Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

kacula87
24. říj 2011

Holky tak ted jste mě uplně vyvedli z míry jako když jsem 15. den od OPU tak jsem jako 4.týden? já myslela 3. týden když 10.10. jsem měla OPU????tak tomu nerozumím

kacula87
24. říj 2011

@jaanulka 😀 já mám zas Jani strašnej hlad a žízeň pořád!

jaanulka
24. říj 2011

@kacula87 to já taky a právě asi z toho jídla to mám ale mě normálně pálí žáha.....já jsem přibrala už 4 kg no hrůza ale prdím na to hlavně že budeme všichni zdravi......Kačuli co máš z toho já tomu taky nerozumím jaksi....

boruuvka
24. říj 2011

@jaanulka ...takovou chvíli těhotná a už si stěžuje 😀 😀 😀 no, ono to z tý první krve není stoprocentní, ale když bys třeba měla tu hladinu neobvykle vysokou, tak je velká pravděpodobnost, že budou 2. Mě třeba řekli, že hodnota 550 odpovídá jednomu.

boruuvka
24. říj 2011

@kacula87 ...no já to chápu tak, že když jsi 15 den po OPU a před tím v normálním cyklu je běžně 14 dní (když počítáme, že ovulace je v půlce cyklu), tak seš podle mě 4 týdny těhotná.

jaanulka
24. říj 2011

@boruuvka Nene borůvko já si nestěžuji to je jen takový to pěkný stěžování....... 😀 😀 😀

boruuvka
24. říj 2011

@jaanulka jo a k tý fotce...já mám fotku z každého UTZ, takže i z prvního v tom 6 týdnu a to tam je jen srdíčko.

jaanulka
25. říj 2011

Holky už je tam růžová čárka a ne žádnej duch!!!!! 😀 😝 😀 😝 😀 😝

kacula87
25. říj 2011

@jaanulka No vidíš!!!! to tak moc gratuluji. Hezky se nám to tu rozmnožuje 😀

kacula87
25. říj 2011

@boruuvka Fakt? už 4. týden, já jsem to totiž počítala tak, že vlastně když jsem měla 10.10. OPU a ten den to oplodnili tak jsem to počítala od toho OPU no a to mi vyšlo, že tedka 3. týden, ale ty už jseš maminka ty tomu víc rozumíš já vůbec.

jaanulka
25. říj 2011

@kacula87 Kači tak jsem volala sestře a zítra jedu na krev a v pátek znova...taky musíš dvakrát??

kacula87
25. říj 2011

@jaanulka Já byla Jani jen v ten pátek a příští středu 2.11. jdu na UTZ nic o další krvi neříkali 😕 Jani taky tě tak bolí hlava pořád mě už zase ted druhej den.

jaanulka
25. říj 2011

@kacula87 Nene Kači mě to naštěstí přešlo...ta strašná bolest hlavy mě držela 2 dny a teďka už mě pobolívá míň...no mě sestřička řekla do telefonu že půjdu zítra a pak v pátek že chcou 2 výsledky z krve...no ale každopádně ještě že jsem zavolala jsemse pořád bála no a nakonec se sestřička smála že jsem to nevydržela ale říkala že to vůbec nevadí a že mám dojít na krev 😀

kacula87
25. říj 2011

@jaanulka No mě právě se smála taky, že jsem to nevydržela a ona říkala, že je to normální, že každá druhá ženská takhle brzo testuje. 😀 přemýšlím teda jestli si nemám zajít někam na krev jako samoplátce, ale asi ne že?

boruuvka
25. říj 2011

@kacula87 ne nepočítá se to od OPU, ale počítají se ještě 2 týdny před tím. Protože v normálním těhu se to taky nepočítá od oplodnění, ale od počátku cyklu.

kacula87
25. říj 2011

@boruuvka Aha vidíš to to by mě teda vůbec nenapadlo takže fakt už 4. týden já jsem si říkala, že by mě nebrali na UTZ ve 4. týdnu to ještě nejde nic vidět no a příští týden budu teda v 5. týdnu a to půjde vidět nějaká možná tečka, že?

boruuvka
25. říj 2011

@kacula87 to bude tak max gestační váček. Srdíčko bývá až tak 6 - 7 týden.

jaanulka
25. říj 2011

@kacula87 nene Kačuli to nemusíš tak snad oni ví co dělají..... 😉 Aha já už to teda taky chápu jak se to počítá 😝 Kači a už jsi to někomu řekla??Já jen mamince a jedné kamarádce jinak to nikdo neví a tak jsem si říkala, že když vše dobře dopadne tak to řekneme až bubu mít první fotečku 😅

jaanulka
25. říj 2011

@kacula87 Ale je to sranda co...tak napřed máme duchy....pak budou tečky......holky mě je tak dobře dneska 😎 😎

jaanulka
25. říj 2011

@boruuvka a kolik těch foteček za celý těhotenství asi máš??

kacula87
25. říj 2011

@boruuvka Jj tak aspon něco hlavně aby to bylo pořád dobré. 🙂

kacula87
25. říj 2011

@jaanulka Vědí to naši rodiče věděli, že na to jdeme a ještě akorát jedni naši dobři známý a ti zrovna taky čekají jsou ve 3. měsíci. jinak to řeknu až budu mít vše potvrzené, ale jen tak lehce mojí rodině. 😅

jaanulka
25. říj 2011

@kacula87 No mě už se každej ptá kdy budeme mít rodinu a tak...řeknu ti už se těším až mi dají pokoj....já už jsem 4 roky vdaná no a to víš se očekávalo že hned budeme mít rodinu a každej akorád rýpal.......naštěstí jsem dělala ještě školu tak se byl na co vymlouvat. 😉

kacula87
26. říj 2011

@jaanulka Já své pořád vymlouvala na rekonstrukci bytu, že až potom, potom. ALe má rodina pak to věděla, nechctěla jsem jim lhát a navíc mamača na mě hned pozná, že se něco děje.

jaanulka
26. říj 2011

@kacula87 Kači tak jsem byla na krvi já mám nervy....sestřička mi má volat...myslíš že když vyšel test tak to snad už nějaký je že?to jsou nervy..... ☹

kacula87
26. říj 2011

@jaanulka To víš, že jo pokud jsi měla pozitivní test v krvi to musí být už dávno, vůec se neboj. já si pro jistotu dělám každé ráno testy ob den než půjdu na ten UTZ a dneska už byla rudě červená čárka a ihned naskočila.A kdy ti má volat?

jaanulka
26. říj 2011

@kacula87 Kači už volala teď mám hladinu 200 hcg!!Takže vše potvrzeno a v pátek jdu znova na odběr a v pondělí taky a aji v pondělí na ultrazvuk......ale říkala mi že se vše potvrdí až uvidí srdíčko na ultrazvuku......holky já jsem tak šťastná!!!Kači a před tím jsi ty čárky měla taky růžový a ne červený že?já jsem dneska měla jak včera ani se to nikak víc nezvýraznilo!!!

kacula87
26. říj 2011

@jaanulka Jani jj měla jsem je růžový až dneska červenou, ty jsi ted kolikátý den? Já jsem měla 6.den hcg 24 byla jsem moc brzo tak jsem zvědavá kolik budu mít tedka.

jaanulka
26. říj 2011

@kacula87 já jsem dneska 9 den ........takže ty jsi dneska 11 den???ne??No když já mám 200 tak ty už musíš mít tak 400 ne??já jsem pozadu jak ty....no a myslíš že doktor něco pozná v pondělí na ultrazvuku??není to brzo??

kacula87
26. říj 2011

@jaanulka No jelikož já jsem měla 6.den 24 a každý den se to má to hcg zdvojnásobit tak to budu mít jak ty určitě teda aspon doufám. Jani myslím, že tam bude pouze ten gestační váček a v něm malá tečička i já to tak budu mít. Srdíčko je až tak 6.-7týden. 🙂