Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

zujanka
9. únor 2012

@kiwisek ahoj zákrok budú robiť asi priamo v centre Gyncare Košice manželovi robili ešte hormonálny profil, vyšetrenia na rôzne baktérie,test na HIV, hepatitídu a cystickú fibrózu a obom genetiku

zujanka
9. únor 2012

@kiwisek a ďakujeme za PALCE 😉

boruuvka
9. únor 2012

@kiwisek dělali mu TESE z obou varlat. Před tím bylo několik spermiogramů, hormonální profil, urologické vyšetření a hlavně genetické testy, které byly v pořádku. Byly jsme v malém caru Sanus Jihlava.

zujanka
9. únor 2012

@boruuvka jeeeeej a poadrilo sa 🙂

katarinnak
9. únor 2012

@zujanka Tak dufam ze to vsetko dobre dopadne. Drzim palce!!

zujanka
9. únor 2012

Ďakujem krásne 🙂

jaanulka
13. únor 2012

@katarinnak Ahojky tak co??jak ti je??a co transfer?? 🙂 🙂 hlavně hajej!! 😉

kiwisek
14. únor 2012

@katarinnak ahojky, pripajam sa k janulke, tiez na Vas myslim, ze ako transfer.. nechali ste si dat 1 alebo 2 embryjka? 😉 pekne odpocivaj a setri sa... papa a ozvi sa, verime ze s pozitivnimi novinkami 🙂 mate aj nejake "mrazacky" ze ? 😉

katarinnak
14. únor 2012

@jaanulka
@kiwisek Dievcence ste strasne zlate 🙂 Dali sme si jedno teraz a mame 5 zamrazenych..na tri pokusy este. Nabuduce uz urcite dame dva. Mam tyzden volna po ET, tak sedim doma a citam, pozeram filmy 🙂 Inak sa citim fajn, mam len stale nafuknute brucho od odberu vajicok este.
Jani a ako sa maju drobci? Vsetko vporiadku? Prajem Vam vsetko dobre 🙂

zujanka
14. únor 2012

@katarinnak tak dávaj na seba pozor držím palce 🙂

jaanulka
14. únor 2012

@katarinnak Jojo bobánci se mají dobře a pěkně mě trápí...už jsem 21tt a zase mi začalo být špatně....asi mi tlačí na žaludek ......to jsem ráda, že se cítíš dobře a to že jsi nafouklá to je normální a teď už se budeš jen a jen nafukovat...držím moc pěsti...tak jste se rozhodli projedno???tak hlavně ať se bobišek drží a hned jak budeš vědět co a jak tak napiš moc na tebe myslím!!!!!Příští týden jdem na druhou genetiku tak se moc těším až je uvidím ve 4D.....chceme si je nechat natočit s manželem.......a ty nic nedělej jen odpočívej ...hlavně se na všechno vyprdni všechno počká!! 🙂 🙂

kiwisek
18. únor 2012

@katarinnak držím palčeky, aby si v nasledujúcich dňoch objavila krásny obrázok - na teste // 😉 kolky den po transfere vlastne dnes si?
my sme boli vo štvrtok u Dr. Kočího, tak pravdepodobne prišiel na to "kde je pes zakopaný" v našom prípade - hormóny - mm má nízku hladinu testosterónu, a zvýšený estrogén, a ešte nejaké drobné odchylky v iných hodnotách, a tiež zhoršenú cirkuláciu krvi... takže miláčik dostal lieky, a o mesiac na kontrolu, ako sa to vyvýja. Dr. povedal, že ak to dobre pojde, asi ani TESE nebude treba 😵 tak sa tesime 🙂 a verime, ze sa to bude dobre vyvijat... aj profertil papa dalej 😉

zujanka
19. únor 2012

@kiwisek jeeeej to sú ale dobré správy teškám sa držím palčeky 🙂

jaanulka
19. únor 2012

@kiwisek Taky moc držím pěsti ...určitě to výjde je to moc dobrá zpráva...... 🙂

baronek
19. únor 2012

@kiwisek tak to je super, moc držím pěsti na další kontrolu 😀

katarinnak
19. únor 2012

@kiwisek Dakujem 🙂..uz som testovala...a su tam || 🙂...zatial len slaba ciarocka 🙂. Tak to Vam silno drzim palce nech sa to vsetko coskoro da doporiadku. Je dolezite ze viete pricinu. Moc drzim palce 🙂

zujanka
19. únor 2012

@katarinnak jeeej ďalšia dobrá správa teším sa držím palce 🙂

kiwisek
20. únor 2012

@jaanulka
@zujanka
@baronek
@katarinnak dievcata , ste zlate 😉 moc dakujem za podporu... je mi zase oo kusok lahsie na srdci, ste zlatíčka! 😵

kiwisek
20. únor 2012

@katarinnak tak o vyzera mooc dobre 🙂 je to znamenie, že drobčekovi sa u Teba páči 🙂 na potvrdenie tehu z kvrných testov ideš teraz v piatok? Pekne odpočívaj a pozitívne myslenie robí zázraky 😉 myslím na Vás a teším sa na dobré správy 🙂

wifina
20. únor 2012

@katarinnak gratulujem 🙂

jaanulka
20. únor 2012

@katarinnak No konečně já jsem tu každej den a čekám kdy napíšeš!!!Bomba moc jsem na tebe myslela...už jsem to počítala od soboty....já mám takovou radost je to skvělý!!!Moc se opatruj......slabý je suprový a teď se ti to bude zesilovat!!!nic netahej...odpočívej!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zujanka
20. únor 2012

@kiwisek ahoj Veď preto sme tu aby sme sa navzájom podržali pomáhali si spolu sa tešili z každého úspechu Veď každá z nás to tak veľmi potrebuje 😉 Hladina testosterónu sa dá upraviť injekciami aj liekmi ale neľakajte sa pri tej liečbe sa môže spočiatku zhoršiť spg. aspoň tak nám to vysvelil dr. Veľmi držím palčeky 🙂

kiwisek
20. únor 2012

@zujanka no prave som telefonovala s milacikom a vyzera to zle... od kedy to berie ma stale hnačky 😖 maval obcas aj predtym zazivacie problemy, ale ted to vyzera tak, ze v sebe nic moc neudrzi :( tak volal Dr. ze ma na 2 dni vysadit lieky, tak uvidime... mne bolo tiez prve 2 dni zle po hormonoch, pak sa telo umudrilo 🙂 predsa len je to pre neho asi sok... Tak len dufam, ze mm nezanevrie na lieky, ked mu je po nich tak, a ze ich nebude bojkotovat 😕

zujanka
20. únor 2012

@kiwisek nie, nezanevrie, ved má super motiváciu a ked ho ešte ty pekne pomotivuješ tak to bude brať s radosťou 🙂

katarinnak
20. únor 2012

@jaanulka Dakujem moc 🙂. Dnes som bola aj na krv...vysledok bude zajtra 🙂. Strasne sa z toho tesim, ale trapi ma nafuknute brucho, vyzera ze tam je volna tekutina a moc mi to tlaci na branicu. Dnes mi v praci tipovala kolegyna piaty mesiac....takze od zajtra robim z domu...esteze mozem 🙂

jaanulka
20. únor 2012

@katarinnak No jestli můžeš tak radši buď doma já taky byla....ale neboj se já úplně na začátku taky měla břicho jako balon ale nebylo to tím že jich tam mám víc.......ono každá to snáší jinak.....neboj ničím se natrap teď musíš být v klidu!!tak pak napiš kolik si měla hladinu!!

baronek
21. únor 2012

@kiwisek určitě na léky nezanevře, vždyť to dělá i pro sebe 🙂

katarinnak
21. únor 2012

@jaanulka Hlasim hladinu HCG 158 🙂))

kiwisek
21. únor 2012

@katarinnak ten smajlik napoveda, ze hladina je pozitivna 🙂 no pre menej zbehlych - znamena to, že si tehu, vsak? 😉

katarinnak
21. únor 2012

@kiwisek Ano 😉)