• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Azoospermie. Co s tím?

9. srpna 2017 
NO ZAS BUDETE ČEKAT TAKY NA VÝSLEDKY..ale aspon něco.
Baronku kolik že ti vlastně je?

Jo a stěma myšlenkama jsme na tom stejně.
5. srp 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je mi 29 a půl a manželovi 35
5. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás 30 a chlapovi 34.
5. srp 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca Já si připadám, že mám nejvyšší čas, nechci být stará máma :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful:
6. srp 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baronku no mě zas štve,že malýmu už je 7 let..chtěla sem tak aby byly max po 4 letech od sebe. :angry:
No nedá se nic dělat..snad už to bude brzy..i když dřív než bude Vilémkovi 8 ..to taky nebude. :confused:

Tady je zas hnusně.A to jsme plánovali gril..burza tu je zítra a má být zrovna hnusně.
6. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca u nás je taky škaredě, pořád prší :pensive:
6. srp 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca Ahojky, tak dneska jsme byli na genetice. Udělali si pouze větev rodin ani na věky se neptali :sweat_smile: Výsledky řekli, že budou za tři až čtyři týdny. Ptala jsem se jich, jestli je možný, aby se to protáhlo a řekli mi že ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Alespoň se to trochu hýblo dopředu :sunglasses:
10. srp 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baronku ahoj.
No mě řekli minimálně měsíc..
Ale je to fuk,důležité je,že to už bude hotové. :slight_smile:

My byly dnes zase v lese,tak jsem dělala smaženici a ještě obalovala,suším po 3 letech -konečně zas k něčemu prospěšná suška,a mrzáček to jistí.
10. srp 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca Tak to já dávám houby radši do mrazáku, připadají mi v jídle potom chutnější než sušený :slight_smile: Sušičku taky máme, ale zatím jsem jí moc nevyužila. Teď mě taky napadá, že musím najít švetky, co jsem sušila loni, ty už budou asi plesnivět :astonished: :sweat_smile:
10. srp 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO já právě na mrazak jako dávám,ale ne moc..a zase využiji víc sušené.

Teda a švestky bych si dala taky hmmmm.. :slight_smile:

Pomalu se jdu ukladat ke spánku.Dobrou.
10. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca Je pravda, že sušený houby se i líp uskladňujou, co? Teď jsem četla na arťácký diskusi, že v Artu mají do konce srpna úplně plno, tak se bojím, aby to tak nebylo i v září. Asi tam příští týden zavolám a domluvím se na polovinu září a budu doufatm, že ty výsledky z genetiky už budou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
11. srp 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak to rozhodně..
Já musím čekat na vysledky genetiky a teprve pak se můžu objednat na konzultaci. :unamused:
11. srp 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca Takhle mi to taky řekli, ale pak nechci čekat další měsíc na objednání :angry: To mi přece nemůžou udělat, to by ze mě už byla troska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No řeknu ti,já sem dnes cela taková na měkko..A nejraději ,kdyby to šlo bych začla třeba ještě dnes se stimulkou.. :pensive:
Já si myslím že u nás to jistí asi až ten říjen.Že vysledky budou v září a těžko stihnu všecko i s objednáním ještě v září.Takže za mě asi říjen.. :angry:
11. srp 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca Jestli ty počítáš s říjnem, tak já s listopadem, my nemáme za sebou ještě ani vyšetření u urologa, ale ten je přímo v Artu, tak by to mohlo jít rychle :astonished: Doufám :astonished: Se stimulkou bych taky začla nejradši dneska :dizzy_face:
11. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsou jen výpočty..třeba se něco namane a bude to ještě déle.
Lituju,že sem stim nezačla už v květnu..např.Jenže kdo to mohl vědět,že se to tak protáhne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca Mně taky mrzí, že jsme to nezačali řešit po roce marného snažení, protože jsme ztratili celý rok. Určitě to ale všechno dobře dopadne a mimča se dočkáme :sweat_smile:
11. srp 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Játi mám nějak pocit,že mě z toho všeho už šlehne..

Navíc já sem i ujetá co se oblečků,kočárků týče a pořád koukam a sem tam i nějaký hadérek koupím.. :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca Já taky koukám na oblečky, ale radši nic nekupuju, abych to nezakřikla :frowning2: Ale někdy mám nutkání jít přebrat na půdu věci po synovcích, co mi tam vozí segra :rolling_eyes:
11. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Jo a taky jsem se rozhodla, že si začnu psát deník :grinning:
11. srp 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen z mmb občas koupím--sbírám totiž medvídka pú a tygříka víš.Tak když na něco narazím a líbí se mi to,tak to koupím.
Na pověry moc nedám.Kočár jsme taky kupovli ještě kluk nebyl na světě a ok.. :slight_smile:

No hlavně aspon nějaký ten albumík zde na MK..aby člověk aspon něco věděl.Já tam mám taky zaklady o sobě. :slight_smile:
11. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca Jé, tak to je moc hezká záliba :sunglasses: Já na pověry taky nejsem, ale není stoprocentní, že nám to vyjde, tak radši nic nekupuju :pensive:
11. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baronku jo zaliba..občas to leze do peněz..ale některé kousky co sem našla-z nich mám fakt radost.A doufám,že se zadaří a mímo to unosí. :grinning:

My tu azoo přemůžem--at už jakkoliv. :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
11. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca vzhůru do boje :grinning: :sweat_smile: :sunglasses:
11. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský, tak jaký byl víkend? U nás dobrý, v sobotu jsme dělali dříví, modřiny mám jen tři a pěkně mě bolí záda. Pak jsme se šli odměnit do hospody a trochu jsem to přehnala, takže v neděli jsem byla jak zpomalený film :grinning: A dneska se nemůžu nějak rozkoukat :sweat_smile:
16. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOJ,víkend nic moc..A ddnes taky --jen prší ,chladno,žádné léto. :unamused:
17. srp 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca neboj, o víkendu se má počasí vylepšit :grinning: Nejsi ty nějaká smutná? :astonished:
18. srp 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baronku jj poslouchala sem včera výjimečně předpověd,že by mělo být teplo..
Smutná trošku možná jsem--problémy a starosti.
Chlap od povodní nemůže do práce-zatopilo to lom,a jelikož podniká,tak vlastně naše obživa ted stojí a je to sakra znát.A to ,to mají otevřít až v září.
K tomu všemu se nám sere auto-o víkendu nás málem nechalo v lese,ale naštěstí to dal muž tak nějak do kupy,že to jede,ale není to vončo.Asi motor---
Před námi škola,ivf,různé poplatky a já se vtom plácám..Klasika no. :frowning2:
18. srp 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca Tak to chápu, když se něco sere, tak se to sere, co? Určitě se to ale zlepší. S tou prací je to hrozný, u nás se před rokem zavírala jedna celá fabrika a těch lidí mi bylo hrozně líto. Ale pořád si musíš říkat, že je na tom někdo ještě daleko hůř :sweat_smile:
18. srp 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baronku no budiž..já sem odjakživa pesimista.A honí se mi hlavou např věci jako jak zaplatit nájem na září..atd... :rolling_eyes:
18. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek