Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

skrecko
14. kvě 2010

prinzesz, nic nejde hladko... len niekorym vyvolenym 😠

deniiiii
14. kvě 2010

Hromy, blesky, zdravim vsecky 😀
Prinzesz: vcera mi 10 min pred koncem prace prisla holcina v 8 mesici tehotenstvi, docela mi zkazila odpoledne 😉
Draacik.: ty se mas, jen tise zavidim, me se vubec nechtelo z pelisku 😎

monasek84
14. kvě 2010

prinzesz: ale no tak, ber to pozitivne, myslim ze ta laska atd ti potom cely ten boj vynahradi 😉

skrecko: to je klasika, ale my si pak aspon takovych veci vic vazime a nase deti tak budou stastnejsi 😉

deniiii: ty si sem vtrhla jak velka voda 🙂 ahoj 😀

Ted sem si objednala pizzuuuuu s mozzarellou a rajcatama, mnaaaaaaaaaaaam, tesiiiiiiiiiim 😀

deniiiii
14. kvě 2010

Monasek: Coooooooze pizzuuuu? Monasku, Monasku je 10 dopoledne 😀 😀 😀 leda, ze bys byla...moment.....uz to mam v Bostonu a vracela se z parby 😎 ze bys nam to zatajila? 😲 http://www.timeanddate.com/worldclock/

monasek84
14. kvě 2010

deniiii: vsak nez ji donesou, tak je 11 - cas obeda 😉 😀

prinzesz
14. kvě 2010

denii, ty si neskutocna!!! ty vsetko vies, tato linka nema chybu! ja som furt nevedela cas v inych krajinach a takto to bude easy..

monasek, inac aj u nas je zvykom obedovat tak okolo 11, ale dnes mi donesu rizky az o 11:30 hehe

skrecko
14. kvě 2010

monasek ma 3 minuty do obeda, prinzesz 33min a ja sa pokusim vydrzat do 12,00 😀 😀 😀

prinzesz
14. kvě 2010

toto mi prislo, celkom ma to pobavilo 🙂
Milý príbeh zo života:
V sobotu ráno som si privstal, potichu sa obliekol, urobil si obed a
pomaly odišiel do garáže.
Za svoj Jeep som zahákol príves s člnom a tešil som sa na rybačku. Keď
som však otvoril dvere garáže, zistil som že vonku fúka vietor o
rýchlosti 90 km/h. Zapol som si rádio a zistil som, že takéto zlé
počasie má byť po
celýdeň.
Išiel som teda naspäť do domu, v tichosti som sa prezliekol a znova
som vliezol do postele. Objal som ženu od zadu a tichým hláskom som
jej pošepkal: "Dnes je vonku príšerné počasie drahá, skoro ma
odfúklo".
Moja žena, s ktorou som mimochodom ženatý 2 mesiace, na to
odpovedala:"Predstav si, že ten môj blbec sa vybral v takomto počasí na
ryby !!!!!!!"

monasek84
14. kvě 2010

prinzesz: ze rizky 😀 ty ses takovej mlsoun jak ja 😀

skrecko: mam ti delat chute??? 😀

ando
14. kvě 2010

deniiii ještě hormy blesky přivolávej 😀 stačí že tu u nás leje jak z konve.....
no tak to já obědvám jak mám hlad..... v rozmezí 10:30 - 12:30 a bohuzel na dnešek nemám vůbec nic objednáno či nakoupeno, takže uvidíme jestli bude vůbec oběd
ale pizzuuuuuuuuu bych si dala
teda to je vtipný příběh 🙂 , ale ve skutečnosti bych ho teda zažít nechtěla

deniiiii
14. kvě 2010

Prinzesz: ha ha vyborny 😀
Skrecko: ja tak 108 minut, obidek kolem jedne

monasek84
14. kvě 2010

ando: to mas pekny obedovy rozmezi 🙂

ja se snazim obedvat ve 12, ale ne vzdy to vydrzim 😀

deniiiii
14. kvě 2010

ando: ja chodim k busu kolem pole a tam maji velkou zahradu s dvema mlaznivymi psisky, kteri stekaji uplne na kazdeho a jeste se vzdycky vynori z ruznych stran, aby kolemjdouci mel ten infarkt vetsi. Protoze tam chodim kazdej den, tak jsem jim zacala davat piskoty (ja vim, ze se to nema, ze by me majitel zabil, ale to se fakt kazdy den neda vydrzet) a ted ani nemuknou, kdyz jdu ja a vrti ocasy, dnes kdyz jsem sla kolem tak zahrmelo, byli schovany, meli strach, ale jakmile jsem zapiskala, tak pres hromy blesky pribehli, bylo mi jich lito, tak jsem jim dala i kus svaciny - tolik k mym vychovnym metodam, hromum a bleskum 😀

monasek84
14. kvě 2010

deniiiiii: to je presne jeden pripad, proc nechci aby nas pes mohl az dopredu k brance 😉 😀

skrecko
14. kvě 2010

deniiiii: ja tiez viem, ze sa to nema, krmit psov, ale urobila som to aj ja. Kupila som si takto susedovych psa. Je to este stena, ale nejaky krizenec s niektorou bojovou rasou. Pritom majitelia su totalni pacifisti, tak si viete predstavit, ako prebiehala od zaciatku vychova. Snazili sa mu len dohovarat!!! Este stale je strasne divoky, zlostny na ludi, ktori idu okolo a kym nespravili susedia vyssi plot, tak k nam chodil a robil bordel. Neviem si predstavit, ako by sme chodili domov, keby sme si ho "nekupili"

monasek: chute mi s pizzou teda nenarobis, to moc nemam rada, okrem toho mam dnes zvysky od vcera. Boli sme v restike a bolo toho strasne vela, tak som si na dnes usetrila. Mala som kuracie prsia so sladkokyslou omackou, cinskou zeleninou a ryzou. Teda ja som strasny frflos, ale toto bolo taaaaaaaaaaaaak dobreeeee 😵 😵 😵 😵

skrecko
14. kvě 2010

monasek: ja som inak normalne proti, ale na nas ako na susedov ho mali privyknut ti majitelia si myslim. A inak tiez by som asi zabranila psovi chodit az k branke.
Kolkych psov aj otravia takto.

prinzesz
14. kvě 2010

ja by som tiez svojho psa nepustila az k branke.. je to nebezpecne aj pre ludi 🙂

inac denii ja ked idem k mojmu gynovi tak tam tiez chodim okolo takeho psa co furt vybehne a zacne tak stekat, uz som tolkokrat skoro dostala infarkt pretoze ho skoro nebolo vidiet.. on sa len tak zjavi a skoci na branku a mna omyje 🙂 des..

no dnes si s tym obedom davaju nacas.. este furt nic! ale uz mam fakt hlad

skrecko
14. kvě 2010

uz aj mne skvrka v brusku, este 10min 🙂

ando
14. kvě 2010

no tak to Vám povím story ze včera 🙂 je k tématu. Máme papouška a MM byl doma a, že papouch nesmí lítat na lednici, protože tam okusuje zeď a hned jak tam vlítnul tak ho odháněl..... jenže on nemá kde jinde přistávat, tak jsem ho tam nechala a hlídala aby nekousal zeď.... no jo no to zase bylo haloooooooo, že jestli to takhle bude s našimi dětmi, tak potěš koště.... že vůbec nerespektuju MM povely 😎

krmit psi se nemá, ale já to dělám taky.... a když jsem byla malá, tak jsem strašně chtěla koně a myslela si že si ho udělám z našeho vlčáka, tak jsem ho neustále ládovala kostkama cukru 😉

monasek84
14. kvě 2010

tak uz jsem tu, precpanaaaaaaaaaaa 😀

skrecko: ja jsem taky ufrflana, ale pizzu muuuuuuzu 😀

a jinac, musim se pochlubit.... minuly tyden jsem preorganizovala jidelnicek (pravidelnost, mensi davky) a chodim behat nebo ven se psem a tak, pac musim shodit neco ze sve velrybi casti 😀 no a pointa meho pribehu je ta, ze jeste pred mesicem bych natlacila celooooooou ti pizzu a spokojene si chrochtala ale dneska jsem se dostala sotva do pulky a jsem prezrana a zbytek si necham na veceri 😀 no nic, to jen takovej muj zachvat radosti 😀 jo a rano jsem si musela zapnout pasek o dirku bliz 😀

monasek84
14. kvě 2010

ando: kolik pak vazil???? 😀 😀 😀 a jakeho papouska mate? 🙂

deniiiii
14. kvě 2010

Ja vim, ze se nemaji krmit, ale to bylo fakt o mrtvici, chodit kolem...me sice vitaji, ale na ostatnich si smlsnou! minule sla asi 30 m prede mnou pani, ktera tam asi normalne nechodi a ja videla, jak se schovali kazdy na jinou stranu, pockali, az dosla do pulky a pak na ni vybafli, chudak pani, skoro spadla z chodniku, nevim, jestli je venci, asi moc ne a tak se psici nudi a toto maji jako zabavu 😎
Ando: to je vsude stejny 😀 ja zas: zapominam zamykat branku, zavirat okno, jsem nedusledna pri zhasinani...ha ha ale jinak me ma rad 😉 myslim, ze protiklady jsou naopak prinosem pro deti, budou mit vetsi rozhled a budou tolerantnejsi, protoze od mala budou zvyknute, ze se veci daji delat pokazde jinak a rozmanitost a flexibilita je dobra do zivota 🙂
Skrecko: ja mam opacny problem, ze ja snim uplne vsechno
Monasku: to te obdivuju, ja to taky zkusila, ale u me funguje hodne jist - hodne se hybat. Nemuzu se zeptat do verejneho chatu kolik vazis/meris, tak alespon kolik je tvuj bmi http://www.vypocet.cz/bmi?
Muj 19.5

monasek84
14. kvě 2010

deniiiii: no ale podle fotky tobe neni zapotrebi s tim neco delat 😉 😀 a 19,5?? to ses podvizivena, ne????? 😀 😀 😀 muj 24 😖

deniiiii
14. kvě 2010

Monasku: do 25 je to norma, takze palec nahoru 🙂 ja to mam vsechno v zadnici, potrebovala bych to, co je dole, dat nahoru 😀

monasek84
14. kvě 2010

deniiiii: minuly pondeli jsem mela jeste 24,5 😀 😀 cil je pod 22 😉 s tema proporcema neverim 😉 s takovym BMI to nemuzes mit nikde 😉

deniiiii
14. kvě 2010

Monasek: prijed a ja ti ukazu 😝 jinak o vikendu chci jit po dlooooouhe dobe do kina, nevidela jsi Zeny v pokuseni?

prinzesz
14. kvě 2010

hehe moj je 20,57 ale ked som bola u sportoveho lekara tak mi to tiez robil ako tieto merania a povedal ze mam "len" pol kg tuku naviac.. to ma celkom potesilo 🙂 to ze je zle tuk v tele rozdeleny to je uz asi detail :D ono mam vacsi zadok.. aby bolo jasno...

monasek84
14. kvě 2010

deniiii: nevidela, ale vsichni rikali (i chlapi) ze to je parada 😀

prinzesz: kazda si stezujete na zadek 😀 😀

deniiiii
14. kvě 2010

Prinzesz: na te fotce mas super postavu jak dole tak nahore 🙂 ja proto davam fotky pouze HORNI pulky, i kdyz tak premyslim, Kuky mi je taky podobny 😀 😀 😀

monasek84
14. kvě 2010

deniii: mas tak velkou hlavu???? 😀 😀 😀 😀