Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

kacula87
5. srp 2011

@lucishek007 Lucíku co se stalo?? 😲 Neříkej, že se nic nenašlo to není možný!!!

cipisek666
5. srp 2011

@lucishek007 to mně mrzí..i když jsem to tak nějak podle neaktivity čekal.....držte se, oba!!!! On čas něco vymyslí 😉

simona80
5. srp 2011

@lucishek007 moc mě to mrzí. Ale uvidíš - třeba není všemu konec.

simona80
5. srp 2011

@cipisek666 a co ty? co ty vymýšlíš dál?

cipisek666
5. srp 2011

@simona80 no čekám až mi dojdou ty výsledky HP na papíře...pak se objednáme do toho Caru - teď má manželka dovču, tak to neřešíme - měsíc už nás nezabije 😀 😉

heh jinak se u své matky teď dozvěděla, že její ex čeká dítě....trochu mně to rozhodilo,ale co už 😔

simona80
5. srp 2011

@cipisek666 - nesmíš se nechat tím zdeptat. Navíc podle toho co jsi psal, tak s jejími rodiči jste na štíru - tak vydrž - taky se dočkáte

cipisek666
5. srp 2011

@simona80 jj jsme.....a dokážu si představit co by asi bylo, kdyby se dověděli "že už tak neschopný chlap" (v jejích očích) nemůže mít děti..... 🙄 😢

boruuvka
5. srp 2011

@lucishek007 ...mě to napadlo, když si hned nenapsala....jak to?...to je v pr... 😢

lucishek007
6. srp 2011

@kacula87 nevím ☹ oba sme věřili, že se aspoň něco najde,ale prý vůbec nic ☹

lucishek007
6. srp 2011

@cipisek666 ono není co vymýšlet, nikdy nebudeme mít nás dvou vlastní miminko... ale vám to určitě vyjde 😉

lucishek007
6. srp 2011

@simona80 už nemám čemu věřit... tomuhle sem věřila... věřila sem, že se něco najde a zase nic... nemám už čemu věřit... nikdy už nebudeme mít vlastní miminko

lucishek007
6. srp 2011

@boruuvka v pr... je slabé slovo ☹ prostě nám není souzené být šťastní ☹

simona80
6. srp 2011

luci já vím že ti to bude znít hodně blbě a naivně. Ale co když jinde může někdo zkusit operaci znovu? třeba najde... Nevím jak bych se zachovala na tvém místě. Ale můj muž je rozhodnutý že v případě kdy nevyjde operace (zhruba koncem října) tak chce zkusit ještě jednu - v jiném zařízení.

kacula87
7. srp 2011

Luci možná hledali na špatném místě a zrovna TAM třeba nebyly. Já bych to zkusila ještě jednou, ale na jiném místě. Nebo řekli ti třeba ktomu něco, že jako máte jíst léky nebo tak něco?

simona80
7. srp 2011

@lucishek007 Luci přesně tak. Neříkám že je šance že jinde najdou... Nám Kočí přímo říkal, že je důležité správně hledat. Říkal, že oni našli spermijky i přestože v předchozích dvou carech nenašli nic. Nechte to trochu přebolet a zkuste vymyslet co dál

lucishek007
8. srp 2011

@kacula87 nevím jak hledali, prý brali 6 vzorků z každého... oba sme tomu věřili a nic... neříkali nám k tomu nic. já se na to ptala a odpověděli mi že to je strašně těžká otázka jestli jde spermatogeneze obnovit...

lucishek007
8. srp 2011

@simona80 tak partner říkal, že kdyby věděl, že spermijky najdou,tak na to klidně půjde znovu ikdyž to tak hrozně bolelo, udělal by pro prcka cokoli... teď to necháme tak a časem chci zkusit alternativní léčbu, nějakého léčitele. nějak se nechci smířit s tím, že bysme neměli vlastní miminko... ale je to hnus...

kacula87
9. srp 2011

Luci tak to máš naprostou pravdu, počkej až to chvíli ustane a ten léčitel to není špatný tak jsem otom předtím uvažovala.

lucishek007
9. srp 2011

@kacula87 říkám si, že zkusit se má všechno... kdyby to vyšlo tak by to bylo něco úžasného... jenže už tomu nevěřím... uvidíme no

kacula87
9. srp 2011

@lucishek007 Luci musíš věřit , jak nebudeš věřit je to v prd.... Já taky věřila a doufala no a vidíš jak to dopadlo. Sice ne moc slibně, ale aspon něco. Já bych toho léčitele vyzkoušela zato nic nedáš.

lucishek007
9. srp 2011

@kacula87 taky bys hned nevěřila... uvidíme co bude... jen jak vybrat správného a dobrého léčitele... toť otázka

kacula87
10. srp 2011

@lucishek007 Kdybych se náhoudou o nějakém dozvěděla, napíšu ti ho.

simona80
10. srp 2011

@lucishek007 Luci a nechceš zkusit napsat Kočímu? popsat mu celou situaci - včetně operace a zeptat se jestli je šance nebo ne? KDyž mu pošleš mailíka vždycky odpoví. Je sice drahý ale v tomhle je nejlepší...

kacula87
10. srp 2011

To je pravda já jsem mu s našim problémem taky psala maila a byl velice ochotný a hned večer mi odepsal. 🙂

lucishek007
10. srp 2011

@kacula87 to by bylo super děkuju... taky po čase začnu hledat...

@simona80 a máš na něho nějakého maila? sice mi asi napíše, že není žádná šance,ale zkusit to můžu. a děkuju

simona80
10. srp 2011

@lucishek007 Luci určitě - zkus se kouknout na stranky www.andromeda.cz - jsou tam komplet informace od něho. Zkus mu napsat - už do emailu píše rovnou svůj názor - žádné kecy okolo... to co mi napsal do mailu to nám potom potvrdil u návštěvy...

lucishek007
11. srp 2011

@simona80 děkuju, hned jdu na to.

simona80
11. srp 2011

@lucishek007 Určitě koukni - a jsem moc zvědavá co ti napíše...
Já jsem kdysi koukala i na ten pořad diagnoza - byla tam jedna epizoda přímo od něj - o chlapovi s azooo

lucishek007
11. srp 2011

@simona80 tak e-mail odepsán. no uplná slohovka 🙂 sice si myslím, že mi nic pozitivního nenapíše,ale aspoň nějaká malinká naděje... a stejně chci zkusit jednou i toho léčitele.

ajca123
11. srp 2011

Ahojky sorry ze vam sem lezu. Ale ako citam su tu manzelske pary a nemozu mat svoje vlastne babetka... Normalne som sa rozplakala. A je mi moc luto,a aj som citala kolko svojej energie ste dali do tych vsetkych behacek po lekaroch. Normalne vas obdivujem.
To ja mam skor opak ja vzdy otehotnim aj ked nemam ovulku. Cakam svojho tretieho chlapca a tuzim po dievcatku. Prve sme pocali pocas ovulky,druheho pred menzesom a tretieho 9 dni po kramoch.
Moc,moc vam vsetkym drzim palce aby ste drzeli v naruci male babo.

A ked vas muz nema vobec spermie,tak vy si nemozte vybrat cudzie spermie a nebo si mozte iba adoptovat babo nebo dieta z detskeho domova?