• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Azoospermie. Co s tím?

9. srpna 2017 
kraasny a pohodovy vikend prajem, ahojte
14. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda kočky,
ani jsem Vám v pátek nestihla popřát příjemný víkend a už bude za námi, tak ať Vám aspoň uteče pracovní týden a máme zase pátek odpoledne :grinning:
jinak zjišťuju, že jsem i kulturní barbar.... v divadle jsme nebyli ani nepamatuju a s kinem je to taky dost bledé
in-line brusle miluju, je to moje nejoblíbenější sportovní aktivita. Když je pěkné počasí jedu z práce dom na bruslích, je to cca 10km po úplné rovince... brzdím brzdou nebo druhou bruslí v Téčku nebo to jistí vše okolo, tráva, strom zábradlí atd. :slight_smile:
no v tomhle hnusným počasí myslím na Iriel jak se vyhřívá na dovče :dizzy_face:
Mějte se fajn a snad bude zítra chvilka, že na Vás junknu......
16. kvě 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko kocky!
Ako pise Ando, uz cakam piatok :dizzy_face:
A ktovie ako sa mala Iriel, dufam, ze tam bolo krajsie pocasie ako u nas!
17. kvě 2010 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
17. kvě 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, ja taky cakam piatok :slight_smile:
17. kvě 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky, jak jste se mely o vikendu?? u nas pohoda, v nedeli jsem byla sama doma, tak jsem stihla konecne poklidit :grinning: a jinac, cekam MS a PMS nikde, nejakej divnej cyklus :grinning:
17. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejak tu nikto nic nepise, ale ja som dost busy dnes, este toho musim tolko stihnut a o 16 bezim, dnes vecer idem ku gynovi

u nas vikend tiez pohoda, nic extra sme nerobili :slight_smile: vacsinou lezing :slight_smile:
17. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
prinzesz: ma oblibena cinnost :grinning: tak pracuj, at stihas :wink:
17. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
monasek, ja cakam zajtra a PMS tiez nikde, tak dufam, ze to nemam nejake "pokazene" :frowning2:
v sobotu sme upratovali a vcera som mala mat stretko s tehulami, ale nakoniec sa zrusilo, takze sme boli doma, len lenosili cele poobedie, pozerali dvd, citali, maskrtili, pozerali, citali, maskrtili.... a stale dokola :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
skrecko: no to bude asi tou pozitivni nalado tady, ze PMS nechodi :wink: takze taky prijemny vikendik, tak to ma byt :grinning:
17. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja neviem holky, ja mam PMS uz tyzden.. a prsa ma furt a furt bolia.. tak si myslim ze v stredu to prejde a vo stvrtok pride ms :slight_smile: no uvidime co povie gyno dnes.. co uvidi..
17. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
prinzesz: aby ti nerekl, ze tam mas malou fazulku :grinning: jinac to by byla jaka haluz :wink:
17. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
prinzesz, drzime palce, snad to mas len silnejsie prejavy tento mesiac. U mna to je tiez niekedy strasne a niekedy ani neviem
17. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
skrecko: prinzesz si to proste tento mesic asi vybrala i za nas :wink:
17. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si to myslim, ze mam aj tie vase priznaky tak si to od..one :slight_smile: sak pockajte buduci mesiac to bude mat niektora z vas.. a ja budem ok :slight_smile: ono obcas sa mi to stava ze to mam od ovu az po ms.. nie je to casto ale stane sa..

monasek, ja si skor myslim ci nebudem s tebou sudruzna a nebudem mat aj ja to PCO, to ma asi klepne.. ale min. rok som nemala nic.. ale to sa moze hoc kedy zjavit nie?
17. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
prinzesz: no ja si myslim, ze si to pekne odskacem :grinning: no bud PCO a nebo endometrioza (tu ti ale na ultrazvuku nezjisti)... vsak uvidis vecer. A myslim ze PCO vzniknout muze, je to vlivem hormonu, takze nepredpokladam ze by to bylo vrozeny nebo tak...
17. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:,
teda jaké hrůzy to tu při pondělku řešíte? :confused: nic si nepřivolávejte stačí to co máme :sunglasses:
pro nás nastávají akční dny... dnes odpo MM u androloga a já zítra na vyšetření. Už včera večer jsem byla jak malá a staršně se těšila, že to bude vzrůšo, že budeme vědět víc info , co a jak..... jen manža to nesl těžce, že na to kvůli mě musí myslet a děsit se co bude :frowning2: a to jsem nechtěla... jenže pro mě je dobrá jakákoliv informace, já potřebuju spoustu dat a jsem spokojená
17. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ando: no jen pozor na toto "teseni"... pak byva clovek zklamanej, bud z pristupu doktora, nebo z toho ze se nic noveho nedozvi a nebo z toho ze "udelame jeste tyto testy ktere trvaji 2 mesice a pak uvidime" :wink: nechci ti to teseni kazit, jen te pripravuju :slight_smile: ale uvidis, mozna to bude uplne jinak :wink:
A jinak ahoj :wink:
17. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ando: a v mem pripade neprivolavam, privolalo se to samo :angry: :frowning2:
17. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
btw: jinac od tematu, vsimli jste si jak dlouho nam nechali tyto avatary?? :grinning:
17. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ando, typicka zena :wink: pred tym nez ide chlap k toktorovi netreba moc o tom hovorit. Ked bude potrebovat tak zacne sam, alebo sa ta spyta. No ale aspon niekto sa dnes, zajtra o kustik posunie. Netrpezlivo budeme cakat co nove.

monasek, aby si to nezakrikla :grinning:
17. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
skrecko: suuuuuuuuuhlas :wink:

i kdyby, uz toto je uspech :D
17. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdraviiiiiiim vsechny, kdo odvazne celi pondelnimu nasazeni eeeeeeee :slight_smile:
U nas vikend v pohode, v sobotu jsme byli na vylete na Certovych hlavach a Kokorine, v nedeli jsme dopoledne lenosili, po o prijeli kamaradi a vecer jsem byla poprve na trampolinach - to bylo vyborny, vrele doporucuju na odreagovani :slight_smile:
Skrecko: co ze jste to delali, kdyz jste "maskrtili" - moje fantazie pracuje na plne obratky :grinning:
17. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniii: ahojky :grinning: ty mas ale bujnou fantazii :grinning:
17. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj deniiiii: maškrtiť znamena papt nieco dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vacsinou sa mysli sladke Co si myslela ty?
17. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monasek: jen nerikej, ze tys to vedela :wink:
Skrecko: navzajem se skrtili :grinning: :grinning: :grinning: popripade vzali mamu a tu ma-skrtili :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniiii: ja ti uz ani nevim :grinning: uz je to tak davno co jsem se zacala pravidelne stykat se slovenstinou :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musim to povedat muzovi, ten sa bude smiat. Tie rozdiely medzi nasimi jazykmi nie su velke ale niekedy vzniknu čarovné nedorozumenia. :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
skrecko: no to mi povidej :slight_smile: bavili jsme se na tom asi rok, nez jsme se jaks taks jazykove sladili :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale my slovaci sme s cestinou predsa len lepsie - pozerame vase televizie, tak trenujeme. Ale vy v cechach asi velmi nase nepozerate. Alebo sa mylim?
A co prinzesz? Ti su tiez zmiesani.
17. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek