Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

ando
14. kvě 2010

no byl normální, on to vyběhal 🙂 a ani mu ve stáří z toho nevypadali zuby.... máme amazoňana oranžovokřídlího, je to takovej strejc, není ručně dokrmovanej, takže rukou se bojí, ale mluví
deniiiiiii ty máš vážně odkazy na všechno 😀 moje je 21,51 a ty jsi vážně podvyživená a taky nevěřím, že někde něco máš 😉
monasku gratuluju k hubnoucím výsledkům, já na tohle nemám vůli, strašně ráda jím a chtěla bych v neomezených množství, ale nejde to protože jsme zase líná se hejbat... ale s postavou jsem spokojená, jen bych nemusela být občas těhotnej mravenec ( tak mi říká MM), to se pak nemůžu divit, že si okolí myslí, že jsem těhotná 😎

deniiiii
14. kvě 2010

Monasek: ja prave nevim, jestli je to film i pro mm, ale odmitam jit na nejaky dokument o druhe svetove 😠

monasek84
14. kvě 2010

deniii: no nevim, kamosky co byly s chlapama, tak rikaly ze si to chlapi chvalili 😉

ando: sakr, to jsem tu nejvetsi bacula jak tak ctu 😀 a co se tyka vule, tu ja mam, s timto problem nemam 🙂 kolikrat mi MM rika, ze by nevydrztel to co ja (neco si nedat nebo tak) 🙂

ando
14. kvě 2010

je i hclapi se prý u toho filmu bavěj...... já taky na nšj chci jít, ale u nás na něj nekoupili licenci a v okolí bylo beznadějně vyprodáno, tak možná až v druhém kole nebo do Prahy.....
hele vy hubeňouři, vy tak řešte velký zadky
moni hodně zdaru při hubnutí a opatrně....

deniiiii
14. kvě 2010

Monasek: velka hlava - velky mozek 😉
Ando: to je presny, ja kdyz mam pred ms ci pri, tak mam to bricho o pulku vetsi, kamarad se me minule zeptal, jestli jsem tehotna nebo jsem somalskym ditetem 😅

prinzesz
14. kvě 2010

moje kolegyne na to boli tiez a veeelmi to chvalili a tiez boli s muzmi a ze vyborne.. takze aj ja sa chystam uz celkom dlho ale akosi sa neviem odhodlat 🙂

monasek84
14. kvě 2010

ando: ja uz mela rezervovany listky asi 6x, ale ani jednou jsme to kvuli necemu nestihli 😒
diky, uvidime jak to pujde ;) a jedine opatrne, nejsem sebevrah a hlady se rozhodne trapit nehodlam 😉

monasek84
14. kvě 2010

deniii: tak pak je vsechno v poradku 😀

deniiiii
14. kvě 2010

Monasek: muzes mi nejakou pevnou vuli poslat, ja jsem taaaak lina a misto, abych si naridila, ze budu delat to a to, tak si reknu: no jasne, jen si odpocin, prace etc pocka, tady mas slaninu a penu do koupele 😉

monasek84
14. kvě 2010

deniiiii: eeeeeeeehghhhhhhhhhhhmmmmmmmmm.... poslala jsem 😀

draacik
14. kvě 2010

ja uz mam obedik tiez za sebou a torticky tiez hotove, takze uz len pockam na MM a zacneme vikednovat 🙂
na zeny v pokuseni sa tiez chystam, ked to budu u nas davat, ze je to vraj bomba....

draacik
14. kvě 2010

hmm.....mozno by sklenicka cerveneho vecer nebola na skodu...

skrecko
14. kvě 2010

my sa tiez chystame do kina, tento mesiac by sme mohli ist skoro na kazdy film, chcem vidiet novy suboj titanov, imaginarium sme uz presvihli este vo filmklube budu davat Prelomit vlny. Bude uspech ked stihneme aspon jeden film.

no a k tomu BMI, normalne mam asi 21,7 ( 😕 ) ale den pred MS mam uz len 20,8 😵 😵 😵
inak teraz uz dlhsie pravidelne nesportujem, ale podarilo sa mi schudnut skor upravou stravy, cvicenim nie.

monasek84
14. kvě 2010

draacik: hmm, dobry napad s tim vinkem 😉

skrecko: ty kdybys mela mou vysku, tak mas stejne BMI jak deniiii - podvyziva 😉

draacik
14. kvě 2010

mne orbitrek uz dlho lezi ladom, kolieskove korcule tiez, ...ako som teraz doma, tak som riadne zlenivela na sport a to som kedysi pravidelne sportovala ach jooo

monasek84
14. kvě 2010

draacik: no ja se na korcule uplne tesim 🙂 jen cekam az tu nekdy prestane prset 😒

skrecko
14. kvě 2010

monasek, to tak skoro nebude

monasek84
14. kvě 2010

skrecko: nestras 😉

deniiiii
14. kvě 2010

Skrecko: chodite kazdy mesic do kina? ja spis divadlo, na Prolomit vlny jsem byla nedavno v Rokoku, vyborne, Bess, Jan a Dodo vynikajici herci (Hynek Cermak, Dana Batulkova, Lucie Pernetova)
Draacik: ja jsem dostala brusle jako darek a zjistila jsem, ze to je jediny sport, na ktery jsem uplne leva, byla jsem 2x, pak mi to ucili a porad se bojim echech

deniiiii
14. kvě 2010

Monasek: krome pevne vule mi posli i nejaky typ na ty brusle, jak zastavujes?

skrecko
14. kvě 2010

deniiiii, kazdy mesiac nechodime, ale niekedy mame obdobie, ze chodime dost casto. Minulu zimu sme boli kazdu chvilu, aj vo filmklube vtedy davali vselico dobre 🙂

monasek84
14. kvě 2010

deniiiii: no brzdou, ne??? 😀 ze zacatku sem se taky hodne bala, ale pak uz to slo, jen ted po zime nevim 😀 ale zastavuju klasicky ze brzdim patou 😉

skrecko
14. kvě 2010

deniiiii: este by sa dalo zastavit tak, ze sa prasknes o zem, tak by som to asi riesila ja 😵 , ale to potom chce velmi dobre chranice

monasek84
14. kvě 2010

skrecko: deniiiii: no a nebo o strom, jestli je moznost 🙂 a nebo o manzela 😀

draacik
14. kvě 2010

monanes: toto leto by som ich chcela riadne prevetrat, ale fakt to pocasicko nic moc
deniii: v divadle som ja nebola ani nepamatam, ....kino mame viac po ruke
ja tiez neviem zastavit na bruslach, trava to istiii....brzdu tam mam na okrasu 😉

monasek84
14. kvě 2010

draacik: no uvidime, kdyz tak budeme letos jen plavat 😉

deniiiii
14. kvě 2010

Dnes mam v praci pohodicku, akorat tu musim byt do 6 😠 nasla jsem http://www.hry-online.com/hry-online-logicke-22... uz to hraju pul hodky, je to navykovy! 😒

monasek84
14. kvě 2010

deniiii_ nesnasim kdyz davaji porady na patek

monasek84
14. kvě 2010

tak utikam vikendovat, takze vsem krasny vikend a v pondeli zase tady 😀

skrecko
14. kvě 2010

papa kocky