• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Azoospermie. Co s tím?

7. listopadu 2016 
@latiffa27 ahoj nas stala 500 Eur
2. srp 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby možno neobvyklá otázka.... ak ide priateľ na M/T (kvôli azzoo) môžeme mať ešte predtým pohl. styk? Alebo už radšej nie? (aby tam niečo aj našli...)
5. srp 2013 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adulka1979 Radši nemít... Aspoň 3 dny nic... Aspoň tak nám to říkal primář, když měl jít chlap na vyšetření...
6. srp 2013 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby potrebovala by som info, keď vaši partneri išli na zákrok Mesa/Tese, mali ste už výsledky genetických testov? Ide o to, že my by sme chceli vedieť výsledky ešte pred operáciou.... lebo ak by bola genetika zlá, načo potom podstupovať operáciu? Alebo ako to je?
8. srp 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adulka1979 no nas bez genetiky ani zobrat nechceli, najprv sme museli mat vysledky..vy ich este nemate??
9. srp 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domuska11 ahoj, ešte nemáme. Zatiaľ nám nevolali. A to už budúci týždeň partner ide na zákrok. Ale v pondelok asi zavolám do GF, že či to nevedia zariadiť, aby dovtedy boli výsledky. Lebo, čo ak niečo nebude v poriadku na genetike? Tak potom by bol zákrok zbytočný, nie?
9. srp 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adulka1979 no to ano..ak genetika vyjde zle, je to zbytocne- je to nemenne a chyba geneticky dana..nas najprv poslali na genetiku a kym sme nemali vysledky ani nas neriesili..skus zavolat do tej ambulancie, nam sestricka vravela, ze ak nam nebudu volat do cca mesiaca od odobratia krvy- tak vyslekdy budu ok, lebo hned skumaju chromozon a ak tam je nejaka chyba, dalej to uz neriesia...my sme cakal na vysledky 6 tyzdnov...
10. srp 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adulka1979 ahojky my jsme šli také dřív na operaci, než jsme měli výsledky genetiky, ale u nás to bylo tím, že zrovna v tom měsíci měli akci na M/T takže jsme ji měli zadarmo, jinak to u nás v CAR stojí 11 tis. Kdyby byl špatný chromozón, tak by to asi byla příčina proč se netvoří a operace zbytečná, ale že výjde genetika nějak velmi špatně se stává spíš výjmečně, a mě osobně by to stejně nedalo, to nezkusit jestli něco přeci jen nenajdou.....no ať s výsledky nebo bez, budu moc držet palečky aby u vás na M/T spermijky našli :wink:
11. srp 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ďakujem :slight_smile: Ale asi zavolám do centra, že či náhodou už výsledky nie sú.... ja tiež veľmi dúfam, že niečo nájdu.
11. srp 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adulka1979 máš pravdu,pokud člověka něco vyloženě nehoní, tak není důvod proč nepočkat na ty výsledky aby bylo všechno pěkně popořádku a vědělo se přesně na čem člověk je, tak snad už tam na vás budou čekat, u nás to trvalo dlouho cca dva měsíce, než došly......tak hlavně ať najdou a dopadne vám to jak nám ...máme doma z této operace 16-měsíční dceru a je to úžasné, když si vzpomenu na tu beznaděj na začátku, tak je to neuvěřitelný zázrak a čeká určitě i vás :wink:
11. srp 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
14. srp 2013 v 10:12 • happy8051
@adulka1979 ahoj, uz mate po?? ako ste dopadli??
21. srp 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domuska11 Ahoj, už sme po. Genetika ok. Mesa/tese mohla dopadnúť i lepšie...(našli len tri spermie) , tak uvidíme, ako dopadneme. Zmrazili ich a teraz som na rade ja. Idem na HSG vyš. a potom uvidíme.
21. srp 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adulka1979 musis to brat tak, ze Vam staci jedna spermia, aj ked viem ako sa citis...clovek si povie, ze ked bude po operacii vydychnes si ale stale si v strese ako to dopadne...budem drzta palce nech sa vajicko oplodni a budete tehu :slight_smile: ako je muzovi po operacii??
21. srp 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domuska11 Ahoj ďakujem , si milá. :slight_smile: TAk ano, dúfam, že bude stačiť aj jedna. Partner je v pohodičke. Asi tri dni to mal citlivé, ale len málo, ani lieky proti bolesti neužil. Myslela som, že to bude horšie, ale nebolo. :slight_smile:
21. srp 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adulka1979 tak drzim palce :slight_smile: nech ste na Vianoce uz traja :slight_smile:
22. srp 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lendulka14
Ahoj a jste smíření oba s dárcem ? Jak to vypadá tak to dopadne stejně i u nás ale já jako chlap tak zatím nejsem smířen s dárcem :(
12. zář 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Bol niektorej manžel na MESA/TESE v Gyncare v Košiciach?
15. zář 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby Mudr.Koci je stale na Narodni 9 v Prahe?
15. zář 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@labanka ahoj, vo svojej ordinacii je stale( len tam robi iba vysetrenie, odbery, zakrok musi robit v centre ), ja mu mam zajtra volat kde bude ordinovat.Pisali sme si minuly tyzden, s tym, ze este ma vybavit nejake adminis.veci. Zajtra Ti dam vediet , ze kde je, dufam, ze to nebude na konci Ciech, inak ma porazi :((
16. zář 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zlato my uz sedíme v ordinácii na Národnej a asi nam zrobi aj spg. Drz palce cmuk
16. zář 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@labanka drziim, daj hned vediet ako ste dopadli..my uz len cakame na termin operacie :( cakam na info :slight_smile:
16. zář 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domuska11 nevravel nahodu, kde bude pokracovat?? ked uz nieje v Isacre, som netrpezliva do zajtra cakat :slight_smile:
16. zář 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labanka ahoj, no ako ste doapdli?
17. zář 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. zář 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, dobrý den, četla jsem si vaši konverzaci a velmi mě potěšila, že i tohle se dá řešit. Chtela jsem se zeptat ,přítel byl na spermio... a poté mi volali, že nenašli žádně spermie ani jednu a že odběr byl vzaný špatně. tudiž mame přijit přiště zase, sestřička mi řekla, že nemam ztracet naději, že je to běžné a že to vubec nemusí byt azoosper... Tudíž jsem se chtěla zeptat jestli se to některé z vas stalo taky? Moc děkuji za odpoved a ochotu.
7. lis 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hlasím se po delší době, možná to pomůže spoustě párum který mají dárce ....máme doma 14 měsičního roštáka =)) jsme neskutečně štastní oba malej je tatinkové zlatíčko =)
Náš kulíšek přišel moc brzy akutním cisařským řezem ...než mě propustili z nemocnice jezdil na JIRP za malinkým jen táta a musím říct že to kluci zvládali na jedničku od první chvile s tím manžel neměl sebemenší problém - proč taky ...jedna breberka správného tátu nedělá =)
miluji se navzájem a nás nikdy nenapadlo od narození o něčem pochybovat nebo v malém hledat někoho jiného ....ba naopak když byl hodně malinkaty pdoobal se mě a ted vidim v malém i manželovu podobu je to zvlastni ale už to řeklo i mnoho lidi kterí o ničem neví =)
10. lis 2013 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@1anda1 Moze Vam pomoct Tesa alebo Mesa, teda operativny odber spermii.
10. lis 2013 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, vím že je tato diskuze stará, ale snad mi nekdo odpoví. Manželovi před třemi lety řekli že má azoospermie, byl i na TESE, máme za sebou dvě neuspěšné IVF. Azoospermie má díky tomu, že jako malí měl tříselnou kýlu a když mu ji doktoři operovali přešily mu tu „hadičku“ co vede spermie, tudíž spermie se mu vyrábí, ale nejdou ven. A moje otazka tedy zní:Muže se nejaká spermie uvolnit a povedlo by se nám otěhotnět normálě??Děkuji moc za jakou koliv odpověd
8. led 2014 v 15:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebido paradonxe vyničí spermie. Logika hovorí: Viac testo = viac spermií, FIGES!!! prax - po Nebide=0 spermií u mňa, a to sa chytali za hlavu aj V Martine aj v Brne. Pozor, toto by mal každý endokrinológ aj chlap o Nebide vedieť. Ono to spraví z chlapa bujaka, ale holt bez nábojov. Stav je však vratný a po polroku sa to vráti do starých koľají. Má chlap málo spermií? Pomerajte mu testo a LH u uroša a endoša.
13. led 2014 v 19:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek