Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

ando
12. kvě 2010

jo jo taky doufám, že v těhotenství bude pleť, je to můj záchranný bod a jakmile bude za námi akce "děti" nasadím antiko i když to není potřeba, jen kvůli tý pleti 😎
draacik - kontrola ok?
skrecko jo jo zase budu moudrejsi a pripravenejsi 😠

draacik
12. kvě 2010

kontrola ok, vypada to, ze ja som ok...zasa pobrali krvi, poslednu dobu, len krv davame...tu antikon. som tiez mala hlavne kvoli tomu akne...

draacik
12. kvě 2010

som sa odmlcala, mala som tu pani kvoli torticka na svadbu, nevedeli si vybrat, co vlastne chcu.... 😎

skrecko
12. kvě 2010

draacik ty si cukrarka? paraaaaaaada

papa kocky, zajtra som tu zas

prinzesz
12. kvě 2010

inac dobry napad, zalozme na fb skupinu azoo 🙂 a tam budeme vsetky.. to je teda ina haluz! len ta predstava

ja sa bojim ze v tehu budem vyzerat este horsie ako teraz.. clovek nikdy nevie.. boze ja mam furt pocit ze som uz dostala ms.. ale nic.. este je velmi skoro 🙂 no jo no, este aj cici ma bolia ako slak..

monasek84
12. kvě 2010

prinzesz: to je trenink na tehu priznaky ( o nekolik mesicu/let driv 😀 )

no, tak ja uz koncim a frcim domu, tak se mejte :D

skrecko
13. kvě 2010

Ahoj kocky!

draacik
13. kvě 2010

dobree rankoo,
skrecko:...ja som cukrar amater, chytlo ma to asi tak pred rokom
jo a domcek staviame tak na pol, nieco firma, nieco my

monasek84
13. kvě 2010

dobre ranko 🙂

skrecko
13. kvě 2010

dracik, uz som tu aj pisala, ze ked mame vsetkeho po krk tak snivame s MM ze si urobime z dielne cukraren 😀

ahoj monasek

skrecko
13. kvě 2010

a dracik, mohla by si nam tu pre potesenie nejake vytvory dat 😉

monasek84
13. kvě 2010

skrecko: ahojky 🙂 tak dnesni den vyhlasuji za den BLBEC a nejradsi bych sla domu zase spat :D

skrecko
13. kvě 2010

monasek, suhlasim, vyhlasme strajk a podme domov 🙂

monasek84
13. kvě 2010

skrecko: oki, tak ahojte 😀

prinzesz
13. kvě 2010

caute ladys, ako sa mate?

ja som dnes rano tiez nejak nevladala vstat.

monasek mrkni na moj graf, taku vysoku teplotu som snad este nikdy nemala.. pritom mi horuco nebolo ale je mi teplo vseobecne.. kazdy v praci mrzne ale mne je horuco 🙂 tak neviem.. chora sa necitim..
http://www.fertilityfriend.com/home/prinzesz

monasek84
13. kvě 2010

prinzesz: ahojky 🙂 to jsi se za nama nemohla dockat, proto se ti zvedla teplota 😀 a kolik hodin si spala? nepila si vcera?

prinzesz
13. kvě 2010

spala som asi od 23 vkuse 🙂 az do 6 kedy si meriam, alkohol nepijem.. veeelmi malo.. neviem, mozno som sa viac prehadzovala na posteli alebo co.. no uvidime zajtra 🙂

monasek84
13. kvě 2010

prinzesz: no tak teda uvidime zitra, jestli to byl jen vykyv 😀 a ja dneska nemerila, jsem byla rada ze jsem vubec vylezla z postele 😀

deniiiii
13. kvě 2010

Kafickove ranko vsem 🙂
Monasek. tvuj obrazek me inspiroval 😀
Vcerejsi pohovor probehl dobre, musim rict, ze pan dr byl mily, coz je positivum, vice mene rekl, ze mame 10% uspesnost u Tese a nadhodil, ze mel pripad, kdy to jednomu pacientovi rozmluvil, ti adoptovali, ale pak ten pacient prisel a vynadal mu, ze to adopt. ditko zlobi a ze to preci jen mel zkusit..pak nas chtel objednat, to ovsem nevedel s kym ma tu cest 😉 ja se ho zacala ptat - chudak, na konci mi ho bylo lito 😎

prinzesz
13. kvě 2010

deniii, a to ste boli u koho? resp. v akom care?

draacik
13. kvě 2010

posielam nejake foto torticiek, snad to prejde

deniiiii
13. kvě 2010

Prinzesz: poslu ip

monasek84
13. kvě 2010

deniii: ahojky 😀 no jsem zvedava jak dlouho nam to budou trpet 😀 No a k jakemu zaveru jste dosli??? 🙂

draacik
13. kvě 2010

sakris, nejde mi poslat foto!!

draacik
13. kvě 2010

este raz teda...

draacik
13. kvě 2010

este

monasek84
13. kvě 2010

draacik: juuuu, krasne 🙂

draacik
13. kvě 2010

😎

skrecko
13. kvě 2010

dracik, velmi pekna 🙂

deniiiii: si jednicka, by som si pozrela jak si ho zusila 😀 . Tak aky je plan dalej? Cakate na Kociho? Tento vam liecbu neponukol? Robil muzovi sam nejake vysetrenia?

prinzesz ahoj

deniiiii
13. kvě 2010

Teda Draciku ty jsou krasny, Iriel ma silnou konkurenci 😀