Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

prinzesz
12. kvě 2010
monasek84
12. kvě 2010

prinzesz: pekne dokazou ty hormony rozdrbat telo... :(

skrecko
12. kvě 2010

monasek, mas pravdu, je to svinstvo, ale najhorsie su tie nalady, uz sa tesim, ze ma kazdu chvilku chyti PMS a pride depka.

prinzesz: co mas so zubami? Mne dokonca krvacaju dasna podla toho v akej faze cyklu som 😠

monasek84
12. kvě 2010

skrecko: no taky cekam ze me za par dni zase chyti depka, ze proc to vsechno tak dlouho trva atd 😒 klidne bych tyto nalady vymenila s chlapem 🙂

skrecko
12. kvě 2010

monasek, my sme silnejsie, to zvladneme a oni nas budu utesovat

monasek84
12. kvě 2010

skrecko: no to sem zvedava 😀 😉

deniiiii
12. kvě 2010

Teda kocky, vy jste toho napsaly! Souhlasim, ze by se tam melo chodit s nima, protoze mm tam byl podruhe sam, prvni navsteva oba, druha jen on ultrazvuk a to ho prave uplne zdeptal - vsak ja mu to dnes vratim! 😀
Ja nikdy problemy s pleti nemela, ale poslednirok des bes, ted v nedeli jsem byla na kosmetice a tam mi to krasne vycistila a jeste udelala takovou masaz ozonem, musim rict, ze to fungovalo - Prinzesz chces link? 🙂

monasek84
12. kvě 2010

deniii: me by pomohlo tak useknout hlavu :D

deniiiii
12. kvě 2010

Skrecko: moje zubni hygienicka rika, ze kdyz ti krvaci dasne, mas tam zanet a nejlepsi je poradne vycistit mezizubnima kartackama a pak vykloktat ustni vodu

deniiiii
12. kvě 2010

monasek. ha ha jeste mi vynadala, ze malo piju, ma pravdu ja jen kafco, tak jsem od nedele na teple vode s citronem a nevim jestli je to tim, ale fakt ji mam lepsi 🙂 i kdyz ten 80letej ind nepije a nema akne 😀 😀 😀

monasek84
12. kvě 2010

deniiii: tak si cisti i MM, ale pro me ta predstava, strkat si ty kartacky mezi zuby, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..... 😀

monasek84
12. kvě 2010

deniii: tak ja pijud dost, jen v praci tak 2-3 litry 😉

prinzesz
12. kvě 2010

deniii,no jaska supni to sem.. akurat si hladam nejaku kozmeticku, a kolko si platila?

skrecko, nic nemam so zubami, to je take ze ti ich poradne vycisti zubarka 🙂 a pak vypieskuje to znamena ze ti odstrani vsetky farby zo zubov, ja mam napr. pigmentaciu, nie je to vidiem na prvy pohlad ale niektore zuby mam take hnede, a to mi odstrani a pak mam pol roka pokoj.. inac tiez som zistila ale to len posledne 4 dni ze mam zuby akesi citlivejsie na chlad a teplo, doteraz som to vobec nemala.. asi fakt starnem 🙂

monasek84
12. kvě 2010

prinzesz: a nenarusuje to sklovinu? si to nedokazu predstavit, brrrr 🙂

deniiiii
12. kvě 2010

Prinzesz: ip

skrecko
12. kvě 2010

deniiiii: ja si umyjem najprv zuby najjemnejsou zubnou kefkou aka existuje, s pastou proti krvacaniu dasien, potom pouzijem nit a obcas aj medzizubnu kefku. A na zaver ustna voda, pripadne niektory specialny pripravok na masaz dasien. A zapalene su stale, tak ja neviem uz fakt.... A kazdy den si davam C-vitamin - to skusam teraz najnovsi trik

inak ozom mi skor este podrazdil plet, to je ale individualne

deniiiii
12. kvě 2010

Skrecko: mm mel problemy s krvacenim dasni, horko tezko jsem ho po dlouhem premlouvani objednala na hygienu, hygienicka mu vynadala, zmerila (podle toho, jak hluboko zajede do dasni, presne nevim jak, ale rekne cislo, u nej 70 - normalni je 17) a kazdy den rano a vecer musel cistit mezizub.kart. (nit je ti na nic, tedy pokud nemas zuby hodne tesne vedle sebe) a za mesic uz mel o pul lepsi a po 2 mes. mel 19...ono je dulezite jak siroky mezizub.kartacek pouzivas, akorat kdyz zacal, tak mu prvni 2-3 dny krvacela dasen vic, ale pak tim jak ten zanet zlikvidujes, tak se to fakt ztrati jo a jeste rikala, ze je uplne jedno jakou pastu pouzivas, hlavne kdyz je s fluorem a po vycisteni nevyplachovat, jenom vyplivnout.

deniiiii
12. kvě 2010

Mejte se dobre, jeste musim neco dodelat a pak car, zitra poreferuju oi oi oi se mi tam nechce.

monasek84
12. kvě 2010

deniii: tak na vas myslime a drzime pesti, pa pa 😉

prinzesz
12. kvě 2010

denii, tak drzim palce! silno silno!

inac denii ma pravdu s tym cistenim zubkov 🙂 mne to moja hygienicka presne takto povedala, a pomohlo 🙂 ale momentalne ich mam tiez trosku zaplanene len netusim z coho zas.. ale mam ich aj citlive.. no hroza! zeby sa pridal dalsi znak k PMS?

monasek84
12. kvě 2010

prinzesz: no dost neprijemnej priznak 😖

skrecko
12. kvě 2010

deniiiii: ja mam tak na husto zuby, ze ledva prevleciem tu nit ☹ riadim sa pokynmi zubarky a nic nepomaha

ando
12. kvě 2010

deniii tak hodne stesti a drzim pesti 🙂

skrecko do centra to máme cca 80km a ještě pres Jižní spojku (stále ucpanou). No jo no, ale domluva s recepcí je největší úskalí tohoto CARu 🙂 a hlavně druhý den s ebude vědět jaké jsou výsledky a možnosti u MM od androloga a budeme se tedy pak radit co se bude když tak dít se mnou. Doufám, že i výsledky z genetiky už budou.....

princesz s pletí je to absolutně totožný 🙂

monasku moc pěknej obrázek 😵

ando
12. kvě 2010

zubaře stále odkládám a neřeším ☹ , nějak na to nemám sílu... potřebovala bych ho změnit, ale sehnat jinýho a dobrýho je nemožný.... přemýšlím, že navštívím dentální hygieničku ale chtělo by to nějaký impuls, popostrčení....

monasek84
12. kvě 2010

ando: diky 🙂 potrebuju tu trochu rozlisit ty nase stejny obrazky, i kdyz mi to asi brzo zatrhnou 🙂

ando
12. kvě 2010

no jo no, ale já bych si klidně taky dala fotku a strašně ráda, ale copak to jde při tomhle tématu 😅 ... to si moc zakladatelé neuvědomují....... měli by někdy dělat výjimky

monasek84
12. kvě 2010

ando: presne tak... vetsina lidi tu chce zustat v anonymite, .... kdybych chtela at to kazdej vi, tka si udelam profil na Facebooku 😖

draacik
12. kvě 2010

tak som tu po beznej kontrole u gyn, mne co som som pred 2 rokmi vysadil antikon. ms chodi pravidelne, ako hodinky, az sa tomu cudujem a plet ojjoooj o tej ani nehovorim, hold ako v puberte, neviem, ci sa toho vobec niekedy zbavim

monasek84
12. kvě 2010

draacik: vitej zpet ;) mozna se zbavis, potom v tehu, to zase budou jine hormony ;) kontrola dopadla ok ?

skrecko
12. kvě 2010

ando, tak to mate dost daleko, ale nacasovanie nakoniec dobre, aspon na ten druhy den budes vsetko vediet