• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Azoospermie. Co s tím?

9. srpna 2017 
deniiii: ony urcite jen praci predstiraji :wink: :grinning: a pak tu mame kolegyni ktera zas porad "jezis, letos zase jedemena dva tydny do Bulharska, uz me to fakt nebavi... " :angry:
19. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny, děkuju za IP :slight_smile: ... já nestíhám, dnes tu mám kontrolu na personalistiku......tak pak až bude klidněji Vám odpovím a dočtu
19. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tipy odeslany, praci nepredstiram, jsem zavalena po dovce, faaakt :grinning: V patek budou fotky, tak par poslu, fotila jen kamaradka a ta hned jela do Barcelony a vrati se az zitra vecer..
19. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
monasek, my nikam vacsinou nechodime na dovolenku do zahranicia, tak sa nas ani nikto nepyta :grinning:
19. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
iriel: ja vim, vsak jen rypeme :slight_smile: na fotky se tesim :wink:
19. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
skrecko: ja co jsem na SK tak jsme taky jeste nebyli ale aj tak se porad ptaji :grinning:
19. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja jsem se tu taky tak blbe ptala :sunglasses: Ale to je proste tim, ze my zas jezdime a i vsichni kolem nas, takze je to takova obligatni otazka. Ale letos to stejne bude jen do vychodnich Cech, maximalne s vyletem do Polska :grinning:
19. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
monasek, chcelo by to nejaku svadobnu cestu :wink:
19. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
skrecko: ted sem malem spadla pod stolicku :grinning:
19. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to akoze preco? mam zavolat tvojmu chlapovi? :angry: :angry: :angry:
19. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
skrecko: nejsem si jista ze by to k necemu bylo :wink: :grinning: vsak ho nechame, on si to promysli :grinning:
19. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozno ta prekvapi :wink:
19. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skrecko: ja jsem pro monaskovcovi zavolat a rict: ahoj, jen jsem ti chtela nadiktovat telefon a adresu, abys vedel kam mi poslat oznameni :grinning: to by me zajimalo, jak by reagoval :sunglasses:
19. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
skrecko: MM??? :grinning: chi chi :grinning:
19. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniiii: no jeste ty se pridavej :grinning:
19. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
monasku: skrecko ac je jindy vstricna a mila :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se zasekla, jake je tvoje oblibene cislo od 1 do 12?
19. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniii: 4 :grinning:
19. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dikys :slight_smile: Skrecko - z Monaska si vem priklad, jde to a bez muceni! :grinning:
Tak ted uz jenom Andy, ale uznavam, ze toho ma dnes hodne, Andy nez pujdes domu prosiiiiiiiiiiim posli mi ty tipy
19. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniiii: ja jsem naucena, ze musim poslouchat :grinning:
19. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monasek: to mas blby, vzhledem k tomu, ze mas pesana, kde musis davat rozkazy ty :wink: jenom si delam srandu, cetla jsi Bajecna leta pod psa, tam je hezky napsany jak Kviduv otec trenoval vlcaka :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniiii: necetla, jen videla :slight_smile: a nasemu pesanovi rozkazy davam, nekdy i nekolikrat po sobe :grinning:
19. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monasek: knizka je lepsi (i kdyz tentokrat se jim i filmove zpracovani podedlo), dnes jdu na Origami od Carlose Be http://www.divadloungelt.cz/program.html
19. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chcem ist v nedelu do kina, na suboj titanov. Ten stary film bol moj oblubeny ked som bola mala, tak som zvedava ako to prerobili
19. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniiiii: tak knizka je skoro vzdycky lepsi :slight_smile: clovek se vic dostane do deje :slight_smile: kdyz sem byla mensi tak sem hodne cetla a pak nejak nebyl cas a ted sem zas zacala, uz mam nejakych 8 knizek od podzimu :slight_smile:

skrecko: no nevim nevim, jestli nebudes zklamana, vis jak to je :wink:
19. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozno budem, ale aspon ostane ten stary film pre mna the best
19. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
skrecko: to je pravda :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kocky, pomaly mi to dnes konci, uz sa balim, tesim sa zajtra na vas! pa
19. kvě 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zasa som tu mala poobednajsiu abseniu, bola som si uzit na kozmetike, zasa budem kraaasna... :wink:
skrecko: doporucujes tych titanov???
tak papa a zajtra nakuknem zasa
19. kvě 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano kocky!
draacik: doporucit ich este nemozem, poviem ti az v pondelok, dufam sa nam podari do toho kina ist. No ale ak si nevidela ten povodny film, tak ten doporucujem urcite. Myslim, ze bol velmi vydareny - a na tu dobu to bol asi vrchol efektov. :slight_smile:

monasek, prinzesz: vcera MS, a vy ako?
20. kvě 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano damy :grinning:

skrecko: ahoja :slight_smile:ja cekam start zitra http://www.fertilityfriend.com/home/288372 to vypada, ze ten kontryhelovy caj fakt zabral :grinning: to by byl muj prvni 28-dnovy cyklus od vysazeni HA (to uz je skoro dva roky ) :grinning:
20. kvě 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek