Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

deniiiii
30. dub 2010

monasek: ted budou "odborne" konzultace, behem kvetna u 3 ruznych doktoru...co ceka vas?

monasek84
30. dub 2010

deniiii: hmm tak jsem zvedava.... 🙂 my se teprve jdeme objednat na genetiku .... pak zkusime jeste jeden kontrolni spermio a pak se uvidi 😉 a ode dneska jsme nasadili vitaminy (zinkosel), kdyz tam nejaky zarodky jsou, tak je to treba postrci kupredu 🙂

deniiiii
30. dub 2010

monasek: jak to, ze jdete zase na genetiku, tu vam uz preci delali?

skrecko
30. dub 2010

ahoj deniiiii, tesim sa ze genetika je ok 🙂 A gratulujem aj k tomu vysavacu, dufam, ze poslucha a dobre vysava. Ma aj meno? Ja by som ho asi pomenovala 😀

monasek84
30. dub 2010

deniiii: ne ne, genetiku jeste ne 😉

deniiiii
30. dub 2010

Skrecko: nedam na nej dopustit, rikam mu Robertek 😀
Monasek: aha, promin, nejak se mi to plete, co vam do ted delali? ja myslela, ze vy vite o azoo prede mnou a skreckem? vitaminky nejsou nikdy na skodu, asi bych si mela ten Zinkosel koupit pro sebe, pisou tam pri chripce a nachlazeni http://www.lekarna.cz/zinkosel-tbl-obd-30/

monasek84
30. dub 2010

deniiii: ze Robertek 😀
My uz o tom vime rok, do ted jsme meli hormonalni lecbu. Tak uvidime jestli to k necemu bylo ... 🙂 Ano, aj proto sem volila Zinkosel pro MM, pro zlepseni imunity 🙂

deniiiii
30. dub 2010

Monasek: ted jsem si vas nasla na strane 100.. 😉 to mate super, kdyz uz vam na biopsii nasli nezrale spermijky, v dnesni dobe je dokazi vykultivovat 🙂 zajimalo by me, jak na tom bude jeho Fsh, vim, ze mu srovnali testosteron...jake mas plany na vikend?

monasek84
30. dub 2010

deniiii: no aspon neco, doktor rikal, ze nadeje ze by sly dopestovat tam je 🙂 Na zacatku mel FSH 83, tak uvidime ted po roce v kompletnim HP 😉
A vikend... jedu za sportem 😉

skrecko
30. dub 2010

Volala som s urologom, co bol u neho MM asi pred rokom a pol a snazila sa k nemu objednat. Lebo som dostala tip, ze je v tychto veciach dobry. To je neuveritelny clovek. Ma asi 100 rokov a hovori rychlostou 3 slova za minutu. Tak ma nastval jak uz davno nie. Ani nas neobjednal, ze mame ist do CARu a na genetiku a on potrebuje znova vymenny listok a co ja viem co. Uplne ma odpalkoval, poslal do..., absolutny nezaujem, ziadna snaha, nic. Je to ohromne smutne. Tak zrejme budeme musiet vyhladat niekoho v cechach. Alebo sa k nemu nasilu nacpat, ale pochybujem ze by to malo nejaky vyznam. Kam tento svet speje ☹

monasek84
30. dub 2010

skrecko: strasnej pristup ☹

skrecko
30. dub 2010

monasek, to hej, normalne som z toho hotova zas. Toto bol jediny clovek v okoli BA o ktorom som sa docitala, ze by nam mohol pomoct.

iriel
30. dub 2010

Tak telco skoncilo, tady slibovany dortik 🙂

monasek84
30. dub 2010

skrecko: to me mrzi ☹ on je soukr nebo v nejake nemocnici nebo jak?

monasek84
30. dub 2010

iriel: kraaaaaaaaasny, hned bych si dala 😉

iriel
30. dub 2010

moni - diky 🙂 Ukol znel, at udelam dort, do ktereho se daji schovat 3000Kc, tak jsem to vyresila takhle 🙂

monasek84
30. dub 2010

iriel: super napad 😉

iriel
30. dub 2010

Skrecko - tak vazne zkus Cechy, vsak to neni pul sveta, v Ostrave pry maji nejaky vyborny CAR, nevim teda, jak se jmenuje, ale zkusim to zjistit... a nebo si udelejte vylet do Prahy a bezte k Dr. Vikovi do Gennetu, to je dobry androlog...

skrecko
30. dub 2010

iriel: nadherny. Mna ked to v robote moc stve tak snivam o tom, ze si doma z dielne spravime cukraren a na vsetkych sa vykasleme🙂 Ale to uz by bol biznis a nie hobby asi ☹

monasek: on je v statnej nemocnici. Len sa mi potvrdzuje to, ze je to jeden velky bordel, do ktoreho sa radsej nedostat. (Maminu tam operovali na obycajne slepe crevo a dokaslali co mohli. A takych skusenosti mame viac. Dokonca tam poznam jednu sestricku. Takze ani za nic, radsej si zaplatit niekde inde.)

monasek84
30. dub 2010

skrecko: no bordel je vsude, vsak to uz sme resily ☹

skrecko
30. dub 2010

iriel: rozmyslame nad tym kocim. V prahe mam kamosku, takze by to bolo 2v1, aspon by sme sa castejsie videli.

iriel
30. dub 2010

Skrecko - me napady s cukrarnou uz davno presly 🙂 prave proto, ze jak uz to neni jen tak pro zabavu, ale ze musis, tak se to rychle zprotivi, aspon mne, teda... posli taky, co peces, prosiim...

koci je vyhlasenej, to vam fakt drzim palce, aby to k nemu vyslo, to by bylo fajn.

monasek84
30. dub 2010

skrecko: asi kdybych sla do Cech, tak taky za Kocim, tak drzim pesti at vsechno vyjde jak ma 😉

deniiiii
30. dub 2010

Skrecko: chudaku, to je idiot, ale treba je jenom nastvanej, ze je patek...jedte do Prahy 😀
Iriel: ten je kraaaaaaaasnej!!!!!!!!!!!! mohla bys mi poslat recept (ale asi na nejaky jednodussi 😉 jak ti dlouho trva, upict takovy skvost?

iriel
30. dub 2010

Ja jsem trochu skepticka, co se "vyhlasenosti" doktoru tyce, ale Koci bude asi fakt dobrej, to nemyslim na nej, jen me to pripomnel... Ja myslim totiz, ze je spousta dobrejch doktoru, o kterejch se to zas tak nesiri, protoze jejich pacienti to treba nerozhlasuji nebo ne po netu a bezi to jinymi kanaly... 😉 Ja jsem byla na operaci u desne vyhlaseneho ortopeda, co dela vrcholove sportovce a dost to skazil, musela jsem za tyden znovu na operaci, kterou delal nejakej mladas a uplne vyborne... Ono se totiz jednou rekne, ze treba Brandejska je dobra a rekne to holka, co by proste nemela problem ani u nikoho jineho, ale vyhlasi to na Konikovi a uz to bezi dal, zustava to v podvedomi...

iriel
30. dub 2010

Deniii - ted uz to delam hrozne rychle, zabral necele 3h vcetne finalnich uprav... poslu poslu, jen doma radsi kouknu na gramaze, jsem hrozna a dost veci delam odhadem.

deniiiii
30. dub 2010

Iriel: diky, jsi zlata 🙂 3h! teda jestli tobe trval 3h, tak ja si na to musim vzit dovolenou 😎
Skrecko: podivej se na https://www.modrykonik.sk/forum/tema/androlog-p...

skrecko
30. dub 2010

deniiiii: vdaka za link, pozriem to. Ale nemam teraz cas citat, ledva stiham vas ☹
iriel: to je pravda, ze niektori lekari su len precenovani, lebo maju dobru reklamu. Ale my by sme isli ku hocikomu, len aby sa pokusal o nejaku liecbu, alebo stimulaciu. Uvidime co nam povie buduci tyzden urolog v CAR, ideme za nim prvykrat. Ale predpokladam, ze liecba sa im neoplati.
Este skusim pozriet v tej teme, co deniiiii poslala, snad by sa nasiel niekto aj na Slovensku.

skrecko
30. dub 2010

iriel: ja radsej peciem kolace ako torty. A torty mam asi len v mobile vyfotene, nieco pohladam. Inak nepouzivam tie profesionalne potahovacky ako ty. Aj by som to skusila, ale torty u nas mocnejdu. Ale v juny idem vyskusat tu Barbie tortu, tak som zvedava. A casto som robila s kittinkou 🙂 A skusala som aj jedle oplatky, ale tak to zas nie je umenie to nalepit 🙂

iriel
30. dub 2010

Skrecko - Ja taky radsi pecu jine veci, ale tyhle jsou ted nejak popularni, tak mam objednavek nad hlavu, v tuhle chvili asi 12, z toho dva svatebni a treti jeste nepotvrzeny.... ale sama to ani nejim, mam radsi treba takovehle 🙂 anebo quiche, rada delam slane veci, domaci pastiku v testicku a tak... 😉