• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Azoospermie. Co s tím?

7. listopadu 2016 
@tequilapaola no, mňa sa pýtal môj lekár, aké má - veľkosť, tvar a tak...takže to pravdepodobne súvisí. Tak ale je šanca, že dobrý urológ nájde príčinu a možno aj liečbu pri troche šťastia...
31. říj 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boruuvka Boruuvko a od kdy ti začalo třeba být šoufl? já asi začínám 5 týden jak jsi říkala a pořád nic. Ale taky mi třeba ani nic být nemusí to by bylo fajn :slight_smile:
31. říj 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boruuvko a ještě jsem se chtěla zeptat kdy posílají těhotný na první UTZ v kterém týdnu myslím?
31. říj 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 ...já jsem si taky říkala...ať už mi je blbě, ať vím, že jsem těhotná :slight_smile: no a začalo to asi 6-7týden taková celodenní kocovina. U mě to bylo tak, že po potvrzení srdíčka na utz mě ze sanusu poslali k mé gynekoložce a ta mi tam taky udělala utz. Já jsem měla teda utz: v sanusu, potom poprvé u gynekoložky, pak 11 týden u gynekoložky (vydala i těhuprůjakdu), pak jsem se nechala obědnat na specializovaný utz kde měří šíjové projasnění a nosní kůstku v 13 týdnu (to bylo v ČB), pak byl až ve 20 týdnu, pak jsem si zaplatila utz ve 25 týdnu, pak ve 30 týdnu a pak jsem si zaplatila ve 37 týdnu hlavně aby mi jí zvážili abych věděla hrubý odhad k porodu. Z každého utz mám foto (kromě toho posledního - tam už se nevešlo nic :slight_smile: ) celkem máš za celý těhu nárok na 3 utz.
Jo, a to jsi určitě víc než 5 týden. To už jsi aspoň 6 ne?
31. říj 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boruuvka Já jsem poslední menstruaci měla začátek- 28.září a skončila 2.října, opu bylo 10.10. a transfer 15.10. byla by jsi tak hodná a spočítala mi to teda zhruba ptž já jsem fakt mimo a ráda bych to věděla. Seš zlatíčko. Jako já si taky pořád říkám kdy to asi příjde ale na druhou stranu jsem štastná, že mi není zatím blbě :slight_smile:
31. říj 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 tak podle mě ti to budou počítat od 26.9. (2 týdny před OPU), takže to znamená, že dneska jsi přesně na začátku 6 týdne. Podle kalkulačky na netu budeš mít termín porodu 3.7.2012 :grinning:
31. říj 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@boruuvka No tak ty seš borec fakt! Fakt už 6. týden no tak to jsi mě úplně dostala do kolen, tak já bych si pořád myslela, že tedka teprve 4 týden. I ten termín porodu tak to jsem zvědavá jestli se s doktorem shodnete :grinning: já už mám normálně tedka břicho jak ve 3. měsíci jsem nafouklá jak balon
31. říj 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 Kači tak jsem přijela z ultrazvuku a ještě nejde nic vidět tak jsem z toho špatná...ještě mi řekl že se musí ukázat pořádně aby viděl zda je tam kde má být a ne mimo dělohu... :frowning2: :frowning2: je mi jaksi hrozně!!M+ bylo dneska špatně ale nezvracela jsem a strašně mě pálí ta žáha...ještě se mě ptal jestli nekrvácím a jestli nemám bolesti v břiše a tak mě jaksi rozhodil......myslím, že to bylo asi brzo...jsem teď teda 4tt+5....
31. říj 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 je Kači já mám taky pocit pořád, že odletím..mám to břicho taky nafouklý!!
31. říj 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iriel ahojky jj koukala tak to snad vypadá na jedno doufám, že po dnešku tam je :frowning2:
31. říj 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boruuvka ahoj borůvko myslíš že mi ten ultrazvuk udělali brzo???nic tam nejde vidět....takže tobě ho dělali až v šestým týdnu poprvé??
31. říj 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaanulka jj, u tebe je ještě brzo. Jak jsem říkala...srdíčko je v 6 - 7 týdnu a ty končíš teprve 5. Takže klid...to by byla sakra smůla, kdyby si měla mimoděložní :frowning2: ale opravdu je hrozně brzo. Hlavní je, že krev byla hezky pozitivní, takže určo je vše ok.
31. říj 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
4+5tt nemusi byt vubec nic videt, UTZ se nema vubec delat driv jak v sedmem tydnu... Obecne plati, ze je neco videt od hCG 1000, srdicko dokonce muze byt az v osmem tydnu.
31. říj 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja byla na prvnim utz 5+4tt a i to bylo hrozne brzy, bylo to jen proto, ze jsem krvacela, takze byl videt jen gestacni vacek, srdicko jeste vubec nebylo. http://static1.asmira.com/photo/53/76153/album/1881335_720.jpg
Normalne se takhle brzy ani nechodi.
31. říj 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boruuvka ještě se mě ptal jestli mě nebolí břicho a bolí ale až teď tak si myslím, že to mám trochu z nervů...no mám jít znovu ve čtvrtek a to by mělo být taky brzo ne??já mám dneska hcg 1400....
31. říj 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uprimne, neznam nikoho, koho by na zacatku tehu nebolelo bricho... vzdyt je to logicky, vajecniky se smrstuji, deloha se rozpina, bodejt by to nebolelo.. :wink: Nevim, proc te zenou takhle brzy.
31. říj 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iriel já taky fakt nevím jak kdyby se týden nemohlo počkat a já bych byla v klidu.......a to že mě bolí břicho je normální že, takže taky nevím proč nepočkají...akorád mě vynervovali a cítím se hrozně....nevím jestli mám brečet ale to mi stejně nepomůže.....do čtvrtka se mi to zdá jako věčnost...děkuji za podporu
31. říj 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako kdyby to byl mimon, tak ti takhle krasne nestoupa hCG s nejvetsi pravdepodobnosti, ja mam mimodelozni za sebou + resekci vejcovodu, vim o cem mluvim :wink: Hlavne bud v klidu a nebrec. Hele, zasmej se s nama! :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=_wCL1DVf_ac
31. říj 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iriel tak to je úžasný moc moc díky :slight_smile:
31. říj 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iriel tak už jsem o tom našla i debatu a s tím hcg máš pravdu píše tam jedna že hcg v 7tt ji nepřešlo přes 300 a já už mám 1400 a že prý ani test nenabíhá rychlo ale pomalu a mě se na těhu těstu ukáží hned //...tak jsem trochu klidnější...děkuji moc
31. říj 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wifina mě se na to zatím nikdo nezeptal,ale napadlo mě to právě po tom spermiu,jak se tak člověku honí všechny ty myšlenkyhlavou,vzpomněla jsem si jak o tom Pavel mluvil,že se bojí,že to má souvislost,no zatím nevím nic,uvidím co v pátek řekne doktor a jestli nám vůbec doporučí na urologii jít,třeba nám řekne že je to marné,pokud nějaká šance bude kterou by nám doktor doporučil pokusíme se něco udělat a jinak se budeme muset smířit s tím,že budeme mít jen ty moje 2 kluky kteří jsou už ale skoro dospělí,každopádně děkuji
1. lis 2011 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaanulka Janulko no vidíš, hcg ti stoupe tak bud ráda. To je jasné, že tam nic zatím nevidí je fakt brzo. U mě tam jistě taky nic neuvidí. A co mám říkat já já jsem byla na krvi jen jednou 5.den a to bylo ještě nizoučký a potom už vůbec. Kolikrát si vůbec byla na té krvi mám pocit, že chodíš každej den. To mě teda nic neříkali, že mi budou ještě brát krev tak jsem z toho docela nervozní no uvidime zítra. Už ti bylo zle. Mě zatím ok akorát mě občas pobolívá břicho a prsa teda šíleně.
Mě vlastně v tuto chvíli uklidnují akorát ty těhotenský testy, který mám pořád pozitivní.
1. lis 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaanulka Jani a ona ti řekla, že jsi 5 týden?
1. lis 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 Kači já už jsem byla na krvi 3x a ve čtvrtek jdu zase a pak zase na ultrazvuk....ne neříkali mi v kolikátým jsem jen usuzoval podle hladiny hcg že by už mohlo jít něco vidět......no ale kamarádka mi říkala, že jsem 4 týden že se to takhle počítá .......že když jsem dneska 4+6 tak jsem 4 týden až budu př 5+1 tak budu v pátým týdnu tak já ti nevím.... :unamused: Mě taky pobolívá dosti břicho a prsa taky ikdyž dneska se to relativně dá....a v kolik jdeš zítra na ten ultrazvuk??
1. lis 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaanulka 4 +6 je pátý týden a 5+1 je 6 týden :wink:
1. lis 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@boruuvka děkuji borůvko ona to myslela jako že celý týden.....jako že je to uzavřený.... už jsem se na to ptala zase znova .....to je hrůza s nama co?? :wink: :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. lis 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaanulka Jani jdu 17,30 takže zítra dám vědět co a jak :slight_smile:
2. lis 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 Jasně Kači budu na tebe moc myslet...já jdu zítra tak mám strach... :unamused:
2. lis 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaanulka Jani ty vůbec nemusíš mít strach ty už to máš tolikrát potvrzené, ale já jenom jednou.
2. lis 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 Kači ty se taky nemusíš bát uvidíš, hlavně mi dej vědět dudu na tebe moc myslet........představ si dneska mi vůbec nic není...jen prsa mě bolí ale jinak jsem úplně v poho....hlava nic mě nebolí tak nevím jednou tak pak zas jinak..jak ti je dneska?
2. lis 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek