Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

skrecko
30. dub 2010

iriel: ja mam tiez rada take lahsie sladke veci, s tvarohom napriklad /cheesecake a pod./ alebo potom take suche, ako vanilkove rozky... Kremove uz vobec skoro nemozem, volakedy som ich strasne lubila, ale uz som asi stara 😀
Alebo este lubim z celozrnnej muky nejake zdrave dobroty. Slane velmi nepeciem, to moc nemam rada, ani na pizzu si nepotrpim. Ale tvoj quiche by som ochutnala, to som este nerobila

deniiiii
30. dub 2010

Iriel: mnam
Skrecko: Štefančík na Kramároch - pry je odbornik, ale arogantni, pak doktor Lepieš.
Tedy to je sila: pribeh divky z te stranky, pred 1,5 delali jejimu muzi sper., mel 40mil spermii, po roce a pul neleceneho zanetu spermie skoro zadne, byli u 7 urologu, porad nic, pak jim obvodni doktorka nechala udelat kultivat spermatu, zjisten zanet (stafylokok), tak nasadila antibiotika!

monasek84
30. dub 2010

deniiiii: no nevim.... u Stefancika jsme byli na te biopsii.... jako ano, arogantni, sprostej...ale kdyz tam s tim jdes, tak to cekas.... nam vysledky z biopsie podal se slovy "vypada to na hovno" .... takze asi tak... ale zas na rovinu rekl, ze to co se tam naslo uz neni jeho obor a ze o tom at se poradime s URL.

deniiiii
30. dub 2010

Monasek: ja je vubec neznam, jenom jsem pro Skrecko zapatrala v chatu 😉

monasek84
30. dub 2010

deniiii: jj, to byl jen komentar k tomu 😀

skrecko
30. dub 2010

deniiiii: dakujem, ze citas za mna 😉 tak stefancik nema vyznam pre nas podla toho co pise monasek a ten druhy koho spominas - to je ten co som s nim uz dnes telefonovala a nema o nas zaujem

petinax
30. dub 2010

ahojky holky chtěla jsem se zeptat jestli některá z vás která už stimulovala, stimulovala fostimonem?zajímalo by mě kdy se začíná jestli první den menses a jak dlouho se píchá

skrecko
30. dub 2010

ahoj petnax, my este tak daleko asi ziadna nie sme 🙂

monasek84
30. dub 2010

petinax: uz jdete stimulovat?? 🙂

skrecko
30. dub 2010

petinax: a ako to s vami je? uz ste boli aj M/T, mate vlastne spermijky, alebo idete naraz. Uz si nepamatam 😅 hanbim sa

iriel
30. dub 2010

Tak mne uz se dneska moc nechce pracovat, asi si to vezmu domu. Opatrujte se a zitra testuju, tak drzte palce, dam vedet. 😉
Krasny vikend.

skrecko
30. dub 2010

iriel, prve co spravi v pondelok v robote zapnem konika a hladam spravicku od teba. Drzim palce! pa

monasek84
30. dub 2010

iriel: krasny a stastny vikend 😉

skrecko
30. dub 2010

Krasny vikend kocky, v pondelok sa na vas tesim!!! /do prace sa ale netesim 😉 /

monasek84
30. dub 2010

skrecko: hezky vikendik ;)

monasek84
30. dub 2010

taky utikam, tak se mejte krasne a vsem pekny vikend 🙂 v pondeli pa .... 😉

deniiiii
30. dub 2010

vsem krasny vikend 🙂

iriel
1. kvě 2010

Dobre ranko, tak na testu BFN aneb big fat nothing 🙂) Holt se mu u nas asi jeste zustat nechtelo, do CARu pujdeme 10.-12.DC, domluvit se, co dal, pani doktorka je uz pro IVF, tak asi jo, jeste se rozmyslim 😉)

Krasny vikend vsem.

deniiiii
1. kvě 2010

Iriel: to je mi fakt lito 😒 je to na h...., tak si alespon dej sklenicku vinka na me 🙂 drz se pa

iriel
1. kvě 2010

No jo, Deniii, byl to prvni pokus a vzorek mel po rozmrazeni jen 10mil/ml, to by byl skoro zazrak, kdyby to vyslo 😉
Dobra nalada me neopousti, vyplela jsem zahradu, nalozim se do vany a pak padnu za vlast. 🙂 Uzijte si zbytek vikendu.

petinax
1. kvě 2010

monasek84-stimulovat budeme tak za měsíc ale ptám se dopředu,jsem zvědavá a nedočkavá!!!právě že budu stimulovat fostimonem tak jsem myslela třeba že tu někdo už stimuloval člověk nikdy neví.

skrecko-nevadí že si nepamatuješ,já se taky často ptám co a jak.chodili jsme do fertimedu ale utekli jsme odtamtud k machačovi reprofit.byli jsme minulý týden se domluvit co a jak a vypadá to na červen možná dřív záleží na pojištovně jak dlouho to bude trvat.prý nějak 2 až 3 týdny trvá schválení žádosti a potom taky kdy dostanu menses atd.mesa tese budeme dělat zaráz takže stimulace se mi nevyhne.snad něco najdou.jsem říkala doktorovi že už čekání bylo dost a že by jsme chtěli začít co nejdřív.tak takhle...

skrecko
3. kvě 2010

Dobre rano kocky!
Tak zase v tej hnusnej robote....

iriel: ja uz som sa tesila, ze s tebou budeme pocitat tyzdne ☹ Aj ked viem, ze pri IUI je pravdepodobnost dost nizka, ale som dufala, ze to vyjde. A nie je to skoro ist hned do IVF? Nechcete este skusit IUI?

petinax: 🙂 dakujem za spatne info, tolko si tutoho clovek precita, ze sa mu to popletie 🙂 A ked idete naraz do operacie a stimulky suhlasite aj s darcom? Nam v CARe povedali, ze naraz by to robili len keby sme suhlasili, preto sa pytam. Drzim moc moc palce, nech vam najdu vase mrsky!!!!!!! Tvoj muz sa aj nejak liecil, alebo hned idete do operacie? Ale vy ste mali tusim hormony v norme, to my nemame.

monasek: kdeze si? 🙂 uz ta tu cakam

monasek84
3. kvě 2010

Dobre ranko damy 🙂

iriel: skoda, ale tak priste uz se zadari 😉

skrecko: no tadyyyyyy 🙂 jsme se nejak rano nemohli vyhrabat z postele 🙂

monasek84
3. kvě 2010

petinax: aaa, takhle, tak to doufam ze nam sem budes nosit inforace jak to probiha, at mame prehled 😉 drzime pesti 🙂

skrecko
3. kvě 2010

monasek: ahoj, no my sme prave zas nemohli dnes spat.

monasek84
3. kvě 2010

skrecko: jak to? my byli jak miminka 🙂

skrecko
3. kvě 2010

monasek, neviem, teplo mi bolo a nejaka nervozna som

monasek84
3. kvě 2010

skrecko: tak to me mrzi, ze ste se dorbe nevyspali :(

iriel
3. kvě 2010

Skrecko - u nas to IUI bylo spis pro formu, ono nema moc velkou uspesnost uz samo o sobe, ale jeste se spermatem darce se snizuje hodne, protoze neni cerstve, ale rozmrazene, takze treba ten nas vzorek mel po rozmrazeni jen 10mil/ml, to je malo. A ja mam jen jeden vejcovod, po tom mimodeloznim, takze pravdepodobnost uspechu je nekde u 3%, mooozna... Dr. sama rekla, ze dalsi pokus jsou vyhozene penize. Ted musim pockat, az to dostanu a domluvime se, jak dal, jestli uz ted nebo az dalsi mesic.

skrecko
3. kvě 2010

iriel, no tak cakame a dufame s tebou! 😉