snad se holky dneska polepsi 🙂

skrecko
30. dub 2010

no ano, holky sa niekde opaluju a vraj maju vela roboty 😀 😀 😀 Ale nie, aj ja mam toho az nad hlavu, v piatok ma vzdy chyti depka, ze som toho malo spravila a bude ma to po vikende cakat ☹ ☹ ☹
monasek, tusim sa blizi ovulka 😉

monasek84
30. dub 2010

skrecko: no jeste tak tyden a pul v mem pripade 🙂 a ted sem si vzpomnela na to jedno prislovi "Prace neni penis, postoji klidne i dva dny" 😉 😀

skrecko
30. dub 2010

monasek: 😀 😀 😀 ano, to je dobre prislovie, ale ja tu stale nieco prerabam, dorabam... takze praca nestoji, len nema konca kraja 😒

monasek84
30. dub 2010

skrecko: no tak 🙂 hlavne se tim nenech zavalit 😉

iriel
30. dub 2010

Dobre rano 🙂 Ja dneska budu mit snad volneji, vcera jsem jeste vecer pekla dort, tak vam hodim behem dneska fotky. Co mate v planu na vikend?

skrecko
30. dub 2010

ahoj iriel, a kedy si isla spat? 😵 Tesim na foto! Cez vikend ma u nas zas prsat ☹ Ale su prvomajove akcie, chceli sme ist pozriet nejake stanky, dufam, ze aj cukrova vata bude, huraaa

monasek84
30. dub 2010

iriel: ahojky 🙂 tesime na fotky a na fotky pozitivnich testiku 😉 A vikend? sportovne zalozeny 😉

deniiiii
30. dub 2010

Dobre ranko diftky 🙂
dnes mi volali z caru (sami od sebe!), ze konecne dostali moji genetiku po 11 tydnech, vsechno v poradku 🙂 aspon vim, ze nejsem klon 😉
akorat uz od stredy bojuju s nejakym bacilem, mam uplne otekle mandle, v noci jsem nespala, ach jo, a dnes po praci mame listky do opery na La Traviatu, rano jsem byla jako matoha, tak tam jdu v cernych kalhotach a cernem svetru s halenkou, budu jako bezdomovec.
Skrecko: ja uz ho 3 tydny mam 😉
Monasek: vyborny vtip 😀

monasek84
30. dub 2010

deniiii: gratulujeme k uspesne zvladnutym genetickym testum 😀 co bude ted dal?