Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

deniiiii
10. kvě 2010

Draacik: dikys 🙂 my Profertil

prinzesz
10. kvě 2010

my berieme, centrum, zinok a selezin ACE a este Ecko 🙂 lebo pre muza odporucena DD je tych 400mg, 200 berie extra a v tom selezine je malo nieco..
profertil sme brali a nichts z toho 🙂

skrecko
10. kvě 2010

ja sa tiez priklanam k tomu brat radej rozne vitaminy, ako pise prinzesz a nie profertil

deniiiii: zaujimave, ja som uz tiez citala, ze sa na riesenie muzskych problemov pouzivaju taketo lieky, napr. na liecbu rakoviny u zien. Prislo mi to tiez cudne, ale asi je to normal. Treba sa spytat Kociho, uz sa vam blizi termin. Esteze ta tu mame a studujes cudzojazycne spravicky 😉
PS:masaz nemam rada, ani kadernicku a pod. Vobec ked sa ma dotykaju cudzi ludia... A ani od MM neznesiem ked mi chyta vlasy a usi 😀 /ostatne vsetko je od neho v pohode/

monasek84
10. kvě 2010

skrecko: jako kdyz te chyta za ruku a tak?? 😀

skrecko
10. kvě 2010

monasek: za ruku, za kolienko, za....hihi za vsetko, aj ťuťumuťu je ok, len vlasy a usi ma zakazane.

monasek84
10. kvě 2010

skrecko: a kdyz se necha unest?? tak mu das zahlavek?? 😀

skrecko
10. kvě 2010

podla toho v akej je to situacii 😉

monasek84
10. kvě 2010

skrecko: myslela jsem si 😀

skrecko
10. kvě 2010

Ahoj zajtra kocky!

draacik
10. kvě 2010

tak som bola nakúpiť tiež tie vitamínky, zatím len zinok, Q10+selen spolu, ešte teda ten E vitamín vo väčšej dávke, už som sa k vám dnes nestihla pridať, snáď sa zajtra polepším ....

skrecko
11. kvě 2010

Dobre rano kocky!

monasek84
11. kvě 2010

Huaaaa, dobre ranko 🙂

monasek84
11. kvě 2010

prinzesz: tak ja dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/288372 😀 jen nevim jestli je to objektivni, jsem u mereni usnula 😀 ale na DC by to tak nejak vychazelo 😉

draacik
11. kvě 2010

dobre ranko babenky

riki22
11. kvě 2010

Ahoj holky, mám jeden dotázek, byla jste některá u Kočího, Nemá někde na stránce ceník? Našla jsem jen, že konzultace stojí kolem 3000 Kč. Já jsem mu zatím jen poslala e-mail, přesně potvrdil to, co jsem čekala, že není příliš rozumné dělat TESE bez znalosti HP, dokonce mi napsal, že je možné, že by se po farmakologické léčbě mohla produkce spermií obnovit i bez operace.

prinzesz
11. kvě 2010

ahojte, monasek 4U http://www.fertilityfriend.com/home/prinzesz dokonca som dostala VIP na 5 dni 🙂

inac ma boli brucho akoby som mala dostat ms uz zajtra, taky brutus tlak mam v bruchu.. a toto budem musiet preckat tak 9 dni kym ms pride.. toto fakt milujem.. ked mam pms pol mesiaca.. sakra!

Dr. Koci stoji prva konzultacia 3000kc a druha do polovice prvej sumy tz. 1500kc a neskor uz neviem 🙂 ale my sme platili takto..

monasek84
11. kvě 2010

prinzesz: no to ti nezavidim s tim bolenim bricha 😒 to je pak na prd ☹

monasek84
11. kvě 2010

jo a ja se porad nemohla dovolat na tu endokrinologii kam me poslal muj gyn, tak jsem si tam vcera skocila osobne a p. doktor mi rikal,ze kdyz mam snizenou hladinu prolaktinu, ze to vubec nevadi, ze to je naopak lepsi (pokud samozrejme neni snizena nejak strasne moc), tak ze je to ok... tak sem z toho jelen 😕

riki22
11. kvě 2010

prinzesz: a pomohl vám Kočí? Jak probíhá konzultace? Uvažuju, že bysme se k němu objednali, ale nevím, jestli to není ztráta peněz, přece jenom je dost drahý. Pokud bys mohla napsat něco bližšího, byla bych moc ráda.

skrecko
11. kvě 2010

rikii22: aj my nad nim uvazujeme. Ak nenajdeme tu na slevensku nikoho, kto by sa snazil o nieco pred operaciou.

deniiiii
11. kvě 2010

Hola, como te llama? to je jediny, co ze spanelstiny po pul roce umim 😠 (ahoj, jak se jmenujes)
jsem taaaaak lina, mam nakoupene nezpocetne mnozstvi ucebnic a slovnik a cd a porad se k tomu nemuzu dokopat grrrr
Riki22: my k nemu jdeme na konci kvetna 🙂
Prinzezs: a nemas endometriozu nebo nejsi nastydla? to je divny, ze te boli podbrisek 9 dni pred, zkus teplo, chudacku 😒
Monasek, Skrecko, Draacik: Dobre i vam 🙂

prinzesz
11. kvě 2010

deni, nemam 🙂 aspon dufam, v pondelok idem ku gynovi na prehliadku a toto mu poviem.. ja to skor beriem ako normalne pms, nie je to pravidlo ale cca kazdy 3 cyklus mam taketo pms.. dnes ma este seru aj moje kolegyne, obcas mam pocit ze su tu snad prvy den..

deniiiii
11. kvě 2010

Prinzesz: kasli na ne a tes se za 2,5 h na obed, aspon na pul hodky vypadnes 😉 ona ta endometrioza je docela bezna, gynekolog by to mel ultrazvukem zjistit, je to usazenina na delozni stene, vznika to tak, kdyz se pri ms cast del. vrstvy uplne nevylouci a prilipne se na tu stenu..zeptej se ho, ju?

monasek84
11. kvě 2010

deniii: ahojky 🙂

prinzesz: no kdyz uz te serou aj kolegyne, tak to je typicky PMS 😀 😉 ale ne, je to divny.... a neprijemny hlavne :(

skrecko
11. kvě 2010

mna seru permanentne, mozem byt v ktorejkolvek faze cyklu. To je od povahy tych dotycnych 😠

draacik
11. kvě 2010

ja som sa tiez pozerala na toho Kociho a dumam, ze mu zatial len napisem, co ako je to s nami a uvidim, ci nam nieco poradi..hmmm...

skrecko
11. kvě 2010

on je vzdy ochotny odpisat, co teda baby vraveli, ja som este nepisala

monasek84
11. kvě 2010

skrecko: 😀 chudatko nase maly, mas to tam tezky 🙂 me ty moje serou jen nekdy, zalezi od faze JEJICH cyklu 😀

skrecko
11. kvě 2010

baby, ja tu asi zaspim. Obed ma totalne vycerpal.
A kde je iriel? Na tej super dovolenke? Ktovie ako sa ma 🙂 a ci na nas mysli 😀

monasek84
11. kvě 2010

skrecko: no mi povidej 🙂 tady jsme cely dopoledne sedeli,pili a kecali (novi kolegove donesli priskocne 😀 )a ted po obidku se mi nechce vuuuuuuuuuubec nic a jeste mi tu odnekud strasne fouka do oci, tak doufam ze dostanu zanet nebo neco 🙄