Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

skrecko
18. kvě 2010

no este sa neprihlasila, dufam jej bolo dobre. myslim na nu aka bola znechutena z prace. Teraz som aj ja. Ale vikend to asi nespravi. Chcelo by to vypadnut na dlhsie. Alebo zmenit miesto 😵

monasek84
18. kvě 2010

skrecko: tak treba jeste odpociva 😉 ale no tak, to je to take zle?? :( to me mrzi :(

skrecko
18. kvě 2010

monasek, to prejde, ale caka ma tu hrozne obdobie, vela roboty a este k tomu su vsetci blbi
sak iriel sa ohlasi, dufam nam popise o tom super luxusnom ubytku, co sme my ani vo filme nevideli 😀 😀

monasek84
18. kvě 2010

skrecko: a predpokladam ze ani neuvidime 😀 ach jo, kez by ti clovek mohl nejak pomoct... 😒

skrecko
18. kvě 2010

monasek, to radsej nechci, aj sekretarka sa mi ponuka stale. Ste zlate, ale toto uz je taka motanica, ze sa v tom sotva vyznam ja 🙄 Staci, ze to nici mna. No sak bude zas lepsie. Ale o tomto projekte uz ma caka dalsi a snad este horsi.
no a kde su dnes ostatne baby, prinzesz pracuje, draacik a ando u lekara, ale kde je napr. deniiiii? Nema dovolenku 😠

monasek84
18. kvě 2010

skrecko: mno jo, tak nezbyva nez poprat hodne stesti 😉 nevim kde se nam kocky toulaji :( a o dovolence nic nerikala, tak asi ma taky moc prace :-/

deniiiii
18. kvě 2010

Hola budouci obryne Stani 😀 vcera jsem poslouchala Cimrmana 😉 joj to mam prace fuuuuuuuuuuuuuj
Ando: vitej do klubu, nam take rekli ty same procenta (a to mm nemel kortik.mast...jinak semeniky tvojeho m, mm a skr.m. jsou stejne 😉
Prinzesz: to je bezva, ze ti nic nenasli 🙂
Ja bych ty vajicka darovala, kdyz uz by je nemohli pouzit pro nas, tak at se z nich tesi nekdo jiny...
Holciny posilam Vam ip

monasek84
18. kvě 2010

deniiii: no ahoj 🙂ˇsouhlasim s tema vajickama 🙂

monasek84
18. kvě 2010

deniiii: ad IP - vyborne zpravy 😉

deniiiii
18. kvě 2010

Skrecko: Nemam dovolenou, ale hned bych ji brala 😠 dnes jsem tu mela: pana Sileneho, slecnu Nadhernou a pana Kafku aspon ty jmena me pobavily 🙂

deniiiii
18. kvě 2010

Monasek: ju 🙂 ja mam hlad, jdu se rychle namaskrtit, za pul hodky zase facha bleeeeeeeee

monasek84
18. kvě 2010

deniiiii: to vypada ze s tim "zranim" budeme resit stejny veci 😉 tak ja si jdu pro kavu teda 😀

monasek84
18. kvě 2010

utikam, krasny zbytek dne vsem 🙂

skrecko
18. kvě 2010

pa zajtra

deniiiii
18. kvě 2010

mejte se pa

skrecko
19. kvě 2010

dobre ranko!

monasek84
19. kvě 2010

dobre ranko 🙂

draacik
19. kvě 2010

krásne ránko

draacik
19. kvě 2010

vcerajsia kontrola u endokrinol. dopadla dobre, vsetky hormony mame v norme, sono tiez ok, tak to vyzera, ze sme obaja zdravi ako repy 😨 🙂

skrecko
19. kvě 2010

draacik, to je super 🙂

draacik
19. kvě 2010

tak teraz objednam MM na kontrolu u urologa a mozno budeme zasa potom o nieco chytrejsiiii
skrecko: diky 🙂

monasek84
19. kvě 2010

draacik: tak zase nejake dobre zpravy 😉

iriel
19. kvě 2010

Ahojte, copak je noveho? Ja jsem si dovcu baaajecne uzila, 27-30C, velkej bazen, projizdka lodi po Bosporu, vsechny velke pamatky jsme stihly, proste parada 🙂

Udela mi nekdo shrnuti, co je tu noveho, prosim?

monasek84
19. kvě 2010

iriel: ahojky, tak te vitam zpet v zime, v desti a v realite 😉 jsem rada ze jste si odpocnuly a uzily jste si to 😉

iriel
19. kvě 2010

Rovnou jsem jeste dneska rano a vcera vecer stihla udelat dvojdort 🙂 Tak posilam...

skrecko
19. kvě 2010

ahoj iriel: no tak si spat, sa tesim, ze si sa mala dobre, sme ta aj spominali 😉 nejake zhrnutie, co si tak spominam- deniiiii boli u dalsieho lekara, andovci boli v pondelok v utorok po vysetreniach, tak cakame na spravy, draacikovci maju v poriadku endokrinologiu, ja s monaskom vsetko po starom. Dufam som na nic nezabudla, doplnajte ma 😀

deniiiii
19. kvě 2010

Krasne ranko vsem 🙂
Iriel: ten je krasny!
Draacik: to je bezva, hura hura
Monasek, Skrecko: Kuk 🙂

monasek84
19. kvě 2010

skrecko: asi ne, vesmes jsi to shrnula dobre 😀

deniiiii. Ahoj Kuky 😀

deniiiii
19. kvě 2010

Tak jsem si rikala, ze se potrebujeme pobavit a positivne motivovat 😀 navrhuju tipovat, kdo v kterem mesici porodi (na roce nezalezi), poslat mi to do IP, ja to pak natahnu do excelu a udelam tabulku a statistiku a poslu zpet (naprosto nahodne tipy, ale co vy vite, pokud si nahodou vsech sest tipne, ze Monasek porodi v lednu, je to jenom nahoda?! 😎 .
Bylo by nas 7 statecnych 😉 (jestli jsem nekoho zapomnela prihlaste se): Ja (J), Skrecko(S), Monasek(M), Iriel (I), Andy (A), Draacik(D) a Princezs(P). Kazda mi poslete vase tipy napr. M - leden etc. A ted ta motivace: te, ktera se strefi, poslou ostatni darek, rekneme do 5E. Dam priklad: Monasek porodi v lednu (promin Mo, ze te porad davam za priklad), Ja a Skrecko si tipneme leden, ale ostatni se netrefi. Tzn. ze ja a Skrecko dostaneme kazda 5 darecku, Monasek nic (ta bude rada, ze porodila a ta co porodila nemusi posilat darek, ten porod je ji odmenou ha ha ), ale zbylych 5 posle mne a Skreckovi kazde jeden darecek 😀 Co vy na to?

deniiiii
19. kvě 2010

Uz me stve, ze kolem mne porad vsichni rodi a ja jim musim davat darky, melo by to byt tak, ze ty, co nerodi, by je mely dostavat 😀