Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

monasek84
11. kvě 2010

a Iriel? urcite na nas mysli, protoze se ji urcite porad stikuta 😀

draacik
11. kvě 2010

ja by som novych kolegov kludne brala, ja som doma, praca sa mi nedari, tak mam dost casu mysliet na ten nas problem a to niekedy velmi ubija...inak u nas vonku je fajn, slniecko svieti, vietor fuka a pradlo sa dobre susi...chichi...

monasek84
11. kvě 2010

draacik: nemuzes sehnat praci? odkud vlastne jsi? pradlo, to mi pripomina ze musim zase prat 🤐 😀

draacik
11. kvě 2010

ja len napisem, ze zapadne slovensko....konkretne radsej nie...tu je vsekto o znamostiach, bola som v tom, ze sa podari otehotniet a bude materska, ale po nasej diagnoze sa vsetky plany zmenili....aleee, nejako to zvladnem...teda snaad...chichiii

skrecko
12. kvě 2010

Bre ranko!

monasek84
12. kvě 2010

Ahojte, dobre ranko 🙂

draacik: no jo, clovek mini, zivot meni 😉 ale ono se urcite brzo zadari babo a tak bude materska 😉

draacik
12. kvě 2010

krasne zamracene ranko,
monasek: tiez dufam,ze sa podari,ono to asi tak musi byt, raz si hore, chvilu zasa dole

monasek84
12. kvě 2010

draacik: no jinak bysme se nudili a pak nedokazali ocenit to dobry 😉

prinzesz
12. kvě 2010

caute holky, tak ja mam pocit ze ja som zas dole... ja som vacsinu svojho zivota dole.. asi si odpykavam nieco z minl. zivotov.. abo co 🙂

skrecko
12. kvě 2010

hlavu hore kocky, nikdy nie je tak zle....

draacik
12. kvě 2010

ked pride na mna depka, tak si poviem, ze je vela ludi horsie na tom ako ja, velku oporu mam v MM, ale to pocasicko dnes tomu akosi nepridava 🙂

skrecko
12. kvě 2010

no a mozme ocakavat dazde vraj az do konca tyzdna, pomoc

monasek84
12. kvě 2010

prinzesz: no ale jaka pak budes namakana?? :D:D:D krasny ranko 🙂

prinzesz
12. kvě 2010

sak to, ja som uz namakana dnes 🙂 ja uz viac nepotrebujem.. ale furt sa mi dostavaju rany...

monasek84
12. kvě 2010

prinzesz: no tak to bohuzel je... a ve chvili kdy si clovek zacne myslet ze uz polovinu z nich vyresil, tak dojde nekolik dalsich... klasika 😒

draacik
12. kvě 2010

ten dazd nam kazi plany, chceme cez vikend pokracovat v stavbe no neviem, neviem, ako to bude...tento maj je teda uzasnyyyy 😎 😎

ando
12. kvě 2010

Ahojky děvčata,
měla jsem frmol v práci... tak Vás teď jdu dočíst 🙂

monasek84
12. kvě 2010

draacik: my kdyz jsme staveli, tak vzdycky prselo, jen kdyz jsme betonovali, jinak ne 😀

iriel
12. kvě 2010

Ahoj holky, ja ted vubec nestiham, v praci strasnej frmol, domu se nedostavam pred desatou, ale uz v patek me ceka ten Istanbul, tak mam nejaky zachytny bod pred sebou... co je tu noveho, neudela mi, prosim, nekdo shrnuti?

iriel
12. kvě 2010

Posilam aspon fotky z hotelu, kam mirime, uz se tesiiiim 🙂

monasek84
12. kvě 2010

iriel: Ahojky 🙂 budeme tu v desti tise zavidet 😉

skrecko
12. kvě 2010

ahoj iriel, akurat sme ta vcera spominali, myslela som, ze uz si tam 😀

skrecko
12. kvě 2010

ahoj ando

iriel
12. kvě 2010

Monasek -hele treba bude prset i tam, co ja vim 😀 Ale uz se tesim az vypadnu... az se vratim, tak mam jeste dva dny dovcu, musim upect dvojdort a v patek jdu na utz pred IVF, toto uteklo! Kamaradka, ktera je po KET se ve ctvrtek dozvi, jestli je tehu, dali rovnou dve embryjka, tak treba budou dvojcatka 😉 Tak mi pak pujci pero, at si ho nemusim kupovat, to je fajn, no a zacnu pichat asi Puregon nebo Gonal, to jeste uvidime a jedeeem, to jsem zvedava, jake to bude, jestli se mnou budou hormony cloumat... 😉

deniiiii
12. kvě 2010

Krasne neuprsene voňave ranko 🙂
ja vcera dostala v praci kyti a kdyz jsem dnes prisla a otevrela dvere - ta vuuuuuuune! Je to 5 Lilii
Prinzesz: nesmutni, obcas je to sice na ho..., ale alespon mas jistotu, ze bude lip 🙂
Draacik: a mate alespon strechu? ta by se na vikend hodila, ma prset oioi o te materske mi ani nemluv, ja uz tam mela byt rok 😉
Skrecko, Monasek: tak dnes jdeme na 17.30 do Caru na konecny verdikt (maji vsechny testy), jsem pripravena na jejich mantru darce / adopce, tak jsem si rekla, ze za kazde toto slovo si neco koupim - to bude utrata 😀 myslim, ze dr netusi s kym bude mit cest (ja ho jeste nevidela) 😉

monasek84
12. kvě 2010

iriel: urcite tam prset nebude, neboj 😉 nooo, to mas pravdu, ze to uteklo, tak se pak tesime na "reportaz" z toho jak to probiha, z pocitu atd 😉

iriel
12. kvě 2010

Skrecko - ne, ne, jen toho tu proste bylo tolik, ze jsem nestihala ani jist natoz koukat nekam na net, hruza. A co tady, nejake zasadni posuny? Co je noveho?

deniiiii
12. kvě 2010

Iriel: chybela si nam! 🙂

monasek84
12. kvě 2010

deniii: ahojky 🙂 juuuu, ty budes krasna, tolik novych veci 😉 😀 no vsak uvidis 🙂 jsme zvedaveeeeeeeeeeee, co nam prineses za info 🙂

draacik
12. kvě 2010

denniiii:strechu estie nie, sme len na zaciatku, len zaklady mame
iriel: ahojky a prajem krasnu slnecnu dovolenku, naber vela pozitivnej energia, slniecko urcite tam bude 😎